Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей34Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 6
Показано с 51 по 53 из 53.
    Нервова, курррва

Re: Mario Action (Сергій Звенигородський) більше немає з нами

Я ледве додивилася! Це - капєц! Оці манси їхні... "падаждітє... я віжу... ой, нє могу дишать..." Жесть просто!

part of me

Пророк

4 роки назад, в 2010-му, в ніч з 27 на 28 серпня вбили Маріо - Сергія Звенигородського. Задушили його ж підтяжками, під час фестивалю в Кобеляках. Міліція звинуватила в цьому злочині 17-річну дівчину, яка просиділа в СІЗО 1 рік, і після багатьох судів її таки виправдали і випустили. Але ті, хто це зробив, досі не покарані.
    ////
    Людина з відеокамерою (вроді дзиговєртовської "людини з кіноапаратом") - це про Маріо. Він знімав УСЕ, що тільки бачив. І тут же викладав в нет. Всі концерти, фести, виставки, на яких був, багато знімав своє повсякденне життя і життя своїх друзів. Тисячі годин відео, тооооони інформації! Сьогодні передивлялась його ютуб-канал. Документаліст і битописець полтавської тусовки епохи Фонаря і зародження, як вони з Гапоном це називали, культури "упячки" в Полтаві. Зараз, коли фотоапарт з функцією відео є у кожного, і здавалося б, що знімати можуть всі, мало хто займається цим так, як робив це Звєня - він цим просто жив. Перся і тащився від самого процесу зйомки.
    Пройшло 4 роки, а ми навіть не випустили альбом з його картинами, хоча шо нам заважало? Ось що насправді залишиться після нас - всі ці тонни інформації в гуглівських кешах, на ютуб-каналах і жж-акаунтах, ці інтернет-пам'ятники, які ми самі собі сподвигли. Згадала, як мене спантеличило, коли вже після його смерті мені на пошту прийшов лист з ютуба про те, шо PravdaRecs (його нік на ютубі) додав нове відео. Вочевидь, це був Гапон або хтось із близьких, хто мав пароль, але це здалось мені дуже дивним.
    Я і зараз чекаю такого сповіщення - шо канал Правда Рекс додав ще одне відео. Що це Маріо знімає там своє кіно і заливає для нас на ютуб. Все таки, ти обіцяв:
+ Ответить в теме
Страница 6 из 6