Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей7Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 4
Показано с 11 по 20 из 31.
    Нервова, курррва

Re: Коломбарій у Полтаві

черешня, чув, от де гарантія, шо після розтину у тіло твоєї близької людини не зашиють мертвонародженого, чиїсь останки (руки-ноги). А це роблять і досить часто. Так шо тут не в крематорії справа...
    Мале, ну поховати щаз тоже дуже недешево! Яма, копачі, гроб, місце, поминки, вінки....

Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    от де гарантія, шо після розтину у тіло твоєї близької людини не зашиють мертвонародженого, чиїсь останки (руки-ноги). А це роблять і досить часто.
    Не понял. А какого хрена такое делать? Какой-то фантастический вариант, имхо.
    ри?

Офтоп:
    Paulsen, скрить сліди пріступлєніє, можливо...

Я шчитаю, шо луччє буть спаленою, бо:
    1. Не займатиму місце, яке може бути віддане людям живим
    2. Не люблю хробаків - буеееее.
    3. Раньше солдатів у цинкових гробах ховали, точніше їхню форму, або кисть, або вухо, або каміння якесь, так на кой ляд закопувати пустий гроб? Проектується все на себе - вдруг рознесе на шмаття, то луччє їх, шмаття, спалить!
    2.0

Paulsen, от я вірю шо піпєц він остаточний і обжалованію не подлєжит. ущемляють права понімаїш... а ще думаю, шо харош загаджувати великі площі мертвими людськими тушками, якщо їх можна компактно запакувати у стіну. да я цинік, але всі кладовища стелили в два-три слоя, а зараз народу більше, всі типу помнять, а землі не безкінечні.
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    крематорій це ж як метро - тільки в містах-міліонниках
    Виявляється, нажаль, шо навіть не у всіх мільйонниках крематорії є.......

А шкода - не хочеться гнити у землі. Хочеться після смерті полетіти Вилетіти через трубу і прямісінько на небо, а там і космос (чому Черновецькому можна, а ми шо - гірші?) . А в землі якось погано : не спросивши навалили на тебе грязюки з хробаками, дихати нема чим, поворухнутися нема як, на груди тисне, крізь тебе всяке пролазить та тебе їсть.
    Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Ми вже обговорювали десь. Спалювання - це добре, якби знаття, що прах у вазі - не асорті з чужих ніг і рук, а саме те, що ти здавав спалювати, ізвінітє. Тоді можна, як на могилі якось переживати, звертатись до померлого і т.д. А так усвідомлення того, що прах - це суміш різних людей, не надихає якось. Хоча да, з практичних міркувань крематорій доречний.
    От тому, Черешня, не треба бути егоїстом і не треба думати про себе, типу, де родичі мають звертатися до померлого. Треба думати про померлого, а як саме він хотів бути похованим.

Дуже шкода, шо нас, жиючих, зараз так багато. От мені хотілося б бути похованим, як у фільмі "Урга" : шоби мене кинули посеред степу і я природнім способом змішався б з оточуючим світом. А кістяк і сам би згодом у землю загруз.

Але як нема такої можливості, то краще кремація та розвіювання попелу (бо стояти вазою у коломбарії нуднувато якось).
    Нервова, курррва

Paulsen, хм... Какого хрєна? А шоп закопать. Чи ви думаєте мертвонароджений, абортованих, частини тіла (типу ампутовані, руки-ноги) просто так викидають на смітник? Чи спеціально для цього розводять на подвір"ї моргу багаття і палять, а дим несе на всю Івановськую?!....
    Нічого фантастичного. Звичайна практика.
    Не все, що не піддається вашому пізнанню, є фантастичним!
    ри?

les, яка бурна фантазія і як красочно розписано - "крізь тебе всяке пролазить та тебе їсть" фууууууу
    Ще більше впевнилася, що не хочу гроба, а хочу кремації....

А ще, када розвіваєш прах по вітру - це якось так, ...не рамантічно, нє,....якось так...виииииииисоко, момент істіни, будто для того ти і жив, шоб тебе розвіяли за вітром) А шо? Чим не ціль життя?
    Пророк

А ще непогано, коли загортають в саван і кидають в море. Красіво! Тебе їдять риби, і це не так мєрзко, як поїдання черв"яками. Да ж? І води ж на планеті он на скільки більше ніж землі, можна займати сміливо місце в підводному царстві.
    ри?

черешня, драааааааасті пожалуста!!! Ну один раз - не пі..., ясно ж да?
    А якщо всі масово захотять отак красіво?? Загрязняти тухлими тушками Світовий океан???
    Шо за нехароші мислішкі у таких мєлких?!

П.С. І шо такого харошого немєрзкого в тому, шо тебе їстиме риба? Я вобщє не хочу, шоб мене ЇЛИ! Я шо, харч? Закусь? Дісєрт?!
    Черешня, не пручайся, будеш як всі крємірована))) нєчого до красоти лізти...
    les
    Філософф

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    А ще непогано, коли загортають в саван і кидають в море. Красіво! Тебе їдять риби, і це не так мєрзко, як поїдання черв"яками. Да ж? І води ж на планеті он на скільки більше ніж землі, можна займати сміливо місце в підводному царстві.
    Ну, моряків, здається саме так і ховають. Принаймні раніше так ховали...... А взагалі-то, оскільки ховають живі, а мертві не дуже можуть вплинути на цей процес, то будь-яка спільнота обирає саме той спосіб поховання, який зручний саме живим членам спільноти............
    І добре, шо українська спільнота потроху дозріває до кремації.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 4