Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей294Благодарности

Результаты опроса: Чи користуєтесь Ви таксі?

Голосовавшие
115. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так

76 66.09%
  • Ні

3 2.61%
  • Інколи

36 31.30%
+ Ответить в теме
Страница 63 из 76
Показано с 621 по 630 из 760.
    Пророк

Re: Лучшая служба такси Полтавы?

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Ihor, ви правильно кажете, шо це не має бути громадським танспортом, але тоді громадський транспорт має вийти на інший рівень. Якби люди були забезпечені послугами автобусів в повній мірі, то дешевий сегмент таксі відпав би сам собою. А у нас так виходить, шо після 21-ї ти нікуди крім кольца вже не доїдеш (да, якшо 40 хв постояти на зупинці, то буде ще остання маршрутка, але не суть). Тому, якшо ти живеш не по кольцу - або йдеш пішки, або викликаєш таксі. Є попит (від небагатих, простих людей) - є пропозиція.
    Офтоп:
    ну це вже офтоп, але я за нормальний громадський транспорт який курсуе цілодобово, і за те щo маршрутки мають зникнути як клас, тролейбуси мабуть теж..... у Полтаві і околицях цільком можна забезпечити функціюваннь громадського транспорта однима нормальними автобусами

Пророк

Ответ Сообщение от Подол Посмотреть сообщение
    профит - 25 500 грн. Из этого вычесть страховку, ТО (не так это и много) то еще останется
    )))))))))))))
    Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    Офтоп:
    ну це вже офтоп, але я за нормальний громадський транспорт який курсуе цілодобово, і за те щo маршрутки мають зникнути як клас, тролейбуси мабуть теж..... у Полтаві і околицях цільком можна забезпечити функціюваннь громадського транспорта однима нормальними автобусами
    Про маршрутки повністю згодна, а тролейбуси чому мають зникнути?
    В мене таке враження, шо останнім часом в їх рядах відродження. ОТ в Полтаві є кілька нових - в них набагато приємніше їхати, ніж в будь-якому полтавському автобусі. Єдине, шо у нас досить часто буває - це якийсь збій в електриці і тралік може стати.
    Новачок

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    )))))))))))))
    Содержательно. Проникновенно. Долго думал. Многое осознал. Поправьте (с цифрами) если что не так.
    Масло поменять раз в год - это миллион надо? Тосола долить стакан - сто писят миллионов?
    Чето кажеццо, что Вы не ответите.
    Пророк

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Про маршрутки повністю згодна, а тролейбуси чому мають зникнути?
    В мене таке враження, шо останнім часом в їх рядах відродження. ОТ в Полтаві є кілька нових - в них набагато приємніше їхати, ніж в будь-якому полтавському автобусі. Єдине, шо у нас досить часто буває - це якийсь збій в електриці і тралік може стати.
    Офтоп:
    ну тралики можна і залишити, хай їздять цілодобово

нажаль мені здається шо не буде ладу ні в системі громадського транспорта, ні в сектори житлово комунального господарства і т.д., ні в Україні в цілому, бо для наведення порядка потрібні жорсткі реформи, які стосуватимуться кожного, і дуже мало хто їм зрадіє
    Пророк

Содержательно. Проникновенно. Долго думал. Многое осознал. Поправьте (с цифрами) если что не так.
    Масло поменять раз в год - это миллион надо? Тосола долить стакан - сто писят миллионов?
    Чето кажеццо, что Вы не ответите.
    Можно я отвечу?
    Сразу видно теоретика, у которого не было авто.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Нє, траліки то святе, їх прибирати не можна. Ми тут навпаки чекаємо 1 червня, коли знімуть пільги. Це найдоступніший вид транспорту в Полтаві. А щодо таксі, бачив фото однієї людини, що їздила до якогось мегаполіса у США. То там по вулицям основна маса транспорту - громадський і таксі (так звані йєлоукаби). Там навпаки дуже багато таксі і на власній машині мало хто їздить. Це вважається розкішшю. Людина може мати своє авто, але їздить в основному на таксі. Таким чином там зменшують кількість транспорту на дорогах і покращують безпеку руху.
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Нє, траліки то святе, їх прибирати не можна. Ми тут навпаки чекаємо 1 червня, коли знімуть пільги. Це найдоступніший вид транспорту в Полтаві. А щодо таксі, бачив фото однієї людини, що їздила до якогось мегаполіса у США. То там по вулицям основна маса транспорту - громадський і таксі (так звані йєлоукаби). Там навпаки дуже багато таксі і на власній машині мало хто їздить. Це вважається розкішшю. Людина може мати своє авто, але їздить в основному на таксі. Таким чином там зменшують кількість транспорту на дорогах і покращцюють безпеку руху.
    сша це країна автомобілів(дешеві авто і дешеве пальне), там без авто ніяк, але у мегаполісах власне авто ніде паркувати -> таксі і громадський транспорт

розкішю вважатся парковка авто у центрі міста, а автомобілі там коштують духе дешево у порівнянні з європою
    Новачок

Ответ Сообщение от froguz Посмотреть сообщение
    Можно я отвечу?
    Сразу видно теоретика, у которого не было авто.
    Фекать и я умею. А по существу никто не ответит. И на том спасибо.

Может кто подскажет из водителей - 25 500 грн. Обслужить нестарый бюджетный автомобиль (который не сыпется) - это мало или много? :) А то водители такси сводят тему к убыточности этого сегмента бизнеса.
    Пророк

Фекать и я умею. А по существу никто не ответит. И на том спасибо.
    та чего ж. Я не фекаю, я ранее написал примерный список, что первое в голову пришло во что надо вкладывать бабулеты, содержа личный автомобиль. На самом деле список гораздо шире. И самое прикольное, авто из салона тоже тянет немало денег кроме горючки. Новое авто не панацея, как многие думают - куплю и только заправлять буду.

Не буду далеко ходить, сегодня человеку как раз заказал запчасти для профилактики - комплект ГРМ, комплект ремня внешнего (что помпу и генератор крутит), помпа, фильтра топливный/масляный/воздушный, несколько сальников, масло, антифриз. Потянуло это все добро на 5 тыс грн с лишним. И это даже не оригиналы, а аналоги и не поломка авто, а так называемые расходники. Тоесть, с этим сталкивается любой вменяемый автомобилист (который это все периодически меняет, а не забивает и ждет когда у него че нить порвет и двигло провернет).
    И авто не дорогое, а рядовая иномарка.

Так что теоретизировать на счет - залил стакан тосола и год гонять можно может только человек не в теме.
+ Ответить в теме
Страница 63 из 76