Сьогодні, 13 жовтня, в Україні день скорботи по загиблим у дорожньо-транспортній аварії у Дніпропетровській області. Відповідний указ підписав вчора Президент України Віктор Янукович. В день трауру буде приспущений Державний прапор України на будівлях і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій на всій території України, а також зарубіжних дипломатичних установ України.

Також будуть скасовані в Україні розважально-концертні заходи, спортивні змагання, внесені зміни до програм теле- і радіопередач.

Як повідомлялося, 12 жовтня 2010 о 09.02 на перегоні Блок-пост 114 км. - Марганець (Дніпропетровська обл.) на переїзді сталось зіткнення локомотиву з рейсовим автобусом. Загинуло більше 40 людей.
звідси
Президенти Білорусі Олександр Лукашенко, Литви Даля Грібаускайте, Польщі Броніслав Коморовський і Грузії Михайло Саакашвілі співчувають Президентові Віктору Януковичу у зв'язку із загибеллю людей через зіткнення автобуса з локомотивом у Дніпропетровській області. Про це сказано в повідомленнях прес-служби глав держав і посольства Грузії.

"У Республіці Білорусь із глибокою скорботою сприйнята звістка про трагічну загибель громадян України в результаті автокатастрофи, яка сталася в Дніпропетровській області", - йдеться в співчутті Лукашенка.

Грібаускайте висловила співчуття від імені всього литовського народу: "Прошу Вас передати мої співчуття й слова підтримки рідним і близьким загиблих".

"Від імені себе й усього польського народу хотів би висловити глибоке співчуття й солідарність із українським народом у зв'язку із цією сумною подією", - сказано в співчутті Коморовського.

Він зазначає, що в Польщі із глибокою скорботою прийняли звістку про ДТП, яка спричинила смерть стількох людей. Коморовський попросив Януковича передати співчуття родинам загиблих і побажання якнайшвидшого видужання потерпілим.

Він також нагадав, що цей день також сумний для польського народу через автомобільну аварію під Варшавою, у якій загинуло 17 людей.

Президент Грузії також висловив свої співчуття: "Прийміть мої щирі співчуття й прошу Вас передати глибоке співчуття рідним і близьким загиблих".

Саакашвілі підкреслив, що народ Грузії розділяє біль людей, що втратили рідних у цій катастрофі.

Як повідомляли Ukranews, зіткнення маневрового локомотива з пасажирським автобусом "Еталон" сталося о 9:25 біля села Максимівка Нікопольського району Дніпропетровської області на нерегульованому залізничному переїзді перегону "Марганець - Нікополь". За останнім даними, у ДТП загинули 43 людини.
звідси