Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 15.
    Новачок

вічная пам'ять?

Після смерті близької людини ми намагаємось увічнити память про неї, поставивши їй памятник на могилі. Які памятники найкращі і якісніші і скільки коштує така память? Адже зараз у розмаїтті банерів і вивісок "Памятники" можна загубитись, і всі обіцяють якість, тільки результати на кладовищі далеко не найкращі.

Нервова, курррва

Re: вічная пам'ять?

Amaterasu, Ви просто хочете поговорить чи треба конкретна порада?
    Матеріал найкращий - граніт. Мармур дорожчий набагато, але псується швидше. А граніт можна сказати на вєка!)
    Новачок

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Ви просто хочете поговорить чи треба конкретна порада?
    думаю і те і те. Цікавить думка форумчан, а інформація зайвою не буває.
    На мармурі не уявляю вид портрета. А щодо граніту, знайомі замовили памятник сину, та якби ви побачили портрет!!! взагалі не схожий!!! батьки у розпачі. от і думаю, кинешся замовляти, а тобі таке зроблять!!! Можливо хто вже стикався з цим і знає конкретні фірми, де добре знають і виконують цю справу.
    Нервова, курррва

А щодо граніту, знайомі замовили памятник сину, та якби ви побачили портрет!!! взагалі не схожий!!! батьки у розпачі.
    )))) Тут не в граніті справа, а в художникові, який вибиває портрет.
    Рік тому я замовляла два пам"ятника близьким людям. Ціна вийшла приблизно по 10 тис разом із бетонуванням. Якщо треба оригінальний і шоб був такий один - рекомендую Вялого Юрія Івановича (може знаєте його хатинку по Фрунзе, де на даху маленька мазанка, навпроти вічного вогню). Можу взяти за руку і відвести, якшо справді треба. Але там ви найперше обираєте камінь, а потім він говорить як його бачить, а ви говорите як би вам хотілось.
    Ще є фірма одна (вулиця паралельна Кагамлика), то там усе по накатаному, але роблять теж добре. Жодних нарікань, а я клієнт вредний.
    Схожість портрету не залежить від того який камінь (хоча і це важливо, якшо приміром багато білих цяток, то портрет важко буде вибити), а від виконання його, як його художник перенесе на камінь.
    Новачок

Можу взяти за руку і відвести,
    дякую, я бачила цю хатинку, не знала, що і там памятники.
    Нервова, курррва

Amaterasu, не зовсім там. Саме виробництво в іншому місці. Там він живе, але проектував цю хатинку сам. Дуже талановита і приємна людина. Якщо справді треба - раджу.
    Новачок

Схожість портрету не залежить від того який камінь
    Не зовсім так. Наприклад, на червоному граніті (капустянський) портрет, яким би гарним не був, не буде таким як на чорному граніті.
    Крім того художники мають тенденцію мігрувати по багатьом фірмам нашого міста. Тобто, якщо вам погано зробили на одній фірмі, нема гарантій, що на іншій зроблять нетак, бо може виявитись, що і там і там один художник по камню.
    Нервова, курррва

Tanya, осмєлюсь не погодитись. Я бачила на червоному таакі портрети!
    Я просто перелопатила і інтернет, і всі більш-менш пристойні фірми, то бачила дуже гарні роботи навіть на зеленому мармурі. Просто це дуже філігранна робота. І, як правило, художники не хочуть брати на себе відповідальність і заморочуватись із такою роботою. Але і ваша правда в тому, що є камні, де дуже важко передати портрет. І взагалі-то говорили конкретно по граніту.)
    Серега...

Лично по мне , не следует делать портреты на памятниках. Думаю достатчно Ф.И.О , дата рождения и смерти, ну, и "от родных, близких....." и.т.п.
    Портрет с годами , под действием окружающей среды приходит в негодность.И лет через 15-20 узнать своего "дедушку" вряд ли получится.
    Новачок

Ответ Сообщение от Amaterasu Посмотреть сообщение
    знає конкретні фірми
    вул. Половка, 72 Ексклюзивні памятники. Якісні гравірувальні роботи і портрети.
    тел. 65-43-14
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы