Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей26Благодарности
Закрытая тема
Страница 4 из 7
Показано с 31 по 40 из 68.
    Пророк

Re: В какую школу отдать учиться ребенка?

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Абсолютно згодна.
    бляха, я щас заплачу. це прогрес)
    Для мене це найкраща школа, і вчителі там найкращі.
    бо ж не маєте з чим порівняти, я ж кажу.
    а в новій школі мені було ок, клас нормальний, класуха теж (вчителька фізри, до речі, та й маєте її знати, напевно ж), і не жалуюсь. підняли тему про збори бабла - я сказала як у нас було.
    кстаті про їдальню. там ми тіки ото й пересижували уроки, ніхто там майже ніколи не їв. "смакота" наш дом радной - так же ж було, м?

Пророк

serg1975, дитину треба віддавати в школу відповідно до її розумових здібностей.
    дык это еще попробуй угадай. у меня одноклассник со своим малым учились сначала в 3-й, а потом перешли в "паросток" (или як там ота школа платная рядом со стадионом называитсо). поучились там пару лет и назад вернулись, бо кажуть ничему там не учили.
    Серега...

в этих "паростках" ничему и не научат. На первом плане там стоят деньги, а потом уж знания.
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    бляха, я щас заплачу
    не матюкайтесь! Це на хворумі заборонено!!!!

вчителька фізри, до речі, та й маєте її знати, напевно ж
    Ніна Андріївна?!)))
    А в мене була Валентина Іванівна Зуй!

"смакота" наш дом радной - так же ж було, м?
    то вже не моя епоха!)))
    А я дійсно вчилась в кращій школі, коли директором ще був Іван Олександрович Кулик (земля йому пухом), коли в школі англійську викладали британці, коли всі були однією сім'єю, і коли (о, часи!) працювало шкільне радіво!)))))

При Макогону всьо не так!

Ответ Сообщение от serg1975 Посмотреть сообщение
    в этих "паростках" ничему и не научат. На первом плане там стоят деньги, а потом уж знания
    та там і про знання не говорять. Взагалі на "паросток" стільки нарікань та лайна, а дітей все одно туди пхнуть!
    Марна трата грошей!
    Пророк

якраз у мене в класі вчився хлопець, який певний час провчившись в одній приватній школі вернувся в просту. втратив два роки і мусив ще й доганяти по програмі)
    хоча, якшо чесно, багато шо від самої людини залежить. а оскільки хомосапіенс по природі здебільшого істота лінива, то там, де можна не напрягатись - не напрягається.

Ніна Андріївна?!)))
    А в мене була Валентина Іванівна Зуй!
    да, Ніна Андріївна). вона за нас як за своїх дітей - всюди, завжди, за всіх як за одного, я такого не бачила)
    До Валентини Іванівни на фізику і астрономію я якраз ходила завжди, прекрасний викладач. Дуже добрі про неї спогади.
    Ти мабуть випуск 2004-го року, нє?
    Нервова, курррва

Ти мабуть випуск 2004-го року, нє?
    Нєєєє!))))
    Але дякую за приписані мені N років молодості!))))))) ггг
    Пророк

sharasha, просто якраз перед моїм закінченням школи вона випускала клас.
    я ото й подумала шо могла бути ти там. але думаю ти випуск якраз десь початку 2000-х. ладно, неважно. )
    Нервова, курррва

але думаю ти випуск якраз десь початку 2000-х
    Якраз кінець 90-х.
    1999 рік! О!)))))))
    ____
    А в 98-му не стало Івана Олександровича(((
    І школа почала потихеньку занепадати.
    Коли я йшла у перший клас, там взагалі було всього по два класи на паралелі, максимум по 25 дітей в класі. Була тільки перша зміна, у 90-чи 91-му приїхав перший британець, який викладав у старших класах. Ми ше ходили в столовку спостерігати за ним, як він уплітав наші общєпітовські борщі, супи і каклєти!)))
    ри?

треба віддавати в школу відповідно до її розумових здібностей
    Ох, шкода тільки, що не завжди так виходить. Якщо дитина дійсно обдарована, а у батьків нема коштів - тада шо? А нічо'. І віддаєш ти своє умніньке чадо у звичайну школу, де викладають звичайні вчителі, яким зараз зазвичай пох - прийшли, відкрили підручника, прочитали тему, закрили і - "Урок закінчено. До побачення." Ото й усе навчання...

Вчилася у 27-ій школі. Перші класи ненавиділа жутко, не без помочі першої вчительки. До дев'ятого класу шось тоже якось так: згадую, що сильно мене впєчатлялі вчитель географії (Лариса Анатоліївна, здається, розповідала вона так захоплююче, що хотілося всього-всього знати і побільше, побільшее!!) і вчитель української мови (Людмила Олексіївна Фещенко, дай Бог їй здоровля - яяяяяяк вона мене ганяла!!, але ж таки вимуштрувала, привила любов до літератури і нетерпіння до помарок у словах, шо я січас ярко продємонстрірувала у свому пості:) Їй я буду вдячна все життя за НАВЧАННЯ, хоча тоді в шкільні роки я не розуміла її сікання до мене).
    У десятому-одинадцятому згадуються вчителі праці, біології, історії та алгебри-геометрії. Біологію толком не вчила до десятого класу, а тут нагнала все за два останні роки, окрім валеології (страшне слово!). Алгебру і геометрію ненавиділа, як тільки можна ненавидіти точні науки. Але знала відмінно, бо з Анною Іванівною її не вчити було неможливо. А класною була вчителька історії - за рік вона змогла нас всіх зв'язати в тугий вузол, щоб ми стояли одне за одного. Ми плакали, коли вона пішла від нас на посаду завуча, навіть хлопці просльозилися. Але й після цього Ірина Володимирівна нас опікала, і на випуск прийшла. Про неї можна сказати - ВЧИТЕЛЬ ВІД БОГА.
    Підводжу підсумок - є вчителі, які навчають. Є й такі, що просто приходять відсидіти.
    Про школу двоякі спогади, але про ось цих вчителів - найтепліші. До них хочеться привести і своїх дітей....

П.С. Пробачте, половина офтоп, але так нахлинуло. Захотілося розповісти про найкращих людей, що вкладали розуму в мою ліниву голову.
    Новачок

Если можно про 11 школу по подробнеее.

Во второй школе советую- Зарва и Светлана Николаевна( забыла фамилию...,тоже учитель младших класов)
Закрытая тема
Страница 4 из 7