Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 6 из 6.
 1. #1
  Offline
  модератор

  чемпионат Полтавской области 2011


  Вот и пришел к своему логическому завершению чемпионат области по шахматам, который проходил в историческом городе Лубны. Здесь ковалась история, здесь была укрепленная крепость, здесь был княжеский центр Киевской Руси, а теперь здесь шахматный центр Полтавской области, и новый чемпион области тоже отсюда. Блестящую победу в турнире http://www.ukrchess.org.ua/turnir/Po...on-2011tab.doc одержал Голуб Сергей. Кстати при этом он выполнил норму мастера спорта Украины, также как и третий призер Малимоненко Юрий Борисович. Мои поздравления новоявленным мастерам. Так держать!!!

 2. #2
  Offline
  Новачок

  Re: чемпионат Полтавской области 2011


  Добрих "майстрів" народжує Полтавська область! Таланти! При цьому "майстри" чомусь в області ростуть як гриби в лісі після дощу! Так і хочеться спитати скільки хлопці "майстри" грошенят витратили на купівлю цього звання!
 3. #3
  Offline
  Новачок

  Re: чемпионат Полтавской области 2011


  Та що ви таке кажете?! Вони виконали чесно!!! Ги-ги

  за 500 у.ё.
 4. #4
  Offline
  Новачок

  Re: чемпионат Полтавской области 2011


  Ось уже і сума з'явилася. За 500 у.е. кожен може стати майстром з шахів, навіть і гадки не маючи про цю гру. Потрібно ще в Полтавській області знайти людину, яка купить для себе звання гросмейстера. Повинен же бути якийсь ріст майстерності. Чи може ще не всі охочі купили собі майстра? Цікаво що ніхто із "чесно виконаних" майстрів не їздить на серйозні турніри. Мабуть бояться здивувати своїм "високим" класом гри. Та і нащо ото ще гроші втрачати на поїздки, коли можна дома в 2 та 1 розряду вигравати, таким чином самоутверджуватися. Шахи це не боротьба, де навіть на вулиці можуть протестувати який майстер на міцність. Шановний prezident, так як ви володієте інформацією про такі тонкощі як ціна, не могли б ви викласти для людей які не володіють такою інформацією скільки "майстрів" в Полтавській області купило собі це звання? Так що там майстри, цікаво скільки коштує кандидат в майстри, чи 1,2,3 розряд? А що ще в шахах можна купити? Тоді постає питання про введення нового виду в шахах - піддавки. Цікаво де в цей час знаходиться федерація (якщо вона є), що дозволяє таких базар в області? Хто за цим стоїть?
 5. #5
  Offline
  Новачок

  Re: чемпионат Полтавской области 2011


  Ответ Сообщение от panda Посмотреть сообщение
  Цікаво де в цей час знаходиться федерація (якщо вона є), що дозволяє таких базар в області? Хто за цим стоїть?
  Як не дивно, саме федерація за цим і стоїть, на чолі якої великий лубенський князь (не будемо називати прізвищ). Там в Лубнах вже давно міститься такий собі розплідник "майстрів".

  Ганьба!
 6. #6
  Offline
  Новачок

  Re: чемпионат Полтавской области 2011


  Таки за 500 баксов?Не так и дорого!
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Мошенничество в Полтавской области
  Гoсть в разделе Запитання і відповіді
  Ответов: 14
  Последнее сообщение: 26.03.2015, 22:21
 2. Пирамиды в полтавской области
  Мурушка в разделе Полтава туристична
  Ответов: 29
  Последнее сообщение: 17.04.2010, 13:51

Теги для этой темы