Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей36Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 5
Показано с 41 по 44 из 44.
    2.0

Re: Что формирует и дает школа

та ну його нафік... сначала і всьо такоє....

Здібна учениця

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    коли я взялася оформляти конспекти різними ручками - зеленими, золотими, рожевими, на мене сильно гримали
    ой, а нас на зарубіжній літературі навіть заохочували до такого роду самовираження)) а

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    зошити загорнути в білі бамажки
    це астрономія, яку викладав директор)) йому не подобалися всілякі актори та співаки на обкладинках)))
    Філософф

А ми з однокласниками на математиці помню писали анкети, і вірші в блокноти і розмальовували))
    Класі мать в 10 увліклися японськими кросвордами і розгадували їх на всіх уроках. А ще на хімії, коли писали контрольну(хімічка-завуч постійно виходила на весь урок, бо справи ж ) слухали плеєр і писали)))

А щоденники наші в старших класах можна було не знаю навіть куди, як найду - кину фотку - різнокольорові і на суботніх днях - картинки малювали і гороскоп на кожен тиждень і іменний. Правда в другому півріччі батьки просікли, і заставили переписати весь щоденник)))
    Філософф

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    А ми з однокласниками на математиці помню писали анкети, і вірші в блокноти і розмальовували))
    А как клево было всякие стенгазеты рисовать! Собирались все великие классса сего и ваяли. Ржачно было.
    Всякие спектакли организовывали. Я всегда была или режиссеркой, или украинской чорнявой пани.
    И еще в душу запала училка с зарубежки. Я всегда, когда смотрела на нее, видела в ней Каренину. Потом все ее Карениной начали звать. Клевая чувиха была.
    Беседы с школьным психологом. Не, мне положительно школа вспоминается прекрасной.
+ Ответить в теме
Страница 5 из 5