Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей50Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 55.
    Новачок
    Green

Опять 30 я школа отличилась!!!!

Здравствуйте уважаемые...вчера стал свидетелем родительского собрания в 30й школе 11 класса ..букву писать не буду, оказываеться, теперь чтобы отпраздновать выпускной и сделать мало-мальский ремонтик в школе, необходимо 1500 тыс.грн с человека, и как выразилась одна любезная мамаша из родительского коммитета- этого должно хватить...наверное....у меня есть конечно...запись этого разговора...но..пока воздержимся...до лучших времен...а скоро они настанут....
    P.S. Это пишу директору....я думаю совести достаточно у Вас разобраться, потому что как сказали, большая часть этих денег идет на подарки за экзамены.

Пророк

Re: Опять 30 я школа отличилась!!!!

Почему опять? И почему только 30я? И что-то рановато про выпускной, через год возможно нужно будет не по "1500 тыс.грн с человека", а по
    1500 млн гривневых фантиков.
    ри?

василь петрович, а Ви случаєм не знаєте, скільки інші збирають?
    Наприклад, 1 лицей)) Коли я випускалась, вони збирали по 5 тищ, а це було огого як давно!!
    Так що півтора штуцери - це ще по божескі.

І ще питання - шо має робити директор з ЦИМ?
    Новачок

30-ая школа детства, замечательная школа была. В последнее время, правда, слышу только негативны еотзывы. Что касается выпускного за 5 штук. Шановний, свого часу мені також пощастило випускатися в 1 ліцеї. І було це набагато дешевше. Схаменіться!! Які 5000грн!!! (1000$ за старим курсом) За такі гроші, якщо вся група скинеться можна замовити персональний концерт ВіагРи або Ані Лорак. 4 роки тому випукний в універі коштував мені близько 300 грн. (включно з банкетом В КА)
    Філософф

Та ладно, ви що, що таке 1500 грн в наш час для 11 класників? щас щоб в садочок дитину взяли стоїть від 500 до ...
    а якщо без попереднього запису, то 2-4тищі.
    4 роки тому ціни були на порядок нижчі, і на 300 грн з людини дійсно можна було отгулять. А якщо брати ще й вчителів, то навряд чи.
    Тим більше, що ще цілий рік попереду, можна потроху наскалдать. Ну ви можете ж не сдавать, нафіг дитині випускний, ну трохи помурижать на екзаменах і дите може даже вас пойме, чого у всіх в класі був випускний а у нього ні....
    Кстаті, 8 років назад мені випускний не в місті, обійшовся в 800 грн. Так що 1,5 тис це ще нормально
    змія болотяна ОЧКОва

василь петрович, а сільки Ви хотіли? це ж за ресторан заплати, музиків привези, подарунок школі, дірєкторі і вчителям пороби. Додавайте випускні костюми - трусікі, подвязочки, причоски, носки для лакірованих тухлів.
    от тут кажуть шо в ліцеї 10 год назад по 200 гривень збирали. я, наскоко помню, здавали кусочками і за год(разом з ремонтами, покрасками, оплатой труда прибиральниці і новими шторами) шось в районі 500-1000 (не помню точно, бо давно було) виходило. так то було за царя Панька і повний набор дітей при баблє.
    Дірєктор? А шо дірєктор? не хочте, можете не здавать. цеж кагби, офіційно, не вимагатєльство.
    сцуко бдющий О_о

Ответ Сообщение от василь петрович Посмотреть сообщение
    потому что как сказали, большая часть этих денег идет на подарки за экзамены.
    Попрошу всех отписавшихся обратить внимание на эту последнюю фразу и понять возмущение Васильия Петровича....
    змія болотяна ОЧКОва

Валодька, усьо понімаєм. якшо так, то дірєктор в долє! опять таки, ніхто ж не примушує. можна не давать. оцінка і так буде.
    Пророк

мда....а в стране все по прежнему..... подарки школе, учителям, на ремонт....и улучшений судя по всему не предвидится
    Гуру

Моя рідна 30-а школа. Скільки ж ти знань дала!
    Да, часи змінились... Але школі виживать треба. Тим паче, нормально не бюджутують... А ремонтики і ми в свій час робили, причому самі випускники, після екзаменів. А щодо подарунків вчителям, погодьтесь, зараз такі дітки, що ніякі подарунки не зможуть відшкодувати ту кучу нервових клітин, які вже ніколи не відновляться.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя