Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей294Благодарности

Результаты опроса: Чи користуєтесь Ви таксі?

Голосовавшие
115. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так

76 66.09%
  • Ні

3 2.61%
  • Інколи

36 31.30%
+ Ответить в теме
Страница 41 из 76
Показано с 401 по 410 из 760.
    Частий гість

Re: Лучшая служба такси Полтавы?

fabulist, да, забыл сказать. Я пишу правила моего предыдущего поста. В данный момент заканчиваю четвертый раздел (вторая страница). Забейте)

Зануда

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Кибальчиш Посмотреть сообщение
    Я пишу правила моего предыдущего поста.
    Забєйтє, не витачайте сили. Правила, яких треба дотримуватися при публікації дописів, вже написані. Ось вони:
    http://www.poltavaforum.com/misc.php?do=showrules
    Новачок

Ответ Сообщение от Кибальчиш Посмотреть сообщение
    Там написано, что сообщение мое адресовано пассажирам, а не таксистам. Вдохните и перечтите еще ра
    По вашему таксисты и пассажиры живут на разных полюсах? Сегодня таксист, завтра пассажир, а послезавтра такие как вы пассажиры могут стать и таксистами - как карта ляжет....
    ри?

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Вы утверждали, что вас объегоривал некий водитель, когда повез в январе с Левады не по Карла, а по каменке (Ленина). Я объяснил вам, что Карла зимой закрыта. Более того, с некоторых точек Левады, маршрут короче как раз по каменке, а не через Карла. Но вам же трудно признать свою неправоту и вы начинаете рассказывать «рядом есть объезд». Так вот, по маршруту Детская больница (Бедного, 10а) до Фрунзе, 66 по вашему «объезду» через ул. Нижнемлинскую протяженность дороги равняется 5,48 км, а по каменке (по которой вас пытаются надурить на 5-7 гривен) - 4,66 км. И кто не прав, таксист, который поедет по каменке, или умник, типа вас?!
    У мене питання. Мене везли у травні. Від Красіна. Мені треба було на Південний вокзал.
    Як швидше? Через К.Лібкнехта, "каменку" чи по Панянки (чомусь мене везли саме так, перший раз)?
    І ще одне питання. Хіба водій завжди знає, скільки там +- метрів нарахує, якщо є два шляхи?

Мені, наприклад, непринципово, чи буде 4.55 км, чи 5.20 км. Мені принципово, щоб я була дуже швидко у місці призначення, бо коли викликаю таксі, то "на покурить" часу нема. І по К.Лібкнехта якось швидше видається, мабуть через відсутність світлофорів.
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    У мене питання. Мене везли у травні. Від Красіна. Мені треба було на Південний вокзал. Як швидше? Через К.Лібкнехта, "каменку" чи по Панянки (чомусь мене везли саме так, перший раз)?
    Коротша дорога не обов’язково дозволить швидше доїхати. Дійсно, - світлофори, пробки, будуть затримувати.
    Красіна дуже велика, а я не знаю, що саме Ви мали на увазі, тому прорахую маршрут від зуп. Панаса Мирного до Південного вокзалу:
    Фрунзе, Шевченко, Гагаріна, Леніна (кам’янка) – 5,50 км
    Фрунзе, Шевченко, Гоголя, Паризької Комуни, Панянківський бульвар, Панянка, 5,81 км
    Фрунзе, Карла, Південа, Вавілова, Миру, - 7,31 км

І ще одне питання. Хіба водій завжди знає, скільки там +- метрів нарахує, якщо є два шляхи?
    Так, водій не комп’ютер, тому не може завжди оперативно прорахувати ідеальний маршрут. Тому, немає нічого поганого у тім, щоб пасажири при посадці висловлювали свої побажання відносно маршруту.
    Зараз у місті є декілька служб, в яких розрахунок провадить диспетчер за допомогою комп’ютера. Дуже часто водії везуть пасажирів не оптимальним комп’ютерним маршрутом, а звичною дорогою, яку він більше полюбляє. В цьому випадку водій збільшую маршрут за свій рахунок, але в такому випадку неадекватні пасажири вже не можуть звинувачувати водія в тому, що вин «катає» їх заради збільшення вартості проїзду )
    ри?

Enter, дякую за відповідь, цікавило саме від зуп. П. Мирного. за Вашими розрахунками по К. Лібкнехта більше км виходить, але якось швидше. І якщо дійсно пасажир має право висловлювати побажання стосовно маршруту, тепер я цим буду користатися. Бо якось вказувати водію, як їхати, мені здавалося некрасиво.

Зараз у місті є декілька служб, в яких розрахунок провадить диспетчер за допомогою комп’ютера.
    Приємно була здивована на днях таким сервісом! Вперше з таким зіткнулася у Львові, а буквально через пару місяців і у нас запровадили озвучувати суму перед посадкою в таксі. Дуже зручно!
    Пророк

по К. Лібкнехта більше км виходить
    К тому же там дорога похуже будет
    ри?

Офтоп:
    Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    К тому же там дорога похуже будет
    По Карла? Не помічала. А от як спустишся (не знаю, як та вулиця називається, де заправка), то да, там жахливі ухаби. Машину шкода
    Частий гість

Тошно, что наша страна наполнена вот такими «шутниками»
    Меня очень возмущают крикуны
    Кто вы такой?
    Вы мне абсолютно не интересны,
    неадекватні пасажири вже не можуть звинувачувати водія в тому, що вин «катає»
    Вай-вай, какой интеллигентный юзернейм. Теперь у вас все пассажиры, раздражающиеся на покатушки и на превышение тарифа - неадекваты. Так держать! Так мало того, что все неадекваты, так и вся страна заполнена неадекватами (почти цитата). Неадекваты повсюду - в телевизоре, на пешеходных переходах, в магазинах, в ресторанах. А особенно в вашем такси. Когда из салона автомобиля выходит один неадекват, следом заходят двое. Потом трое, четверо. Когда они не помещаются в салоне, они ломятся в багажник, бардачок. Они множатся. Они повсюду. Они заполнили собой все. Они манипулируют сознанием. Они внедрились в нервную систему, и разрывают мозг изнутри. Но выход есть.
    Пророк

Кибальчиш, кроме троллинга, вы на форумах еще чем-то занимаетесь?
+ Ответить в теме
Страница 41 из 76