Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей294Благодарности

Результаты опроса: Чи користуєтесь Ви таксі?

Голосовавшие
115. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так

76 66.09%
  • Ні

3 2.61%
  • Інколи

36 31.30%
+ Ответить в теме
Страница 73 из 76
Показано с 721 по 730 из 760.
    Пророк

Re: Лучшая служба такси Полтавы?

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Історія про UBER №2
    Здається мені дещо драматизована ситуація. Згадуючи як на годину полтавське таксі запізнюється або взагалі болт на тебе забиває, то описана ситуація якось і не видається страшною катастрофою. До того це ж дорога, всяке може статися. От що не було з водієм звязку - це косяк. Але ж в тому і сенс убера, що ставиш шоферу погану оцінку і з ним вже менше охочих зв'язуватись.
    В мене знайомі в Києві дуже добре про убер відгукувались. Думаю не існує жодної служби таксі в якої б не виникало подібних ситуацій.

Добре, що друг викликав погане Яндекс таксі і ми поїхали в свій офіс.
    як я розумію Яндекс просто посередник між службами таксі машини яких будуть поблизу

Пророк

У цьому році вже разів 5 користувався різними службами таксі і тільки про Еліт-таксі можу шось хороше сказати. Мабуть далі буду тільки ним користуватися.

Случай раз.
    2-го січня в мене з дружиною маршрутка у Київ на 9 годин з Київського вокзалу. Ще звечора замовляю через приват24 таксі на 8-30 і відразу оплачую. У зазначений час виходимо під під'їзд - нікого нема. Дзвоню в пчелку: "К сажалєнію ваша машинка єще нє виєхала". Я трохи покіпішував, кажу поїзд в мене о 9-й, сказали щас пришлють когось срочно. У 8-37 приходить смс, мол машина буде в 8-37 - виходьте без звоночка. Ясно шо машини ніякої ще нема. В 8-40 знову звоню: "Машинка уже к вам отправілась". Вирішуємо трохи вийти із двору назустріч, щоб таксист не гаяв час на розвороти по двору. Дуже правильне рішення виявилось, бо завдяки цьому ми побачили як наше таксі залетіло у сусідський двір. Знову скорочуємо нашу дистанцію, тепер уже мандруючи до сусіднього двору.
    Нарешті! 8-50 - ми виїжджаємо з Левади на Київський. Добре, що в нас була маршрутка і я домовився з диспетчером, що ми сядемо на автовокзалі, куди і спрямував таксі. А якби насправді був би поїзд с Київського? Фіг би ми встигли.
    Я конешно розумію, що можливо треба було на раніший час замовляти, але якщо замовлено на 8-30 ще з вечора, а о 8-30 ще ніхто те таксі і не шукав - це повна лажа. Нафіга тоді взагалі цю функцію реалізовувати.
    з.і. для справкі - зазвичай дорога від мене до Київського займає 10-15 хв.

Случай два.
    Буквально позавчора замовляю з першої лікарні до ТРЦ Київ машину у Економ-таксі. "Мінуточєк 10-15 возможно раньше". Ну, ок, жду. Через 10 хвилин передзвонюють: "К сожалєнію у нас сейчас свободних машин нєт, не возражаєте, єслі ми передадім заказ в другую службу". Кажу, якщо так швидше буде, то конешно не возражаю. Чекав ще +20 хвилин - ні ответа ні прівета. Знову звоню: "Машинка єще нє виєхала". Та йпрст. Кажу, хай вже і не виїжджає, за цей час я б уже пішки дійшов.

Можна сказати щось про погані погодні умови, нечищені дороги і т.д., але чомусь як я замовляв Еліт, то машина вже через 5 хвилин на місці. У новорічну ніч хвилин 10-15 чекали. Не знаю на скільки воно дорожче, але хоча б машини нормальні і оцих дебільних переговорів з оператором "Де ж моя машинка?" можна уникнути.

p.s. не реклама. єслі шо.
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    замовляю через приват24 таксі на 8-30 і відразу оплачую
    Не совсем так. Банк включает предоплату. Оплата снимается с карты в момент, когда водитель принимает заказ и вам приходит сообщение с номером машины.

Вирішуємо трохи вийти із двору назустріч, щоб таксист не гаяв час на розвороти по двору. Дуже правильне рішення виявилось, бо завдяки цьому ми побачили як наше таксі залетіло у сусідський двір. Знову скорочуємо нашу дистанцію, тепер уже мандруючи до сусіднього двору
    Преимущество заказа через Приват24 в том, что в момент подтверждения заказа в приложение приходит и номер телефона водителя. Можно сразу же его набрать и иметь номер в телефоне. Всегда так делаю, чтобы можно было оперативно связаться именно с водителем, а не с посредниками, если машины не будет.

Ще звечора замовляю
    Увы, заказы "с вечера" в нашем городе плохо работают.
    Иногда они принимаются одними диспетчерами, а выполнение приходится уже на другую смену. Те, что-то отметили, те что-то не заметили, потом поменялась погода, изменилась ситуация с наличием машин....

тільки про Еліт-таксі можу шось хороше сказати
    Наверное, в очень ответственные моменты и в плохую погоду, это правильный выбор.
    В нормальную погоду можно не переплачивать, многие другие службы тоже работают стабильно.
    Пророк

Не совсем так. Банк включает предоплату.
    Ну яка різниця. Там же два варіанта: оплатити зразу і оплатити по факту. Я обирав оплатити зразу, гроші одразу не списуються, але якби резервуються.

Преимущество заказа через Приват24 в том, что в момент подтверждения заказа в приложение приходит и номер телефона водителя.
    Не знаю, що там могло прийти, якщо в 8-30, в час коли машина мала бути під підїздом, її взагалі ще ніхто не шукав. І звязуватись мені не було з ким.

Иногда они принимаются одними диспетчерами, а выполнение приходится уже на другую смену. Те, что-то отметили, те что-то не заметили, потом поменялась погода, изменилась ситуация с наличием машин....
    ну так, а я за шо. Нефіг тоді цю послугу надавати, раз не можуть нормально реалізувати. Я коли замовляю на конкретний час напевно якось розраховую свої переміщення.
    В нас таким чином Абсолют відпав, коли дружина з вечора замовила для важливої поїздки авто, а зранку їй повідомили, що машин зараз нема і коли будуть невідомо.

Наверное, в очень ответственные моменты и в плохую погоду, это правильный выбор.
    В нормальную погоду можно не переплачивать, многие другие службы тоже работают стабильно.
    А в них набагато дорожче, не в курсі? Якими ще службами можна зараз користуватись?
    Отож і я подумав, що можна не переплачувати за ненагальну поїздку до ТРЦ Київ. Результат написаний вище.
    Пророк

Ну яка різниця. Там же два варіанта: оплатити зразу і оплатити по факту. Я обирав оплатити зразу, гроші одразу не списуються, але якби резервуються
    Нет. Там два варианта, но не сразу и потом, а наличкой или картой.
    При оплате картой деньги резервируются, но снимутся только в момент, когда таксист принял ваш заказ.

Не знаю, що там могло прийти, якщо в 8-30, в час коли машина мала бути під підїздом, її взагалі ще ніхто не шукав. І звязуватись мені не було з ким
    Еще раз объясняю. В момент, когда ваш заказ принял водитель, в приложении отображается сообщение, что машина отправилась. Там отображается модель, номер и номер телефона водителя. И таймер обратного отсчета до появления машины. В этот момент я нажимаю на "позвонить водителю" и сразу же отбиваю звонок. Таким образом, телефон водителя остается у меня в набранных и я могу в любой момент ему позвонить.

P.S. Кстати, что плохо, так это что нельзя из приложения отменить заказ. Я как-то ждал, ждал и решил, что пройдусь пешком. Пришлось звонить на Пчелку и просить снять заказ. Было бы удобно делать это в приложении. Тем более, что многие люди и не знают, кому звонить, чтобы отказаться от зависшего заказа.

А в них набагато дорожче, не в курсі?
    Пчелка. Минималка 30 грн. Километр 4,25
    Элит. Минималка 40 грн. Километр 4,50
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Merry Corpse, ми колись після 22:00 не могли викликати таксі. Більшість служб говорили час очікування щонайменше 1 годину, в деяких навіть рекордні 2 години. Це при тому, що дощ, який міг вплинути на час очікування, скінчився ще о 21:00. Дочекались 1505, бо вони сказали всього 30 хвилин, приїха машина через 40. Потім розговорились з водієм, виявляється з декількох служб одного власника диспетчер і водій несуть відповідальність за час (очікування, запізнення) лише 1506 і Еліт. Решта ж можуть відмовитися їхати на замовлення, приїхати пізніше зазначеного часу і т.п. Коли вже потім викликав 1606 в обласну лікарню, машина стояла в зазначений час. Тепер викликаю тільки їх. Диспертчер правда при відсутності машин може запропонувати машину зі служби Еліт, 1505, Економ, 1563.
    Пророк

Нет. Там два варианта, но не сразу и потом, а наличкой или картой.
    При оплате картой деньги резервируются, но снимутся только в момент, когда таксист принял ваш заказ.
    суть таж, другими словами.

Еще раз объясняю. В момент, когда ваш заказ принял водитель, в приложении отображается сообщение, что машина отправилась. Там отображается модель, номер и номер телефона водителя.
    Ну так і я ще раз пояснюю. В 8-30 має стояти машина, але в цей час тільки починають шукати авто, після мого дзвінка. Чи я мав відкривати додаток на телефоні, вичисляти номер водія (не факт, що це все реалізовано в приват 24 на wp), звязуватись з ним і додатково консультувати в який саме двір йому потрібно заїхати? Чи про що взагалі ми сперечаємось?

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    лише 1506 і Еліт.
    а це не одне й те саме?
    Пророк

Ну так і я ще раз пояснюю. В 8-30 має стояти машина, але в цей час тільки починають шукати авто
    Безумовно, поки машина не прийняла ваше замовлення, то ви не можете зв’язатися з водієм. Сперечаємося ми про інше.
    Коли замовлення ваше прийняли, а ви не побачили машини, то ви почали шукати її по іншім дворам, де і знайшли.
    Ось про це я й кажу. Раз машина вже прийняла ваше замовлення, то можна було не бігати по сусіднім дворам, а зв’язатися з водієм по телефону.

а це не одне й те саме?
    Частково. Мінімалка у 1506 - 30 грн., а у Еліт - 40.
    Але на замовлення 1506 може приїхати машина Єліт (бо вона виконує замовлення як 1506, так і Еліт).
    На Еліт замовлення звичайна машина 1506 не приїде.
    Еліт замовлення має перевагу перед 1506. На нього водія гонять у терміновому порядку.
    Пророк

Коли замовлення ваше прийняли, а ви не побачили машини, то ви почали шукати її по іншім дворам, де і знайшли.
    ну, не зовсім. Ми не бігали і шукали по дворам, а вийшли з двору, щоб таксі не крутилось по ньому (вузькі проїзди, переповнений двір припаркованими авто) і вже на виході випадково побачили, що наша машина їде не туди. Пройти 100 метрів до машини було явно швидше, чим звязуватись з водієм, пояснювати що він не туди заїхав і куди йому треба рулити.
    Короче ситуація для мене зрозуміла. Якщо треба кудись встигнути на конкретний час с Пчьолкой звязуватись ризиковано )

Частково. Мінімалка у 1506 - 30 грн., а у Еліт - 40.
    Але на замовлення 1506 може приїхати машина Єліт (бо вона виконує замовлення як 1506, так і Еліт).
    На Еліт замовлення звичайна машина 1506 не приїде.
    Еліт замовлення має перевагу перед 1506. На нього водія гонять у терміновому порядку.
    Дяк. В мене телефон записаний, коли таксі ще називалось 006. Вродє зараз кажуть при дзвінку шо вони Еліт.
    Пророк

Якщо треба кудись встигнути на конкретний час с Пчьолкой звязуватись ризиковано )
    В плохую погоду, я бы не стал рисковать ни с одной службой такси. Только выезжать заранее.

Дяк. В мене телефон записаний, коли таксі ще називалось 006. Вродє зараз кажуть при дзвінку шо вони Еліт.
    Раньше - 006 и Элит.
    Сейчас 1506 и Элит.
+ Ответить в теме
Страница 73 из 76