Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей294Благодарности

Результаты опроса: Чи користуєтесь Ви таксі?

Голосовавшие
115. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так

76 66.09%
  • Ні

3 2.61%
  • Інколи

36 31.30%
+ Ответить в теме
Страница 7 из 76
Показано с 61 по 70 из 760.
    Пасажир

Re: Такси: тарифы, телефоны

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Встречайте новую службу - 600077
    И что она из себя представляет?

П.с. мне кажется служб такси в Полтаве и так много...

Пророк

Re: Такси: тарифы, телефоны

Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    мне кажется служб такси в Полтаве и так много..
    Чрезвычайно много. А при этом, пока машина одной службы впустую возвращается из Рыбцов, другая служба шлет туда пустую машину на заказ...

Намного эффективнее было бы три-пять служб с большим парком машин, современными средствами коммуникаций, и хорошим программным обеспечением.
    Пророк

re: Лучшая служба такси Полтавы?

Сьогодні відправляли Кобіту на Київ. Вранці не могли викликати жодне таксі. Ті, до яких дозвонились, обіцяли приїхати не раніше, ніж через годину. А Кобіта ж проснулась впритик, за двадцять хвилин до відправки потяга!
    Це завжди так, чи день такий? Просто не часто користуюсь...
    ри?

черешня, наче не завжди. Мені ввечері подають таксі дуже швидко - 15 хвилин самий максимум. Раніше (два роки тому) було гірше: могла чекати і півгодини і 45 хвилин, і більше. Може просто служба хороша, а може вранці-вдень багато викликів....

П.С. Ніколи не кажу, що їду на вокзал - часто оператори відмовляються брати замовлення, якщо до потяга лишилося хвилин сорок. Якось так розпливчато повідомляю - в район Київського вокзалу або на Богдана
    Завсідник

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Сьогодні відправляли Кобіту на Київ. Вранці не могли викликати жодне таксі. Ті, до яких дозвонились, обіцяли приїхати не раніше, ніж через годину. А Кобіта ж проснулась впритик, за двадцять хвилин до відправки потяга!
    Це завжди так, чи день такий? Просто не часто користуюсь...
    це сьогодні скоріш за все із-за великого морозу не виїхало багато машин як таксі так і звичайних. А тому на таксі двойна нагрузка, попиту більше, бо такі як я свою не завели, а на міському транспорті не хочеться, і машин в таксі тоже мало, от і получилось я тоже звонила вранці, дозвонилася тільки до трьох - одні сказали просто машин нет, а одні спитали чи буду я чекати хвилин 40-50. Харашо, коли в сім"ї не одна машина або є гараж

Наче з маршрунками така ж проблема, колега по роботі сказала, що чекала маршрутку 25 хв, це також із-за погоди, чи знов бастують?
    Пророк

Причин несколько.
    1. Город не обрабатывает и не чистит дороги. На дорогах гололед. Ввиду этого, такси нужно в два-три раза больше времени, чтобы доехать к клиенту, а потом и выполнить заказ.
    2. Ввиду плохих дорог, некоторые водители предпочитают не выезжать вообще, или выезжать ненадолго, - слишком велика вероятность ДТП.
    3. Ввиду сильных морозов, многие авто просто не смогли завестись (машины дешевые, аккумуляторы водители своевременно не меняют...)
    Завсідник

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Такси 1574
    050-2982522
    звоню на цей номер, кажуть, що вони займаються тільки грузовими перевозками може помінявся номер?
    скажений гинеколог

Несколько лет пользуюсь такси 1563. Только положительные впечатления! Ни разу не опоздали. Ни разу не нагрубили.Без вопросов приезжают в любую точку(Вакулинцы) в любое время суток!
    Пророк

Ответ Сообщение от Mila Посмотреть сообщение
    звоню на цей номер, кажуть, що вони займаються тільки грузовими перевозками може помінявся номер?
    Есть тема "Такси: тарифы, телефоны", в которой есть все полтавские службы такси, их тарифы и номера телефонов. Именно в ту тему я вношу актуальные правки.
    part of me

Re: Такси Полтавы: тарифы, телефоны

Кажуть Мандарин таксі продали?

Ще сьогодні побачив в ліфту, тільки назву забув чи "любиме", чи щось таке:

694-000
    (067)693-4-000
    Тарифи:
    Дисконтний: 1,40 грн
    Проїзд містом: 1,70 грн
    Подача автомобіля: 4 грн
    Заміський: 2 грн
    Заміський в обидва кінці: 1 грн