Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей36Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 5
Показано с 11 по 20 из 44.
 1. #11
  Offline
  модератор

  Re: Что формирует и дает школа


  Ответ Сообщение от истина Посмотреть сообщение
  А если вы сами пршли школу,то как она вас подготовила к жизни,как вам помогли себя там раскрыть и что уникального в вас нашел хоть один учитель?
  В моей школе было так. Во мне разглядели талант и стали продвигать по этой линии. Но для учителя и директора был тут свой интерес: имидж школы и т.д.
  Истина, не могли бы Вы конкретизировать свои претензии к педагогам?

 2. #12
  Offline
  змія болотяна ОЧКОва

  Re: Что формирует и дает школа


  истина, Шо конкретно Ви хочете почуть? Ви задаєте запитання просто так, чи вони на чомусь грунтуються? якшо друге, то просвітіть нас, якшо перше, то це пуста розмова.
  всі, я думаю, школу пройшли. як і всюди є там і погане і хороше. в моїй школі говорили про таланти. і відставання з математики, але прогрес в історії, наприклад, не були приводом до нагибання.
  як по Вашому, до життя тільки школа повинна готувати? сім’я не прідєлах? гуртки, секції і художні школи тоже? вони не повинні відшукувати таланти? а Ви, як "родітєль", хіба не повинні розвивати і формувати особистість?
  Ви говорите, шо хотіли б обговорити певні питання, Вам, не багато, але дали відповіді і піщу для роздумів стосовно перших Ваших запитів. натомість не побачили Ваших власних думок, а лише наступні запитання. Кажете, шо шось таке страшне відбувається, але незрозуміло шо і де. Вас не задовольняє школа, в якій навчається Ваша дитина? шо за школа, хто цей математичний ізвєрг?

  ЗІ: в мене у ВУЗі один викладач сказав колись (текст не оригінальний, але зміст збережено): "Ваші мами дома, слухають, які ми тут страшні і шось від вас вимагаємо. Аби хоч одна мама прийшла на іспит і послухала, яку ахінєю ви несете..." десь так. суть сєй басні такова - не тільки вчитель винен в тому, шо шось десь не так.
 3. #13
  Offline
  Fanat

  Re: Что формирует и дает школа


  Я не спорю. Школа нужна всем, но не в её нынешнем проявлении (хотя все равно деваться не куда - будем "здавать" своих детей туда). Мое мнение - 12 лет это черезчур. Это чтоб ребят по окончанию военкомат забирал, а девченкам было за кем плакать. Слава богу я уже давно университет закончил, школу я бы не вытерпел... А система ЗНО. Для кого её придумали? Бред...
 4. #14
  Offline
  Філософф

  Re: Что формирует и дает школа


  Для того щоб люди у 16-17 років їшли в унівєр, а в 24-26 закінчували його вже сформованими лічностіми, коли можна і подумать головою, і нагуляться. Напр я пішла в школу в 5, і в класі нас було таких 10%, це не мало. В унівєр в 16 - це мало, завжди не хватало мозгів, таке почуття що вони не доросли до часу.

  Я за 12 років, хай вчаться, аби на користь.Чи не пам'ятаєте, хто вчився в 9-11 класі - безперервні гульки, навіть на уроках. Хай краще біля батьків гуляють, ніж десь, в іншому місті. Нормальним батькам лишній рік не помішає. А ті, які хотять здихаться, то і в 9-м класі випруть в ПТУ.

  До речі, по сабжу, у нас в школі теж відкривали, і немало талантів. хоч як ми противились цьому)))
  ІМНО, справжній талант проб'ється, хоч хто його ломатиме, батьки, вчителі, друзі....
  А найбільший вплив таки батьки мають, щоб ви не казали, коли хаїть вчитель чи друзі,це на порядок менше вартісно, ніж коли критикують батьки. Батьківські слова в любому віці цінніші і болючіші.
 5. #15
  Offline
  Fanat

  Re: Что формирует и дает школа


  Чтоб девушки на 2-м курсе универа уже с животами ходили? А на 3-м в дикрет?) Или на экзамен с колясками ходили? И не год лишний, а 2 (не перепрыгивать 4-й класс и учиться в 12-м). И вообще - как гуляли - так и будут гулять. Нынешняя школа и наука в том числе - бред и несуразница. Ненавижу вообще нашу страну и нашу политику и все что с ней связано. Живем в Богом забытой/проклятой стране. Была б возможность - давно уехал бы, хотя бы в Польшу.
 6. #16
  Offline
  Філософф

  Re: Что формирует и дает школа


  Ответ Сообщение от Sebast9n Посмотреть сообщение
  Ненавижу вообще нашу страну и нашу политику и все что с ней связано. Живем в Богом забытой/проклятой стране. Была б возможность - давно уехал бы, хотя бы в Польшу.
  В Польшу? А я вот как раз думаю: ехать-не ехать. Возможность есть и чем она ближе, тем страшнее. Поедешь, а там - все чужое. Тут хоть дерьмово все, зато - друзья, родные, говоришь на своем родном...
  А в Польше? Вот ребенок, его сразу на трех языках учить говорить? Отдавать в польскую школу? Интересно, лучше ли там система образования?
 7. #17
  Offline
  Fanat

  Re: Что формирует и дает школа


  На счет образования не знаю. Во всяком случае везде есть посольства и на учебу можно отдать ребенка в русскоязычную школу. По уровню жизни Поляки куда выше нас. Я б на вашем месте не раздумываясь уехал... если конечно есть какие то зацепки, финансы позволяют... Да и просто к сведению - можно почитать об образовании в Польше и понять надо ли оно вашему ребенку.
  http://chemodan.com.ua/subscribe/edu_189.html
 8. #18
  Offline
  Філософф

  Re: Что формирует и дает школа


  Ті, як ходять на 2-м, вони і в 15 ходитимуть, і в 18. Це ті, які поступають - бо сказали батьки, сподобалась общага, куди втиснули і т.п.
  Я на екзамени в аспірантуру ходила с пузом, і всі пари проспала(я їх правда і всі 5 років спала), що не помішало поздавати з 70% п'ятірок. Це не показник. Є знайомі які з 1-го курсу мами - благополучно відучилися і поздавали, є які не прийшли на захист диплому - бо було впадло.
  До речі, в нашій районній школі, я знала більше, ніж нас вчили в унівєрі. Як то кажуть - хто шукає - той знайде.
  А яка вам можливість потрібна - шукайте роботу за кордоном- і вперед. Що ж вас тут тримає?
  Мені так часто знайомі радять їхати кудись, і можливості є. А я не хочу, бо там все чуже. Я люблю свою країну, в мене тут сестри-брати-племінниці-дяді-тьоті-невістки-куми, тут можна приїхати в любий куток країни до знайомих- і тебе приймуть. Я люблю Полтаву, її тихе і іноді бурхливе життя, де вийдучи в суботу в Центр, можна зустріти 50% знайомих.

  Там не буде вже тих відношень що тут, тих відмазок - тіпа погана країна, прийдеться пахать і добре, шоб отримати визнання. Тільки чомусь так часто знайомі, що їдуть в ближнє зарубіжжя так часто повертаються, бо важко без підтримки, без мами-тата під боком, коли ніхто не зрозуміє і не поспівчуває який начальник - рєдіска.
 9. #19
  Offline
  Fanat

  Re: Что формирует и дает школа


  Каждому как говорится свое. Я тоже люблю Полтаву, но при этом просто жутко ненавижу Украину, я тоже ходил в универ 5 лет, из них на парах просидел максимум месяц и тоже все хорошо поздавал и диплом защитил на 5. Если человеку дано - он сделает, если человек балбес - его как ни учи, ничего не поймет. Кстати, в той же Польше требуются специалисты по компьютерам, программисты, экономисты и они охотно берут на работу наших (кстати довольно хорошей квалификации) и отлично платят им за работу. Вы, девушка, ошибаетесь, что там пахать надо. Пахать надо везде, но у нас в разы больше, чем везде, а получаем мизер.
  Мое мнение - рвать когти из этой страны. И неизвестно вообще к чему выборы наши приведут. Мы и так уже в глубокой жо.., из которой между прочим и не вылезали. Прийдут к власти новые люди, новые министры, новые законы и не известно как все обернется на этот раз! На прошлых выборах с нас вся Америка ржала... на этих по идее еще и Россия с Белорусией поржут вдоволь.

  И как вы говорите: "в школе знала больше, чем учили в универе". Я с этим согласен. Английский язык я вообще забыл за время учебы в высшем заведении, хотя после школы я спокойно мог говорить на англ. И еще куча и куча примеров...
 10. #20
  Offline
  2.0

  Re: Что формирует и дает школа


  Офтоп:
  На прошлых выборах с нас вся Америка ржала... на этих по идее еще и Россия с Белорусией поржут вдоволь.
  помойму їм якраз на руку, то шо в нас вибрали. чи вам ше не понятно хто буде Президентшою?  Sebast9n, у нас така в суспільстві тенденція: у мене не получилося, хтось винуватий. за воєнкомат не бійтеся, щас туда очєредь і беруть далеко не всіх. а за пару років аби взагалі когось брали. і взагалі, чо ви так боїтеся за долю інших? таке як хтось тих дівок заставляє з пузом на другому курсі ходить (Свеха, це я так к слову, нічо лічного ) Улюблені ваші західні країни мають тенденцію - став на ноги, плодимся. Хотя есть там всякі навіть не міддл-клас, а типу то шо у нас міддл і нижче, ну так то в усіх всігда було. Маю на увазі те, що матеріальне становище ні в пень, ума нема, зато пятеро дітей. То люди просто такі. Але в нас намітилася тенденція грати в "російську рулетку" - держава дає мені подачку, а пережду-ка я крізіс в декреті. І тут получається мега-фолл: бо криза це в першу чергу удар по соц виплатам і в контексті виборів завбачливі тьотки получать те, що і всі - дулю. А потом будуть розказувати, шо держава нічо не думає. А самім перед тим подумать було звусно ж влом.
  Це я не просто так кажу, це алюзія до теми про школу. Чомусь вчителі винуваті в тім, що замість почитати книжечку кіндеру йому всучують сучасну іграшкі, типу ... отвалі! Замість бесіди "звідкіля беруться діти" тупо ховають очі "ти ще не доріс..." а коли чаду 16-17 років існує загроза "стіть бабушкой". Або коли явно дитина не тяне освіту, но мама сказала "нада!" і вигодовує свиню. Проблема в суспільстві, а не в школі. Бо не вчителі винні, що діти не вимикають телефони на уроках і можуть послать їх на йух. Це все закладають так як ви, Істина (гигик), бо висловлюєте зневагу до школи. А діти - вни всього відображення наших помилок (памятеєте соціалку про два яблука? Гниле і свіже?)

  слышали о талантах,умениях,уникальных способностях ваших детей из уст учителя
  я чула в ролі учениці. а то шо діти зараз бестолкові - вина самих таки батьків. їм нічо не цікаво, кроме техніки, бабок і стрілялок. за шо їх хвалит? їх треба зацікавлювати батькам, а вчителям тіки розвивать. тим більше, унікальними є далеко не всі. може ваша дитина талановитий робітник, а ви в ньому хочете побачти Моцарта. Просто всім батькам хочеться шоб в них ріс маленькій Вассерман з ліцом Доріана Грея і серцем Матері Терези. але ж не буває такого, і тим паче в усіх зразу.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 5

Похожие темы

 1. Школа № 16 Полтава
  admin в разделе Новини Полтави
  Ответов: 5
  Последнее сообщение: 05.10.2009, 20:04
 2. Школа Йоги
  sema в разделе Заклади, місця відпочинку Полтави
  Ответов: 2
  Последнее сообщение: 16.09.2009, 10:12

Теги для этой темы