Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей7Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4
Показано с 21 по 30 из 31.
    Пророк

Re: Коломбарій у Полтаві

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Загрязняти тухлими тушками Світовий океан???
    Так а як в грунт закопувати? Що не потрапляють в Світовий океан продукти розпаду?
    Я бачу, що клієнтура в крематорій сформована, ніша в бізнесі не зайнята. Залишилось організувати прєдпріятішко на базі Полтавафоруму. Нік уже складає бізнес-план.
    Я так зрозуміла, що в Полтаві тільки зберігатимуть прах, а палити не будуть. Прахотєка.

2.0

черешня, Нік не уміє складаьть бізнес-план. А Адмін буде начальніком крематорія і при потребі кричатиме "Ф топку!"
    а ми будем на дверях Чістіліща.
    Пророк

nickeler, чуєш, як у жадана було: брати Лихуї там же побудували крематорій!
    а ще є у нього ж нащот музики на власних похоронах). ото ящитаю тєма! підібрати собі на похорона плейліст. як у кустуріци - шоб похорон і весілля змішались і переплелись)
    "но врядли ты вспомнишь меня когда повалит дым из трубыыыыы" ©
    а у києві, до речі, крематорій дуже красів архітєктурчєскі! щас найду фотку

фотобай lisitz
    Серега...

Чтобы сэкономить "место"- тема неплохая..............Но лично я хочу "лежать весело" и с видом в поле (лес в крайнем случае). А в "тумбочках" пусть спят ...............те кому оно нравится.
    И вообще в Полтаве хотят создать новый бизнес пан Рамаз Бодотович и ему подобные.................тема не плохая и достаточно выгодная "с прицелом")))
    гаденыши....
    Пророк

дада, я теж чула шо хочуть робити приватний цвинтар! але з такими цінами (4 штуки за місце) куда вже приватніше???!!!
    кстаті ще дуже жахають "заживо поховані", на яких оптом закуплене місце, фотку вже вигравірували, і дату народження написали. всьо готове. лягай та помирай хоч щас. але як казала вєра с.: живітє, мама, так дєшевлє!
    2.0

Ялина, а ще як в анекдоті, де тьоща зятеві каже, шо типу поховайте мене в кремльвській стіні. а він приходить на другий день і каже, мамо, я договрився. шо хочте, те й робіть, але похорони завтра.
    кстать, вчора говрили на цю тему з маман. вона мені видала, шо не відмовилася б від спалення. ніби і тема така, пікантна, але ж бо якщо хочеться, нада обговорювати...

а Жадановський "Жмур" для мене взагалі став класікой... ви лабаєте ото, а людина вмерла, вона шось колись писала... така тема, жизненна )))
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от serg1975 Посмотреть сообщение
    Чтобы сэкономить "место"- тема неплохая..............,
    Ну и зачем это надо на наших то просторах? Ну я понимаю в Нидерландах или Индии, где все друг у друга на голове сидят. По-моему, в нашей стране можно уж и разлечься спокойно в могиле.
    Нервова, курррва

Paulsen, хм..... ви давно в Розсошенцях були, а?
    А тепер подумайте, що на цих гектарах сотні років нічого не можна робити...
    змія болотяна ОЧКОва

Paulsen,а потом поїсти картофана з земельки шо рядом, водички набрать з струмочка. Цвинтар - це ж санітарна зона, а Розсошенці вже розрослися далі нікуди.
    Серега...

Ответ Сообщение от Paulsen Посмотреть сообщение
    Ну и зачем это надо на наших то просторах? Ну я понимаю в Нидерландах или Индии, где все друг у друга на голове сидят. По-моему, в нашей стране можно уж и разлечься спокойно в могиле.
    а Вы знаете сколько стоит 1 м2 земли в г. Полтава (точнее если на нем чего построить) 4100 грн. И это не предел........(((
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4