Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей19Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 4
Показано с 11 по 20 из 40.
    --------

Re: Подарки учителям

как говорицо
    -"хорошая мысля приходит опосля"

Вот так и тут,сначала дают,а потом,а почему так

Новачок

а мне надоело не учителей поздравлять, а деньги врачем давать без пользы для здоровья: никто на тебя никогда не посмотрит даром! а учителя поздравить хоть приятнои мой ребенок идет в этот день в школу и несет несколько коробок конфет!
    Пророк

Ноябрина, конфеты то такое, а когда по списку конверты несут то немного другое
    Нервова, курррва

Зустріла сьогодні свою знайому, її син закінчує 11-й клас в 27-ій школі.
    Батькам випускників на зборах сказали, шо треба на двох поверхах в школі замінити лінолеум. Тільки на це з кожного випускника здеруть по 450 гирини. Але це ж тільки початок року?!!!
    На мої подиви вона відповіла (як мать і всі б зробили): "Ну, я же не враг своему ребёнку!"
    І повірте, стадний рефлекс він є у всіх. Ну, знайдуться пару-тройку неплатників. І шо? І будуть їхні діти білими воронами. І тільки шо не так, так будуть говорити: "Це все через вас! Ви ж не здавали гроші" і тд.
    А школи таким чином виживають просто. Бо ми ж усі прекрасно знаємо куди йдуть оті гроші, шо в бюджеті під грифом "на ремонт"!)
    Я, карочє, в шоці! Може я й справді так давно вчилась. Але в нас такого не було. Ми своїй класній на випускний дарували вазу за 40 гирини. Ну й столи накривали (квіти навіть не беру до уваги).
    Новачок

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Мдааа.... Деградуєм.
    А яка школа?
    Вибачте, щось соромно мені оголошувати номер школи...

cethy11, а зараз коробка цукерок і квіти, мабудь дорожче вийдуть, ніж 50 грн. А у конвертики просили покласти по 50 грн. Від класу. Це нормально. Так шо теперь навіть голову не треба ламати - що дарувати. Хоча, все рівно, якось дико.
    Новачок

Ответ Сообщение от cethy11 Посмотреть сообщение
    а вообще это возможно мягкотелость родителей, поддавтася на такое, мож надо было на родительском собрании обсудить это с другими родителями, и решить что так дело не пойдет?.
    cethy11, сначала думали так и сделать. Потом, узнав, что в корвертики предлагают положить по 50 грн, решили, что сдать по 3 грн на каждого учителя - это приемлимо. А, кроме того, поузнавали в других школах... если заведены такие правила, то проблемы будут у учителя, который не смог собрать "мзду" с родителей.
    Пророк

mamadvoix, ну если от класса то да, я думала с каждого
    Новачок

а мне кажется учителя в ТОЙ школе еще и поступили красиво. по 50 грн - это чепуха. это по сегодняшним меркам не деньги и далеко НЕ ПОДАРОК!
    Філософф

Як на мене, то саме подарунки, а не гроші в конверті виражають повагу та любов.

Ответ Сообщение от mamadvoix Посмотреть сообщение
    Так шо теперь навіть голову не треба ламати - що дарувати.
    Дійсно, не потрібно душевно вкладати в подарунок. А так подарував конверт - і нібито відбувся. ІМНО.
    А на 35 грн можна купити коробку канхфет і букет роз Полтавських, які не осипляться через день, а стоятимуть тиждень. Ми вітали виховательок в садочку на минулому тижні.
    Пророк

Коли я працювала в школі, була класним керівником і просто вчителем, то теж в деяких були пориви презенти на кожен випадок дарувати. На батьківських зборах я попрохала всіх батьків залишити ці намагання. Коли мені дарують, наприклад, сервіз( бувають мамашки від себе особисто навіть хочуть втиснути). Що я маю відчувати? Що я тепер їхньому бездарю не можу " 2 " поставити коли він цього заслуговує? Він теж після дарунку буде думати шо вчителька якоюсь мірою буде відноситись до нього особливо. Мені от чесно, такого не треба. Найбільша радість, коли ти приходиш до нормальних, адекватних дітей. Які тебе чують, по мірі можливостей-працюють. Якщо ситуація не така, то ти маєш хоч повне право вжити якісь міри покарання. А так... В класі дурдом, а ти вроді і не накажи, бо колись тобі тикнули презент.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 4