Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей55Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 10
Показано с 61 по 70 из 98.
    сдавайсь!!!

Re: Кондуктору - 3 роки позбавлення волі

хааа!!!
    так я знаю ублюдка!
    он раньше (лет 5 назад) бутылки по центру собирал и уже тогда не отличался скромностью
    бил конкурентов (бабушек), материл их, забегал в кафешки и выхватывал со стола бутылки (это я лично видел)
    (битвы батлхантеров)
    его многие видели и знают в лицо

Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Mr.Kronko Посмотреть сообщение
    хааа!!!
    так я знаю ублюдка!
    он раньше (лет 5 назад) бутылки по центру собирал и уже тогда не отличался скромностью
    точно!!! а я й думаю: ну де я його бачив?! аж живіт розболівся!)
    дякую. відпустило!)))
    JPM
    Пророк

он раньше (лет 5 назад) бутылки по центру собирал
    а я этой сучаре ни одной бутылочки не дал! он мне тогда еще подозрительным показался!

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    ну де я його бачив?!
    что это за смена пола? ))
    сдавайсь!!!

JPM, ти якийсь агресивний растаман
    змія болотяна ОЧКОва

ага, так це шо палучється? це ми йому безплатно бутилки не хотіли оддавать...
    Banned

хааа!!!
    так я знаю ублюдка!
    бил конкурентов (бабушек), материл их, забегал в кафешки и выхватывал со стола бутылки (это я лично видел)
    (битвы батлхантеров)
    его многие видели и знают в лицо
    Ага вспоминаю, и такое в его трудовой числится..
    Интересно какой дурак его на работу взял?
    Філософф

Почитав. Висновок зробив такий: як же все-таки народ любить добити когось, коли той оступився. Обсмакувати всі подробиці. Тут всі відписуються, ніби, є такими білими і пухнастими і ніколи не робили в своєму житті ніяких вчинків, за які потім було соромно. Який поганий, да? І гілки таскав, і пляшки збирав. Як це огидно - збирати пляшки. Не потрапивши в ситуацію, коли ось сьогодні у тебе є всьо, а завтра раз - і нема нічого, дуже складно зрозуміти, як воно ото можна збирати пляшки та ще й битися за них з кимось. Усі думають, що з ним такого ніколи не буде і все життя пройде в шоколаді. І ублюдком хлопця обзивають, і як хочеш. Хто дав право? Суд уже свій провели. Обговорювати тут можна щось лише після того, як пройде справжній суд і ступінь вини буде встановлено. Плюс експертиза, якщо вона і справді буде потрібна.
    змія болотяна ОЧКОва

Офтоп:
    Олесь, от Ви такий мені інтірєсний. хароший, но інтірєсний. От шоб думку свою виказать, так нє! а як прийти і розказать, які всі, хто відписався погані - о, ето ко мнє!
    прям, суд по правам чєловєка!
    Філософф

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Офтоп:
    Олесь, от Ви такий мені інтірєсний. хароший, но інтірєсний. От шоб думку свою виказать, так нє! а як прийти і розказать, які всі, хто відписався погані - о, ето ко мнє!
    прям, суд по правам чєловєка!
    Моя думка близька до думки юзера Enter (пост, за який я висловив йому подяку). Він чи не єдиний з дописувачів спробував підійти до ситуації не поверхово ("а, збоченець... і т. д."), а проаналізував можливі причини чого так сталося і потенційні шляхи виходу із ситуції. Ну а про то шо хтось тут поганий я не казав. Знову мене звинувачують у цьому. Просто у нас суспільство любить попінать ногами того, хто оступився, замість того, щоб допомогти йому підвестися. Це і по дописам у цій темі видно. Риса менталітету така чи шо..
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Вибачте, але якщо людина трохи неадекватна і можливо визнана частково недієздатною (наголошую можливо, бо не маю жодного права так стверджувати), чи взяли б ви її на роботу, яка вимагає спілкування з людьми?
+ Ответить в теме
Страница 7 из 10

Теги для этой темы