Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей66Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 9
Показано с 11 по 20 из 81.
    Пасажир

Re: Облаштування зупинок громадського транспорту

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Біля Конкорду знесли зупинку-будують Бургер Клаб.
    разве там есть для него место?

Jet
    Fallen Angel

Бургер Клаб еще один делают?

Мде, откуда они только деньги берут? - это раз Накой тот бургер клаб нужен? - это два. За те деньги которые там берут за тот несчастный гамбургер и за то, как, и из чего его делают, я лучше сам пойду на эти же деньги куплю себе продуктов и заделаю гамбургер - это три.

Просто учусь, в буквальном смысле, в двух шагах от бургер клаба.....и бывало, что заходил туда покупать гамбургер, когда проголодаюсь, то знаю чего там за еда.
    Пасажир

О це я розумію!

Хоча незрозуміло, чому "честь" бути першою зупинкою, де встановлені подібні знаки стала саме якась там К. Лібнехта, а не, наприклад, одна з зупинок в центрі міста.
    Розумію, що знаки встановили разом з новим павільйоном але... потібно щоб так було на кожній зупинці. Сподіваюся, все буде з часом
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Jet Посмотреть сообщение
    Просто учусь, в буквальном смысле, в двух шагах от бургер клаба
    То це ви в тому прастітуті вчитесь, чиї дипломи ніде недійсні?!
    Часом не на псєвдожурналіста? Бо там і такі є, знаю!
    Гуру

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Нє, просто якби штрафи за таке були не 8,50 а 85 грн. й іспекція по благоусторою працювала (а не тоді, коли якась бабка назвонить туди, що її сусіди роблять ремонт і склали в дворі купу будівельного сміття).
    А вони працюють, тільки, переважно, перед якимись подіями, типу дня незалежнсті, 23 вересня, коли вказівку зверху отримують. А од свята - до свята - тиша та благодать.
    змія болотяна ОЧКОва

Regen, вони переважно тільки язиками тіліпають. Спеціалісти там ніхт не знають (спілкувалась нещодавно з одним) навіть з того питання, яким самі опікуються. більше того, нікого не стісняючись офіційно говорять про то, шо люди самі должні рішать свої проблеми. а в їх появі самі ж і винуваті. тоість, якшо перед вашим подвір’м, або на зупинці купа сміття, поламана лавка, або ще шось, ви самі в цьом винуваті. і нічого звертать на інспекцію - вона ж токо інспектірує і штрафи видає...
    Гуру

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Regen, вони переважно тільки язиками тіліпають. Спеціалісти там ніхт не знають (спілкувалась нещодавно з одним) навіть з того питання, яким самі опікуються. більше того, нікого не стісняючись офіційно говорять про то, шо люди самі должні рішать свої проблеми. а в їх появі самі ж і винуваті. тоість, якшо перед вашим подвір’м, або на зупинці купа сміття, поламана лавка, або ще шось, ви самі в цьом винуваті. і нічого звертать на інспекцію - вона ж токо інспектірує і штрафи видає...
    aneisha, мені приходиться з ними дуже часто спілкуватись. Просто в них, ( до речі, як і в любій державній структурі) є певні обов’язки - те, що вимагає влада, а допомогти чи фінансами, чи певними засобами - немає можливості. Ось вони і виконують тільки контролюючу частину. І, до речі, вони теж люди, з ними можна домовитись що я, завжди, і стараюсь робити.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Regen Посмотреть сообщение
    Просто в них, ( до речі, як і в любій державній структурі) є певні обов’язки - те, що вимагає влада, а допомогти чи фінансами, чи певними засобами - немає можливості.
    Як говорять в Одесі "нє смєшитє моі валєнкі".
    Правду aneisha сказала
    Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    вони переважно тільки язиками тіліпають. Спеціалісти там ніхт не знають
    Їм же ж робить не хочеться, а на роботу ходять для галочки, щоб потім зарплату получить.
    змія болотяна ОЧКОва

Regen, кладу в оффтоп, бо скажуть нам, шо ми не по тємі.
    Офтоп:
    то всьо понятно. але ж бажання нема навіть свої обов’язки виконувать. кажу ж, я по роботі буквально кілька днів тому спілкувалась з ними. так спеціаліст був не в тємє.
    шо грошей нема тоже понятно. але на людей перекладать свої проблеми - некрасіво.

Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    якась там К. Лібнехта, а не, наприклад, одна з зупинок в центрі міста.
    а чому б і ні? зупинка по "кільцю", практично в центрі міста. от якби таке чудо природи поставили на станції ім. Голопупинського, шо в трьох км од конєчной Дуплянщини, було б недоречно. та і похвастаться організаторськими способностями було б практично ніпередким. а так ...
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    О це я розумію!
    Майже таке ж є на зуп.Мотель в бік Автовокзалу (тільки без маршрутів)
+ Ответить в теме
Страница 2 из 9