Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей71Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 8
Показано с 11 по 20 из 77.
    Инвалид умственного труда

Re: Школьная форма: "за" и "против"

Повторяем вопрос: дети ходят в школу носить форму (шмотки, и т.д.) или таки учиться?

змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    як елемент дисципліни і позбавлення зайвого приводу побазікати в школі про прикид.
    але ж і про форму можна базікати. це я себе згадую в шкільному віці. поки не було форми, дівчатка заглядали одне на одне. ввели форму, але заглядати не перестали, бо ті в кого були гроші носили гарну і мали кілька варіантів. а тим в кого не було можливості, доводилося носити одну і ту саму, заздрячи тим, у кого були гроші.
    я ще й саме не визначилося до кінця чи потрібна уніфікація одягу в школі. у обох випадках є і мінуси і плюси.
    2.0

кстаті, нормальна форма коштує рубасів 500 а то і більше. це в смилі на дєвочку троєчка. а якшо уміючи, то можна в секон-хенді на рік одягнутися за 500 грн. пробачте, але така правда жисті, що не все золото шо блистить, і не все хорошо, шо по формі. я пам"ятаю, коли я вчилася в школі, то в оті лядські 90-ті, коли форму запроваджували, не було на неї грошей. а носилося те, що новилося не рік і не два і дарувалося, і було тепле і зручне. а тут один піздячок шо три светри. ну і яка тому розумна альтернатива? тим більше, нам забороняли носити брюки дівчатам. то я спідницю в школу злєйшому ворогу не побажаю. на все свобода вибору. і дійсно сказано було, що форма фомі рознь. турецька, наша, польська і з ательє. вже б монополіста зафігачили і ділов - в усих всьо однакове.
    Пророк

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    але ж і про форму можна базікати. це я себе згадую в шкільному віці. поки не було форми, дівчатка заглядали одне на одне. ввели форму, але заглядати не перестали, бо ті в кого були гроші носили гарну і мали кілька варіантів. а тим в кого не було можливості, доводилося носити одну і ту саму, заздрячи тим, у кого були гроші.
    я ще й саме не визначилося до кінця чи потрібна уніфікація одягу в школі. у обох випадках є і мінуси і плюси.
    ви праві. але зараз у старших класах в кожної субкультури своя форма: реперська, рокерська, готична, гламурна і т.ін. мені здається, що цьому на місце на уроці (не скажу в школі).
    а так... дійсно, є плюси і мінуси. як майже в усьому
    Инвалид умственного труда

Таки может в школе надо учиться?
    Или статус кусочков тряпок, сшитых в определенных есктах и публично демонстрируемых важнее?
    ребят, а чем вас кормить будут кода вам под 90 будет? Гламурными тряпками?
    модератор

Ответ Сообщение от Любаша Посмотреть сообщение
    Учебный год - 9 месяцев, бывает и 30-градусная жара и 15-градусный мороз. И одна форма одежды на все погодные условия?
    Вот я почему и возмутилась требованиям руководства школы о ношении формы: летне-весенний комплект, зимний комплект (утепленный) заметная брешь в бюджете семьи. Плюс спортивный костюм тоже недешево стоит качественный.
    Пророк

Стосовно нинішньої форми голосую "ПРОТИ". Дрож по тілу, коли подумаю, що на мене б отаке одягли і ходи ЩОДНЯ. Синтетика! Та навіть якщо шерсть - це добре для зими. А вересень, квітень, травень - спека! Нема ж х.б. форми? Здається нема. Чому не ввести, як форму, наприклад джинси? І шось х.б. зверху- типу футболка-поло. Для дівчат ще бувають прийнятні варіанти, наприклад пропонують всім купити однакові сині трикотажні сарафани, а під них дозволяють одягати і білу блузку і х.б. кофтинку, і світер, і футболку. А про хлопців не знаю...
    модератор

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Чому не ввести, як форму, наприклад джинси?
    Узнавала в школе, оказывается, зимой допускаются джинсы черного цвета, но в комплекте со форменным пиджаком
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    catiri, навряд чи можна буть на сто відсотків певним, що відповідає нормам МОЗу. .
    aneisha, на то є очі, аби подивитися склад на етикетці і розум, аби не піти купувати синтетичний "китай" в наш час то вже можна відрізнити, з чого що зроблено, це не раніше, коли нам могли втулити будь-що, а ніхто не розумівся...
    А, загалом, в усього бувають свої прихильники і вороги. і це, думаю, залежить і від батьків, і від дирекції школи. Нам дозволяють в мороз вбиратися в тепленьке, в спеку вдягати щось легеньке. словом, не знущаються. і форма в нашій школі цілком симпатична. Дівчатам, справді, під сарафан дозволяють вдягати будь-що. а хлопчикам штанішки від форми, а верх - по погоді...я особисто задоволена формою.
    модератор

Ответ Сообщение от catiri Посмотреть сообщение
    в наш час то вже можна відрізнити, з чого що зроблено
    ППКС!

Вчера узнала, что в этом году "школьный рынок" будет не возле ЦУМа и перед крытым рынком, а возле ТД "Киев" .
+ Ответить в теме
Страница 2 из 8