Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей15Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 13.
    Пророк

У школах скасували 12-річний термін навчання

Віднині загальна середня освіта становить не 12, а 11 років. За таке рішення проголосували 248 депутатів Верховної Ради.

11-річну школу підтримали 169 депутатів Партії регіонів, БЮТ - 22, НУНС - 8, Компартія - 27, Блок Литвина - 19, позафракційні - 3.
    Окрім скасування 12-річного терміну навчання у середній школі, Верховна Рада запровадила обов'язкову дошкільну освіту для дітей старшого дошкільного віку. Тобто, з 5 років діти повинні відвідувати дитсадочок.
    "Батьків та дітей я прошу заспокоїтись. З 1 вересня ми будемо продовжувати вчитися 11 років. Я сподіваюся, що президент підпише цей закон", - резюмував Адам Мартинюк.
    Рішення про перехід на 12-річний термін навчання ухвалили ще в 1999-му році. Тоді міністром освіти був нинішній президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень.
    За його словами, передбачалося, що у старших класах діти здобуватимуть профільну освіту.
    Але нині виявилося, що держава не готова до продовження освітньої реформи: у бюджеті немає коштів.

http://life.pravda.com.ua/problem/4c3307cb72765/

модератор

Re: У школах скасували 12-річний термін навчання

ураааааааааааааааааааааааааааааааа сказали дружно все дети
    Пророк

Не "ура", а песенки с 5ти лет учить:

Дядя Витя

Радуются люди, весь большой Донбасс,
    Слышится повсюду: «Наконец у нас».

Припев
    Дядя Витя сильный и большой,
    Дядя Витя - дядя волевой,
    Дядя Витя - дяди лучше нет,
    Дядя Витя Янукович - умный президент.

Он, конечно, любит с детками играть,
    Хорошо с ним будем жить и процветать.

Припев

Пусть везде отныне песенка летит,
    По всей Украине пусть она звучит.
    Постійний відвідувач

Я в шоке
    У меня подрастает дочь (ей 11,5 мес), и такого рода заявления меня просто настораживают... одни приходят принимаю и то и это, другие приходят отменяют и то и это... бред... а потом придет еще кто-то и отменит все, так?

А еще меня бесит то что ОБЯЗАТЕЛЬНО нужно ходить в садик на подготовку к школе с 5-ти лет... А ЕСЛИ Я НЕ ХОЧУ ЧТО БЫ МОЙ РЕБЕНОК ХОДИЛ В САДИК?!?!? (нас родителей об этом спросили?) Я помню свой дет.сад в котором то и делали что наказывали, я не помню НИЧЕГО хорошего с того времени, потому что воспитательница была, как бы это мягче сказать.... ИДИОТКОЙ, то и делала что орала и наказывала

Кстати, а в какие садики будут ходить наши дети, а? Насколько мне известно, то большинство садиков перестроить и переоборудованные на: общежития, суды, здания под офис, ЖЕКи, магазины и т.д.... или они их построят, сомневаюсь
    Новачок

хлопці з Донбасу роблять реХворми ) ... скільки ж ще на протязі року внесуть зміни ?
    .

Если реализуют - классно! Не нужно будет взятку давать за место в садике ))
    part of me

Gonosuke, скільки ти знаєш дітей, які отримали нормальну освіту в дітсадках, і не отримали там якоїсь психологічної травми?
    .

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    скільки ти знаєш дітей, які отримали нормальну освіту в дітсадках, і не отримали там якоїсь психологічної травми?
    Все, кто пришел в первый класс от бабушки - все были как инопланетные пэрэляки. Дети испытали шок. Чем раньше вольются в сообщество сверстников, тем лучше.

Да и не хочу сгружать ребенка на родителей. Они своих детей уже выростили. На работу с собой таскать тоже нет возможности. Садик - без вариантов.
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от Gonosuke Посмотреть сообщение
    Садик - без вариантов.
    кругом є свої плюси і мінуси. З дитсадка пам'ятаю тільки погане: ставляння в куток ні за що, крики вихователів, задавлену собаку на дорозі перед швидкою, яка везе мене з того ж дитсадка в лікарню виймати дріт з пальця, необачно залишений на поталу дітям на територіії садка...
    ри?

А я навпаки, з дитсадка не пам’ятаю нічого поагного, хоча мала б, бо, по-перше, "крутилася на одній нозі" і влазила туда, куда мене явно не просили, і по-друге, за своє коротке дитинство перебула в чотирьох дитсадках.
    З вихователів ніхто не обіжав, і навіть не пам’ятаю, щоб в кутку хоч раз стояла. Правда, їсти печінку змушували, а я її ненавиділа)
    Про освіту - теж все слава богу, в школу пішла читаючою дитиною.
    Але! То було так давно, і всі ті вихователі мабуть любили дітей і йшли (хоча б в більшості) в дитсадок працювати не просто тому, що більше нікуди.

Повністю погоджуюся з Gonosuke - людина має адаптовуватися до соціуму ще в дитячому віці.
    І добре, що відмінили 12-річну освіту. Може хоть молоді мами на екзамен з укрліт не будуть приходити.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя