Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей22Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 14
Показано с 61 по 70 из 139.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Реконструкція вул. Калініна

Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
    Вот только не помню я аналогичного знака на перекрестке калинина-алмазная
    Та я ж казав, що мене тим знаком ледь не вбило, коли була буря перед зливою. Його ж були закріпи на соплях, а наново не вішали.
    З.І. #48 пост в цій темі.

Пивовар

Sky, это понятно что он был. Но я то (как водитель) - откуда знаю, что он там был, если сейчас его нет?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Чекаємо чергового провалля значних розмірів (близько 1*2 метри) на минулоріч реконструйованому відрізку вул. Калініна приблизно в тому місці, де хрестик (на проїжджій частині під бордюром вже значна деформація асфальтового покриття).
    Офтоп:
    А на зуп. Фурманова сьогодні долатували дірку, в яку втрапив автобус
    модератор

ну это нормально, в одном месте делают, в другом проваливаеться
    Пасажир

Sky, сьогодні звернув увагу.
    На тому місці якісь водоканальльскі принадлєжності (колектор чи шось подібне), от воно і просіда...

Ще фото, що стало історичним:
    Просмотр фотографии — Фотобус
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    Ще фото, що стало історичним:
    да, тополі вже попиляли (до речі, це дуже добре).
    Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    На тому місці якісь водоканальльскі принадлєжності (колектор чи шось подібне),
    теплоенерго, то їхнє "багатство". Коли будували відділення "Полтава-банку", переносили комунікації. Та зробили так, що міцності вистачило всього на два роки.
    Філософф

Щоб не просідало, потрібно робити дренаж, або відведення, бо в Полтаві просідні лесові грунти, не будуть же вони на кожному метрі бурити скважину, щоб узнать що там. От і просідає, де попався лес.
    Пасажир

Реконструкція вул.Калініна: п’ята частина робіт виконана

Триває реконструкція другої черги вулиці Калініна (від перехрестя з вул.. Алмазною до перехрестя з вул.23 Вересня). Друга черга майже на третину довша першої, реконструкцію якої зробили торік. Як повідомив Микола Сакира - директор Полтавської філії №1 ТОВ «Променергобуд України», яка є генпідрядником, вже виконано двадцять відсотків запланованого. Наразі замінюються опори контактної мережі, облаштовується дорожнє корито, завозиться щебінь, ведуться підготовчі роботи під укладання бордюрного каменю, замінюється теплотраса тощо.

По завершенню підготовчих робіт ремонтники перейдуть до облаштування проїзної частини і буде це за належних погодних умов тижнів через два. Спочатку укладуть основу (12-ти сантиметровий шар грунтощебеню, 25 сантиметрів щебеню фракції 40-70 і 20 см шару щебеню фракції 20-40-). А потім настане черга за асфальтобетоном – шар крупнозернистого і шар дрібнозернистого. Словом се буде зроблено з дотриманням усіх вимог сучасних технологій.

Як повідомлялося раніше проїзну частину розширять майже на чотири метри, що дасть можливість забезпечити по дві смуги руху в обох напрямках. Впорядкування руху автотранспорту, зокрема, відсутність підстав для заторів і пробок, безумовно, сприятиме й поліпшенню екологічної ситуації в цьому районі.
    /////
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

от тільки цікаво вони роблять - риють котлован під нову дорогу, далі землю звозять у дворище неподалік, а саме між будинками Калініна,7, Калініна,9, та Алмазна,4. Потім через декілька днів цю землю починають вивозити. Таким чином роблять подвійну роботу. Ось вам і "перевитрата" коштів міського бюджету, яка ж звісно осяде в чиїхось кишенях...
    Пасажир

Мені ще цікаво, чи будуть іншу сторони розширяти....

П.С. Виключно ІМХО - 100% стовпів не замінять. Штук 5 (а може й 10) залишиться старих.
+ Ответить в теме
Страница 7 из 14

Теги для этой темы