Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей55Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 10 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 98.
    Пасажир

Кондуктору - 3 роки позбавлення волі

Правоохоронці затримали кондуктора, який на своєму робочому місці чіплявся до дівчат та жінок
    29.10.2009

Свій метод знайомства з симпатичними панянками, які користуються послугами громадського транспорту, вигадав 22-річний полтавець. Останній працював кондуктором на різних маршрутах міста. І, користуючись штовханиною та тиснявою у часи пік, його випадкові торкання до жіночих тіл переросли у дії, які мали відверто непристойний характер. Нині за такі вчинки на молодика очікує до 3 років позбавлення волі. Подробиці – далі у випуску.

22-річний полтавець майже 7 років працював кондуктором у громадському транспорті на різних маршрутах. Спочатку був кондуктором в автобусах, потім - тролейбусах, а останні кілька років - в марштурних таксі марки «Богдан». У представниць протилежної статі, за його словами, він популярністю не користувався.

/Затриманий

2 роки тому я був на робочому місці і до мене підсіла симпатична дівчина. Я вирішив потрогати їїї за інтимні місця, за сідниці, але вона не прореагувала, засміялася/

Згодом молодик помітив, що жінки агресивно не реагують на подібні торкання і, таким чином, почав залицятися до всіх симпатичних полтавок, за його словами, аби познайомитись. Молодик сміливо практикував непристойну поведінку до 8 жовтня, доки до автобуса, в якому працював затриманий, не сіла 13-річна дівчина. Про неприємні торкання кондуктора дівчина розповіла своїм батькам, останні відразу звернулись до міліції. Наразі правоохоронці з'ясували, що подібним чином кондуктор залицявся ще до трьох дівчат, двоє з яких неповнолітні. За подібні спроби знайомства з полтавками Київським райвідділом міліції щодо хлопця порушено 2 кримінальні справи: за статтею 156 «розбещення неповнолітніх» та ст.296 - «хуліганство». На нього очікує покарання терміном до 3 років позбавлення волі. Усі обставини справи правоохоронцям уже відомі, проте без відповіді залишається одне питання - чому за 2 роки чіплянь жінки звернулися за допомогою до міліції лише зараз...

Крістіна Криженко
    http://www.misto-tv.poltava.ua/news/5617/

Нервова, курррва

Re: Кондуктору - 3 роки позбавлення волі

Та чи мало таких "трущіхся збочинців"?!
    Остання жертва просто батькам розповіла, от батько й оскаженів, видно.
    Інші, я впевнена, просто мовчать.
    Пророк

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Та чи мало таких "трущіхся збочинців"?!
    ...
    Інші, я впевнена, просто мовчать.
    Может недостаточно хорошо "терся" и девушки-женщины ничего и не заметили?
    Нервова, курррва

RAMM, нє.
    Оскільки ви чоловік - вам нє понять.
    Але в жінок є така штука - соромитись того, шо вони стали жертвами сексуальних збочень. Так є. Багато жінок навіть про згвалтування не заявляють.
    Banned

Ипать копать, нашли из за чего посадить.
    Это интересно как он ее трогал в ОБЩЕСТВЕННОМ ТРАНСПОРТЕ, в трусы он ей залез или как?
    Украинское быдлячее законодательство вводит меня в шок...
    Я тоже люблю девушек за попу потрогать,испытываю слабость в этом отношении,это чистосердечное признание,можете меня посадить.
    Ну и несовершеннолетние особы, так же со мной встречались.Тока не заявлели чего то, наверное из за глубокой благодарности...
    Нервова, курррва

Це на всяк случАй! Дівчині, чиї батьки поскаржилися, всього 17.
    Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    за статтею 156 «розбещення неповнолітніх»
    А я б таким тварям яйця б одрізала!
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от Transd Посмотреть сообщение
    Я тоже люблю девушек за попу потрогать,испытываю слабость в этом отношении,это чистосердечное признание,можете меня посадить.
    Ви ж не лапаєте їх (попи) откровєнно посеред вулиці, або в автобусі? ясно, шо без вимушеного тертя з людями в транспорті не обійдешся. але (як в наведеному топікстартером прикладі) за цицьки лапать, айм соррі, не культурно, пахне звичайним збоченням і надлишком тестостерону.
    Філософф

По "Місту" вчора був сюжет. Показували цього хлопця. Впізнав. Був останнім часом кондуктором на богданах.
    Пророк

а че девушки молчали то? че пап, братьев, парней, мужей не было?
    а вообще кондуктора - совершенно ненужная профессия, и без них может функционировать общественный пранспорт
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    а че девушки молчали то? че пап, братьев, парней, мужей не было?
    розумієте...
    Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    в жінок є така штука - соромитись того, шо вони стали жертвами сексуальних збочень. Так є. Багато жінок навіть про згвалтування не заявляють
+ Ответить в теме
Страница 1 из 10 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы