Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей28Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 39.
    Новачок

Чем мыть руки школьнику, если воды и мыла рядом нет?

Может кто знает, какие способы мытья рук существуют, когда ребенок находиться не дома? На улице бегает, все руками трогает, а потом их в рот тянет. Постоянно мыло с собой не наносишься.. :(

сцуко бдющий О_о

Re: Чем мыть руки школьнику, если воды и мыла рядом нет?

это в школьном то возрасте руки в рот???? О_о
    Руда, з хвостом

Sini4kina-i, а шо проблема навчити дитину користуватися серветками вологими? Є ще спеціальна антибактеріальна рідина, продається в пляшечках невеликих. Капнув на руки - вважай, що чисті.
    А взагалі, говорять, що занадто вже часте миття рук негативне, оскільки вбиває не лише шкідливі бактерії, а і корисні, що живуть на шкірі і без яких нормальне функціонування порушується. Важливо мити руки перед їжею
    Філософф

А ви не чули про такі засоби, як вологі серветки? Зараз кажись не проблема купить, і маленькі, і великі і з різними запахами...Їсти на вулиці не дуже гігієнічно, особливо те, що полюбляють школьники. Тільки дійсно, ручки в рота в шкільному віці - що досі зубки лізуть?
    Нервова, курррва

ну, не знаю...
    нам мами в школу мило не давали і волгогих серветок тоді не було.
    якось же виросли здорові!))))
    Новачок

Ответ Сообщение от Waldemar Посмотреть сообщение
    это в школьном то возрасте руки в рот???? О_о
    Ну не знаю..я до сих пор руки в рот тяну Вместо карандаша или ручки, когда задумаюсь о чем-то. Не сознательно, но так получается ))))

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    ну, не знаю...
    нам мами в школу мило не давали і волгогих серветок тоді не було.
    якось же виросли здорові!))))
    Так тогда и заразы меньше было. А сейчас, вон сколько заболеваний врачи пооткрывали. И детки чаще болеть стали
    Раньше дома рожали с одной акушеркой, а сейчас не каждая мать на такое решится....

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    А ви не чули про такі засоби, як вологі серветки? Зараз кажись не проблема купить, і маленькі, і великі і з різними запахами...Їсти на вулиці не дуже гігієнічно, особливо те, що полюбляють школьники. Тільки дійсно, ручки в рота в шкільному віці - що досі зубки лізуть?
    Слышала про влажные салфетки. А разве они дезинфицируют? Как по мне, так они только придают запах рукам))), в них же нет ни грамма спирта...

Я тоже в рот руки тяну, а зубы выросли давно, наверно привычка осталась(((

Ответ Сообщение от Rinka Посмотреть сообщение
    Sini4kina-i, а шо проблема навчити дитину користуватися серветками вологими? Є ще спеціальна антибактеріальна рідина, продається в пляшечках невеликих. Капнув на руки - вважай, що чисті.
    А взагалі, говорять, що занадто вже часте миття рук негативне, оскільки вбиває не лише шкідливі бактерії, а і корисні, що живуть на шкірі і без яких нормальне функціонування порушується. Важливо мити руки перед їжею
    Я тоже слышала про то-ли спрей, то-ли гель, который убивает бактерии. Не знаю, насколько он хорош...
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Sini4kina-i Посмотреть сообщение
    Так тогда и заразы меньше было. А сейчас, вон сколько заболеваний врачи пооткрывали. И детки чаще болеть стали
    Раньше дома рожали с одной акушеркой, а сейчас не каждая мать на такое решится...
    Та й раніше зарази хватало. Тільки знали про неї менше. А діти зараз мають слабкий імунітет, який треба підвищувати різними способами. Десь тут сусідня тема була про закалювання.
    я до сих пор руки в рот тяну
    Чи ви їх в дитинстві не натягалися?
    2.0

вон сколько заболеваний врачи пооткрывали.
    от менче знаєш,лучче спиш! то шо поодкривали тіки щас, не означає шо того всього раніше не було.
    тим більше стерильність не завжди рятує. залишаються найсильніші бацили і проізводят собі подобних. а потім ніякий імунітет їх не подолає. ну а максимум шо може бути від брудних рук - срачечка. а в кого не було?
    Філософф

Слышала про влажные салфетки. А разве они дезинфицируют? Как по мне, так они только придают запах рукам))), в них же нет ни грамма спирта...
    Я тоже в рот руки тяну, а зубы выросли давно, наверно привычка осталась(((
    Ну не знаю як ви, а я дома якось спиртом руки точно не протираю. Раз ви вже навчились лазить в інеті, наберіть в пошуці "вологі серветки", і почитайте, за рахунок чого вони миють. А миють це точно, бо в дорозі або на природі маленькій дитині, звиняйте за вираз, попу витирали, і якось вимивалось все, а не тільки запах придавало.
    І перш за все слідкуйте за собою, бо діти є відображення батьківських привичок. Якщо ви руки сунете в рота, то що ви від дитини хочете?
    escape_the_sofa

Может кто знает, какие способы мытья рук существуют, когда ребенок находиться не дома? На улице бегает, все руками трогает, а потом их в рот тянет. Постоянно мыло с собой не наносишься.. :(
    Есть средство продается в магазине, специально для этого. Просто нужно намазать им руки. Я не пользуюсь. но для детей подойдет. Как называется забыла. Но помоему фирмы Чистая линия
+ Ответить в теме
Страница 1 из 4 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя