Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей36Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5
Показано с 31 по 40 из 44.
    2.0

Re: Что формирует и дает школа

черешня, ну так такого ж не буває, шоп всім нравилося. те, що світом правлять бабки - беззаперечно. але ж то не льше у школі так. всюди. школа просто відбиває соціальні настрої. якби дітки вчилися, а не байдики били, всьо було б іначе. Бо приходить Васін папа і каже, мо вам вікно засклити, шоб у малого по том то і том то оцінка була нормальна? Ага засклив. Тут приходить Машина мамка, і каже, шо її фірма може подарить жалюзі... а іменно чийогось талановитого сину чи дочу вже будуть трясти по інерції. Плюс за хабарі і прочіє подношенія нема відповідальності.
    А говорити про то, шо чи не "забагато на батьків" стосовно виховання... це нонсес, інакше на кой ля народжували? як по мені, дитина має приносити кайф, і бадлятися з нею має бути прикольно. якшо не прикольно - нефіг ражать.

Філософф

Там і бадлятись нічого, по ходу можна все вивчити, їдеш на ринок з малим - показуєш в маршрутці букви-цифри, дома посадив біля себе поки їсти вариш - малює. Тут важкого немає нічого, звісно якщо хоч щоб було прям таке талановите, то треба зусиль докласти. Було б бажання, а розумних зусиль, докладених батьками ніколи не буває забагато ІМХО.
    Новачок

учителя настырнные в мое время плохие жалкие люди
    Пророк

Ответ Сообщение от zashtrihovana Посмотреть сообщение
    А то, что с учителем не повезло, тебе и не помешало.
    Тобто все "вопреки", а не "благодаря". Всупереч школі я таки вижив...
    Ответ Сообщение от zashtrihovana Посмотреть сообщение
    И сильно ты пострадала?
    Думаю багато набутих комплексів, які маю, спровокувала якимось чином школа. Хоча в ту саму школу ходила і моя сестра. Ті самі вчителі вчили. Але, здається, в неї не такі враження залишились, кращі.
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Думаю багато набутих комплексів, які маю, спровокувала якимось чином школа. Хоча в ту саму школу ходила і моя сестра. Ті самі вчителі вчили. Але, здається, в неї не такі враження залишились, кращі.
    Якраз хотіла написати!
    Яскравий приклад - дві людини із однієї школи, і навчалися в один період.
    Мені дуже було харашо в школі!!!!!! Повертатися туди ніколи не хотіла, бо... я взагалі нікуди повертатися не хотіла - проходиш цей етап і рухаєшся далі. Але в школі було класно! Вчителі були чудові!!!! 90% вчителів, які в мене викладали, викликали в мене велику повагу. Мені вчитися було дуже не напряжно, і вважаю, шо знань дали багато. Універ дав менше. При тому, шо і в універі було класно і було цікаво, але відсоток викладачів, які заслуговують на повагу, які знають свою справу, і які дали реальні знання - був менший.

1 вересня для мене завжди було святом. Зараз теж є шось таке... тіпа - о! рік почався. В серпні завжди хотілося в школу, хотілося почати навчальний рік.
    Подобалося вчитися, подобалося, коли з’являлися нові дисципліни і т.д.

P.S. Хтось там писав про те, шо тепер додається 2 роки... - кому як. Я наприклад вчилася 11 років - ніякого 4 класу не перескакувала. Пішла в 6 років в перший клас і по-порядку в кожному класі побувала.
    Але щодо 12 років - згодна, шо багатувато. Бо в нас в 11 класі вже було суцільне повторення пройденого матеріалу. По більшості дисциплін ми виконали 11-річну програму ще в 10 класі.
    les
    Філософф

Мені школа дала ВСЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Нудно було страшенно!
    Але основи всього мені надала саме школа!
    Це фундамент!
    Філософф

ми в 11 класі валяли дурака, бувало цілими днями планували випускний, але ж це 11 клас. Звичайно я вважаю що 12 це забагато, але якщо вже прийняли, хай вчаться, тим більше що щас дітки менш здібні, менш пристосовані(спасибі батькам, які стелють всюди), більш платіжні і теде.

Я своїх вчителів всіх пам'ятаю, і вдячна. Дійсно, школа дала все, в унівєрі такого не вивчили, як у школі. Тобто, хто хотів - той узяв, а той хто не встиг у школі взяти потрібне, і в унівєрі не здожене, ІМНО.
    Добрий модер ))

Дійсно школа дуже багато дала: знання, вміння вживатися з різними людьми, друзів, розвила лінь, терпимість і толерантність, комплекси...
    Щодо грошей, то варто самим ставитися до цього філософськи і дітей привчати. Кого пошлють на олімпіаду - Васю, чий тато вікно засклив і в нього з предмету 12, чи твою дитину, що має 10, але дійсно хоче знати і цікавиться. Школа і не повинна відшукувати у дітей таланти. Вчитель один, а учнів в класі 20-30, а класів у кожного вчителя скільки? В нашій школі кожний вчитель, що дійсно любив свій предмет і був Вчителем, знаходив собі на потоці дитину, що мала талант до його дисципліни і допомагав. Були безкоштовні додаткові заняття, підготовка до тих же олімпіад, просто розмови після уроків ну і тд.
    А щодо 12 років навчання, то я вважаю, що це норм. Тільки якби дитина знала, що саме їй треба вчити, зуміла розставити акценти і не втратити цінний час. Але в цьому мають допомагати таки батьки і трішечки школа, якщо пощастить з вчителями. А якщо раптом вся відповідальність покладена на школу і не пощастить, то дивлячись на свою вже дорослу дитину, що не знайшла свого місця в житті, буде на кого спихнути провину, бо ж школа не така і система освіти шкутильгає.
    2.0

кстаті шо мене в школі вибішувало, це то, шо коли я взялася оформляти конспекти різними ручками - зеленими, золотими, рожевими, на мене сильно гримали. а ще наказали зошити загорнути в білі бамажки. типу уніфікація. вобщем школа в мене одбила потяг до прекрасного - в інстіку все фігачилося в одну зошитку, і на оформлення мені тепер в цілому плювати. аби дєвайс був функціональний.
    Новачок

думаю никогда не поздно все начать сначало-потяг к прекрастнгому и др.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 5