Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей36Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 5
Показано с 11 по 20 из 44.
    модератор

Re: Что формирует и дает школа

Ответ Сообщение от истина Посмотреть сообщение
    А если вы сами пршли школу,то как она вас подготовила к жизни,как вам помогли себя там раскрыть и что уникального в вас нашел хоть один учитель?
    В моей школе было так. Во мне разглядели талант и стали продвигать по этой линии. Но для учителя и директора был тут свой интерес: имидж школы и т.д.
    Истина, не могли бы Вы конкретизировать свои претензии к педагогам?

змія болотяна ОЧКОва

истина, Шо конкретно Ви хочете почуть? Ви задаєте запитання просто так, чи вони на чомусь грунтуються? якшо друге, то просвітіть нас, якшо перше, то це пуста розмова.
    всі, я думаю, школу пройшли. як і всюди є там і погане і хороше. в моїй школі говорили про таланти. і відставання з математики, але прогрес в історії, наприклад, не були приводом до нагибання.
    як по Вашому, до життя тільки школа повинна готувати? сім’я не прідєлах? гуртки, секції і художні школи тоже? вони не повинні відшукувати таланти? а Ви, як "родітєль", хіба не повинні розвивати і формувати особистість?
    Ви говорите, шо хотіли б обговорити певні питання, Вам, не багато, але дали відповіді і піщу для роздумів стосовно перших Ваших запитів. натомість не побачили Ваших власних думок, а лише наступні запитання. Кажете, шо шось таке страшне відбувається, але незрозуміло шо і де. Вас не задовольняє школа, в якій навчається Ваша дитина? шо за школа, хто цей математичний ізвєрг?

ЗІ: в мене у ВУЗі один викладач сказав колись (текст не оригінальний, але зміст збережено): "Ваші мами дома, слухають, які ми тут страшні і шось від вас вимагаємо. Аби хоч одна мама прийшла на іспит і послухала, яку ахінєю ви несете..." десь так. суть сєй басні такова - не тільки вчитель винен в тому, шо шось десь не так.
    Fanat

Я не спорю. Школа нужна всем, но не в её нынешнем проявлении (хотя все равно деваться не куда - будем "здавать" своих детей туда). Мое мнение - 12 лет это черезчур. Это чтоб ребят по окончанию военкомат забирал, а девченкам было за кем плакать. Слава богу я уже давно университет закончил, школу я бы не вытерпел... А система ЗНО. Для кого её придумали? Бред...
    Філософф

Для того щоб люди у 16-17 років їшли в унівєр, а в 24-26 закінчували його вже сформованими лічностіми, коли можна і подумать головою, і нагуляться. Напр я пішла в школу в 5, і в класі нас було таких 10%, це не мало. В унівєр в 16 - це мало, завжди не хватало мозгів, таке почуття що вони не доросли до часу.

Я за 12 років, хай вчаться, аби на користь.Чи не пам'ятаєте, хто вчився в 9-11 класі - безперервні гульки, навіть на уроках. Хай краще біля батьків гуляють, ніж десь, в іншому місті. Нормальним батькам лишній рік не помішає. А ті, які хотять здихаться, то і в 9-м класі випруть в ПТУ.

До речі, по сабжу, у нас в школі теж відкривали, і немало талантів. хоч як ми противились цьому)))
    ІМНО, справжній талант проб'ється, хоч хто його ломатиме, батьки, вчителі, друзі....
    А найбільший вплив таки батьки мають, щоб ви не казали, коли хаїть вчитель чи друзі,це на порядок менше вартісно, ніж коли критикують батьки. Батьківські слова в любому віці цінніші і болючіші.
    Fanat

Чтоб девушки на 2-м курсе универа уже с животами ходили? А на 3-м в дикрет?) Или на экзамен с колясками ходили? И не год лишний, а 2 (не перепрыгивать 4-й класс и учиться в 12-м). И вообще - как гуляли - так и будут гулять. Нынешняя школа и наука в том числе - бред и несуразница. Ненавижу вообще нашу страну и нашу политику и все что с ней связано. Живем в Богом забытой/проклятой стране. Была б возможность - давно уехал бы, хотя бы в Польшу.
    Філософф

Ответ Сообщение от Sebast9n Посмотреть сообщение
    Ненавижу вообще нашу страну и нашу политику и все что с ней связано. Живем в Богом забытой/проклятой стране. Была б возможность - давно уехал бы, хотя бы в Польшу.
    В Польшу? А я вот как раз думаю: ехать-не ехать. Возможность есть и чем она ближе, тем страшнее. Поедешь, а там - все чужое. Тут хоть дерьмово все, зато - друзья, родные, говоришь на своем родном...
    А в Польше? Вот ребенок, его сразу на трех языках учить говорить? Отдавать в польскую школу? Интересно, лучше ли там система образования?
    Fanat

На счет образования не знаю. Во всяком случае везде есть посольства и на учебу можно отдать ребенка в русскоязычную школу. По уровню жизни Поляки куда выше нас. Я б на вашем месте не раздумываясь уехал... если конечно есть какие то зацепки, финансы позволяют... Да и просто к сведению - можно почитать об образовании в Польше и понять надо ли оно вашему ребенку.
    http://chemodan.com.ua/subscribe/edu_189.html
    Філософф

Ті, як ходять на 2-м, вони і в 15 ходитимуть, і в 18. Це ті, які поступають - бо сказали батьки, сподобалась общага, куди втиснули і т.п.
    Я на екзамени в аспірантуру ходила с пузом, і всі пари проспала(я їх правда і всі 5 років спала), що не помішало поздавати з 70% п'ятірок. Це не показник. Є знайомі які з 1-го курсу мами - благополучно відучилися і поздавали, є які не прийшли на захист диплому - бо було впадло.
    До речі, в нашій районній школі, я знала більше, ніж нас вчили в унівєрі. Як то кажуть - хто шукає - той знайде.
    А яка вам можливість потрібна - шукайте роботу за кордоном- і вперед. Що ж вас тут тримає?
    Мені так часто знайомі радять їхати кудись, і можливості є. А я не хочу, бо там все чуже. Я люблю свою країну, в мене тут сестри-брати-племінниці-дяді-тьоті-невістки-куми, тут можна приїхати в любий куток країни до знайомих- і тебе приймуть. Я люблю Полтаву, її тихе і іноді бурхливе життя, де вийдучи в суботу в Центр, можна зустріти 50% знайомих.

Там не буде вже тих відношень що тут, тих відмазок - тіпа погана країна, прийдеться пахать і добре, шоб отримати визнання. Тільки чомусь так часто знайомі, що їдуть в ближнє зарубіжжя так часто повертаються, бо важко без підтримки, без мами-тата під боком, коли ніхто не зрозуміє і не поспівчуває який начальник - рєдіска.
    Fanat

Каждому как говорится свое. Я тоже люблю Полтаву, но при этом просто жутко ненавижу Украину, я тоже ходил в универ 5 лет, из них на парах просидел максимум месяц и тоже все хорошо поздавал и диплом защитил на 5. Если человеку дано - он сделает, если человек балбес - его как ни учи, ничего не поймет. Кстати, в той же Польше требуются специалисты по компьютерам, программисты, экономисты и они охотно берут на работу наших (кстати довольно хорошей квалификации) и отлично платят им за работу. Вы, девушка, ошибаетесь, что там пахать надо. Пахать надо везде, но у нас в разы больше, чем везде, а получаем мизер.
    Мое мнение - рвать когти из этой страны. И неизвестно вообще к чему выборы наши приведут. Мы и так уже в глубокой жо.., из которой между прочим и не вылезали. Прийдут к власти новые люди, новые министры, новые законы и не известно как все обернется на этот раз! На прошлых выборах с нас вся Америка ржала... на этих по идее еще и Россия с Белорусией поржут вдоволь.

И как вы говорите: "в школе знала больше, чем учили в универе". Я с этим согласен. Английский язык я вообще забыл за время учебы в высшем заведении, хотя после школы я спокойно мог говорить на англ. И еще куча и куча примеров...
    2.0

Офтоп:
    На прошлых выборах с нас вся Америка ржала... на этих по идее еще и Россия с Белорусией поржут вдоволь.
    помойму їм якраз на руку, то шо в нас вибрали. чи вам ше не понятно хто буде Президентшою?

Sebast9n, у нас така в суспільстві тенденція: у мене не получилося, хтось винуватий. за воєнкомат не бійтеся, щас туда очєредь і беруть далеко не всіх. а за пару років аби взагалі когось брали. і взагалі, чо ви так боїтеся за долю інших? таке як хтось тих дівок заставляє з пузом на другому курсі ходить (Свеха, це я так к слову, нічо лічного ) Улюблені ваші західні країни мають тенденцію - став на ноги, плодимся. Хотя есть там всякі навіть не міддл-клас, а типу то шо у нас міддл і нижче, ну так то в усіх всігда було. Маю на увазі те, що матеріальне становище ні в пень, ума нема, зато пятеро дітей. То люди просто такі. Але в нас намітилася тенденція грати в "російську рулетку" - держава дає мені подачку, а пережду-ка я крізіс в декреті. І тут получається мега-фолл: бо криза це в першу чергу удар по соц виплатам і в контексті виборів завбачливі тьотки получать те, що і всі - дулю. А потом будуть розказувати, шо держава нічо не думає. А самім перед тим подумать було звусно ж влом.
    Це я не просто так кажу, це алюзія до теми про школу. Чомусь вчителі винуваті в тім, що замість почитати книжечку кіндеру йому всучують сучасну іграшкі, типу ... отвалі! Замість бесіди "звідкіля беруться діти" тупо ховають очі "ти ще не доріс..." а коли чаду 16-17 років існує загроза "стіть бабушкой". Або коли явно дитина не тяне освіту, но мама сказала "нада!" і вигодовує свиню. Проблема в суспільстві, а не в школі. Бо не вчителі винні, що діти не вимикають телефони на уроках і можуть послать їх на йух. Це все закладають так як ви, Істина (гигик), бо висловлюєте зневагу до школи. А діти - вни всього відображення наших помилок (памятеєте соціалку про два яблука? Гниле і свіже?)

слышали о талантах,умениях,уникальных способностях ваших детей из уст учителя
    я чула в ролі учениці. а то шо діти зараз бестолкові - вина самих таки батьків. їм нічо не цікаво, кроме техніки, бабок і стрілялок. за шо їх хвалит? їх треба зацікавлювати батькам, а вчителям тіки розвивать. тим більше, унікальними є далеко не всі. може ваша дитина талановитий робітник, а ви в ньому хочете побачти Моцарта. Просто всім батькам хочеться шоб в них ріс маленькій Вассерман з ліцом Доріана Грея і серцем Матері Терези. але ж не буває такого, і тим паче в усіх зразу.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 5