Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей294Благодарности

Результаты опроса: Чи користуєтесь Ви таксі?

Голосовавшие
115. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так

76 66.09%
  • Ні

3 2.61%
  • Інколи

36 31.30%
+ Ответить в теме
Страница 9 из 76
Показано с 81 по 90 из 760.
    Пророк

re: Лучшая служба такси Полтавы?

Ответ Сообщение от sauka Посмотреть сообщение
    нормально работает таксометр
    А в каких службах таксометры работают не нормально? Можете привести факты?
    во-вторых водители всегда вежливые, аккуратно ездят,чисто одеты
    С таким же успехом вы можете заявить что все сотрудники Приватбанка компетентны, а в контакт центре «Поиска» всегда оперативно разрешат возникшие у вас проблемы.
    и самое главное каждый день они проходят врача!Иначе они получают огромный штраф!
    Sauka, открою вам один большой секрет, таксисты всех служб каждый день проходят того же самого врача, что и таксисты с 055. Прохождение "конвеерного медосмотра" сводится к тому, что водитель отдает три гривны и получает путевой лист с штампами и отметками врача и механика.
    А вот 054-056 там вообще аоу, водили на постой обкуренный
    Полная ахинея. Назовите мне бортовые номера водителей, которых вы заподозрили у "обкуренности".
    думаю у кого-то хоть раз была такая ситуация, когда такси приезжало без фишки на вызов в такое такси НЕ садитесь!!! Это значит что водитель не имеет путевого листа на день, и соответственно не пройдей врач,а может он бухой еще после вчерашнего праздника?
    Путевой лист никак не связан с состоянием водителя. Ваш хваленый врач и путевой лист, это такое же очковтирательство, как техосмотры автомобиля. Пример такого техсомотра я опубликовал на днях на данном форуме. Возможно, водитель просто еще не доехал до пункта, где выдают эти листы. А может, он собирается выполнить всего несколько рейсов, поэтому не видит смысла в том, чтобы делать крюк, заезжать за листом, тратя при этом на него деньги. Во-вторых, по закону, самозанятый перевозчик (таксист) не обязан ежедневно брать путевой лист.
    В городе 054 и 056 таксисты часто собираются ,,булибик похапать,,
    Собираются где, для чего, что из этого следует? Вас не очень удивит, если таксисты города знакомы друг с другом, даже если работают в разных службах? Ведь многие из них уже прошли не одну службу…

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Я вибачаюсь, може трохи не в тему, але що це за прикол - майже у всіх службах із сьогоднішнього дня півторакратний тариф??? (як мені диспетчер пояснила - у зв'язку з погодними умовами)
    ТАК!

в яких службах нема півтора т\арифу? хто знає?

ЗІ тіко це не ссьодня а ше вчора було і їдуть по 20-40 хв гади
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Я вибачаюсь, може трохи не в тему, але що це за прикол - майже у всіх службах із сьогоднішнього дня півторакратний тариф??? (як мені диспетчер пояснила - у зв'язку з погодними умовами)
    Саме так, це пов’язано в погодними умовами. Вчора був двійний тариф. Але і двійний тариф спокусив не всіх таксистів, і багато хто з них так і не виїхали на лінію. Машини буксували (а це надмірне використання пального та часу). Виникало багато складнощів, - наприклад, щоб розминутися двом машинам у дворі чи на стоянці біля магазинів… В багато раз виріс ризик потрапляння в ДТП (не дуже багато таксистів можуть собі дозволити КАСКО). Керувати автомобілем в таких умовах дуже ускладнено. Вчора я не був впевнений, що зможу заїхати у свій власний двір, щоб ви грузити продукти. До під’їзду під’їсть все одно не зміг…

Ответ Сообщение от Meladon Посмотреть сообщение
    Я виклав список усіх служб, обдзвонюй.
    Ходи пішки, якщо такий розумний. А гади це міська влада, яка не чистить дороги.
    ри?

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    А в каких службах таксометры работают не нормально? Можете привести факты?
    Викликаю постійно одне таксі - 1574. Інколи таксист може забути обнулити (чи як це називається) таксометр. Тобто там висвічується остання цифра, я сідаю - ну і ми їдемо. Водій не звертає жодної уваги на лічильник, аж доки не довозить мене до пункту призначення. Тоді відбувається монолог накшталт "Вот блин...еее..ну...с вас 12 грн". Це буває досить рідко, але буває.
    А одного разу хлопець повертався додому, то там дійсно шось несправне було з лічильником, бо накрутило замість звичайних 12 грн шось до двадцяти. Ну відповідно відбулася розмова "Або я плачу стільки, скільки постійно, або будемо перевіряти достовірність ваших цифр" - таксист не сперечався навіть, взяв запропоновану суму і поїхав.

Sky, тобі оце ж подяка, бо я б їхала на таксі і скандал можливо вчинила б, якби мені сказали платити більше, а я не знаю, за що)) Добре, коли на форумі останні новини міста дізнаєшся
    ТАК!

Я виклав список усіх служб, обдзвонюй.
    Ходи пішки, якщо такий розумний. А гади це міська влада, яка не чистить дороги.
    ой! тавишооооо! а я й нездогадався шо треба абдзванювать! от пасіба за пораду!
    я бачу здлоровий дядько веде себе як підліток, через надлишок розуму, чи просто давно пішки не ходив?
    а з приводу міської влади - то виходить шо вона в дніпропетровську, одесі, харкові, київі теж погана? і всьому винна? чи може таксоріки (люди які зазвичай немають розуму більше ніж пожиттєво крутити баранку) просто жаралися ?
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    ...Водій не звертає жодної уваги на лічильник, аж доки не довозить мене до пункту призначення... Це буває досить рідко, але буває...
    ..таксист не сперечався навіть, взяв запропоновану суму і поїхав
    laithemmer, мабуть ви не будете сперечатися, що описані вами випадки не мають відношення до махлюючих лічильників (бо саме на це натякала sauka). Якщо водій забув включити лічильник, та віз вас, продовжуючи відлік з попереднього клієнта, то ви маєте право заплатити лише плату за мінімальний проїзд, або дійти порозуміння, якщо вам відомо скільки обходився проїзд цим маршрутом. А краще, не полінитися та дивитися на показники таксометра при посадці, щоб уникнути непорозуміння. А поломки відбуваються з любою технікою і вони не мають нічого спільного з бажанням надурити клієнта.
    ри?

Enter, та’, не буду сперечатися, тим більше що маю звичку при посадці дивитися на показання лічильника. Але коли тобі на питання "Скільки" нахабно кажуть "19!", коли ти знаєш напевно, що сума має бути меншою - це вже вибачайте, не просто зламався лічильник.
    Та то так, до слова.
    Ось Новий рік поруч. Пам’ятається, ми минулого разу заплатили 50 гаріків - тоді був подвійний тариф :) А зараз буде потрійний?? Цікаааааво так....
    Пророк

ой! тавишооооо! а я й нездогадався шо треба абдзванювать! от пасіба за пораду!
    Будь ласка.
    я бачу здлоровий дядько веде себе як підліток, через надлишок розуму, чи просто давно пішки не ходив?
    Повторюєшся. І чим же я схожий на підлітка, тим що вимагаю, щоб ти посилався на закони, а не на трирічний досвід у лайках? Чи тим, що висловився, що 40 хвилин чекають на таксі не з вини таксистів, а з вини міської влади, яка не розчищає дороги?
    а з приводу міської влади - то виходить шо вона в дніпропетровську, одесі, харкові, київі теж погана?
    У тебе є підстави вважати інакше? Я знаю, як чистили дорогі в Полтаві за часів Кукоби. З приходом до влади пана Матковського і після того, як він змінив керівництво у КАТП, сніг і ожеледиця уже другий рік поспіль сходять з полтавських доріг тільки з приходом плюсової температури.

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Ось Новий рік поруч. А зараз буде потрійний?? Цікаааааво так....
    Подвійний. Але з’являються служби, які намагаються демпінгу вати. Обдзвонюйте 31-го, можливо деякі з них спробують подати вам автівку в новорічну ніч за звичайним тарифом.

P.S. Подобається мені в "Короваї" по Жовтневій пирожне "Мурашка". Раніше воно коштувало приблизно 3,40. Пару днів тому захожу і бачу, що вони стали набагато меншими за розмірами. На моє здивування, працівники пояснили, що це зроблено, щоб не відлякати клієнтів у зв’язку з подорожчанням продукції. Тепер це саме пирожне (яке стало пошти у два разам меншим) обійшлося мені у 4,70. Ринок…
    Плюк .№ 215 в Тентуре.

Из ЖЖ киевлянки miss_rita
    "Седня меня выбесила "Тройка", которой я обычно пользуюсь... Мне крайне важно было попасть на работу вовремя, но вначале я им не могла дозвониться минут 5 (точнее, они не перезванивали), затем в 2 раза дольше ждала от них смс, а в результате получила: бла-бла-бла, машин в вашем районе нет, сорри!"

И там уже восемь десятков комментариев типа:

-- абсолют,но такие загоны есть и у них в часы пик.

-- 2 раза эту оптису вызывал, оба раза жесткие подъебы...
    один раз чуть не опоздали на самолет, второй раз коза из диспетчерской перепутала названия улиц, в итоге я посреди ночи зимой мерз в ну ооочень легкой одежде...

-- Моя директрисса сегодня с 7.30 - до 8.45 такси піталась візвать!)))

-- Как-то год или 2 назад был сильнейший ливень в начале осени, я думала с работы так и не выеду. Вызванивала все возможные такси практически два часа. Так что у них все от погоды и от пробок зависит.

-- еси ехоть далеко, то такси абсолют 455 95 95 (минимальный, а он же часто и окончательный тариф 30 гыр, но конченая система оповещения по смс, можешь полчиса втычить ждать, потом приходит смс, не смогли найти машинку....)
    Простите, после того, как Вы несколько страниц в этой или похожей теме со всей возможной серьезностью доказывали, что такси чуть ли не убыточно, желания дискуссии больше не возникает. По крайней мере с серьезным выражением противогаза. Тем более с такими твердыми материальными фактами в виде обоснований, как некое "Жэ-жэ" (это что, попа говорящая?) некоей мисс Риты.

в 63-й службе вчера точно полуторного не было. Но водитель клянчил чаевые, хотя на заказ добирался (наверное из Борисполя ехал, бедняга) 2,5 часа. Ясно дело,что чаевые, премиальные, компенсацию и конденсацию за неиспользованный шанс полететь космическим туристом были выплачены. Посмотрим что будет завтра.
+ Ответить в теме
Страница 9 из 76