Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 16.
    модератор
    Home

Допоможемо дітям отримати подарунки на Новий рік!!!

Однією з цілей діяльності клубу Ротаракт Полтава є допомога вихованцям Спеціалізованої школи - інтернату с. Андріївка Ново-Санжарського району Полтавської області. Для цього вже реалізовано проекти забезпечення дітей комп’ютерною технікою, канцелярськими товарами, іграшками, одягом та взуттям. Крім матеріального забезпечення члени клубу намагаються організовувати дозвілля учнів школи-інтернату для можливості їх всебічного розвитку.
    У минулому році напередодні новорічних свят успішно виконано проект «Новорічна казка». Цього року на засіданнях клубу вирішено реалізувати передноворічний проект «Янголи».
    Метою проекту є забезпечення увагою та подарунками 96 вихованців спеціалізованої школи-інтернату с. Андріївка.
    Основні завдання, що повинні бути виконанні у процесі реалізації проекту:
     збір новорічних бажань дітей та їх систематизація;
     організація збору подарунків у рамках міського проекту «Ялинка янголів»;
     закупівля канцелярських товарів для матеріального забезпечення дозвілля дітей;
     закупівля солодощів для проведення розважального заходу під час вручення зібраних подарунків;
     проведення розважального заходу привітання вихованців дитячого будинку з новорічними святами.
    подробиці у вкладеному файлі....
    Вложения

Нервова, курррва

Re: Допоможемо дітям отримати подарунки на Новий рік!!!

Mihey, хм... А ви яким боком, стісняюсь спросить, до Ратаракту?)))
    модератор

я учасник данного клуба) наш сайт rac-poltava.com
    JPM
    Пророк

к РОТАРИ-КЛУБУ это отношение имеет какое-то?
    Еслида, то это довольно-таки деструктивно...массонство, элитные сообщества - чистой воды развод для лохов.
    модератор

имеет, но не к той дезинформации которую ты нарыл в нете, а к данному rotary.org, иногда это наши спонсоры. Вданном случае речь идет о проэкте, в котором изложены конкретные цифры и вещи. есть чем помочь- буду рад, нет -тогда не надо оффтопить.
    JPM
    Пророк

Mihey, ну если имеет - то никаких тогда вопросов....и это не оффтоп. Развод лохов! Это даже круче сетевого маркетинга - всех присутствующих убеждают в исключительности и превосходстве над "всей остальной серой массой быдла" и тупо бреют на бабло ))))))))
    встречал не одного такого, как ты - у тебя все впереди
    модератор

кто кого бреет на бабло?
    если ты не можешь помочь оч ем может быть спор? я не набиваю себе карман за счет других? критиковать всегда легко, ничего не делая....никто ни над кем не превосходит, хочешь помагать помагай, не деньгами, можно делом(если хороший педагог или психолог) дети из неполных семей, дети-сироты.... не веришь, зайди на сайт почитай, мало этого-поехали с нами в интернат повезем подарки, посмотришь как там и возможно поймешь для чего мы это делаем.
    кого ты встречал? что впереди? если тебе неинтересна тема , зачем засорять эфир своими необоснованными выкидами?
    JPM
    Пророк

я не хочу отчитываться о том в рамках каких программ и на какой попсовый (Миколай, НГ и т.д) праздник я посильно помогаю интернатам - этого нет и не будет - я это делаю для себя и совместно с членам моей семьи, в отличии от вашей конторы )) (образно, сбрили лям - кинем штуку на charity, какой-то вася об этом отпишется, другой прочитает - к нам приблудится и мы его тоже на бабки побреем )))известная схема развода, жаль не всем )
    Нервова, курррва

Та припиніть срач!

JPM, нормальна така собі закрита організація, яка займається благодійністю. Знаю, бо моя подружка там вже багато років.
    За Ротарі мало знаю. А ротаракт, помойму абсолютно вміняєма кантора)
    Нашо одразу бруд лити?!
    Це коли, приміром, ти говориш "гидота" на автора, книжки якого навіть не знаєш як виглядають.
    Я дотримуюсь тієї думки, шо врага нада знать в ліцо! А не просто так на домислах будувати свої переконання. Так неможна.
    JPM
    Пророк

sharasha, о ротаракте я вообще ничего почти не знаю, в отличие от ротари. я спросил об отношении одного к другому, высказал свое мнение, получил в ответ оскорбления и на них ответил в том стиле, который, по моему мнению будет наиболее доходчив оппоненту )
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя