Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей294Благодарности

Результаты опроса: Чи користуєтесь Ви таксі?

Голосовавшие
115. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так

76 66.09%
  • Ні

3 2.61%
  • Інколи

36 31.30%
+ Ответить в теме
Страница 24 из 76
Показано с 231 по 240 из 760.
    ри?

Re: Лучшая служба такси Полтавы?

Ответ Сообщение от *AfinA* Посмотреть сообщение
    laithemmer
    на самом деле служб такси в Полтаве не так уж много, просто некоторые владельцы имеют по 3-4 служб с разной политикой оплаты
    Та мені якось без різниці: що, у кого і скільки. Просто хотілося дізнатися для себе, на майбутнє. Доводиться користуватися таксі (на щастя, не для того щоб їздити на пари), і частіше за все це десь близько 14-16 грн. Тепер буду робити свої висновки, слідкуватиму за змінами тарифу.

П.С. Марка і стан машини мене мало хвилюють. Головне, щоб їхала. І водій не засинав.

part of me

Re: Срочно))

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    знаєте, саме це я й очікував почути. А інші аргументи? Оплата до ПФ зросла з 250 до 450 грн, а це не так вже й багато. А щодо іншого - так це стандартне формулювання причин подорожчання проїзду для будь-якого виду транспорту.
    Які аргументи? Sky, ти в інституті економіку вчив? Знаєш як пропозиція формується?
    Enter, вірно каже, це не хліб, ніхто не помре, якщо не зможе собі таксі дозволити.
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Оплата до ПФ зросла з 250 до 450 грн, а це не так вже й багато.
    Раніше легальний таксист у Полтаві платив єдиний податок - 70 гривень на місяць.
    Тепер кожен з них повинен доплатити до Пенсійного Фонду 294 гривні за місяць за весь попередній квартал. Таким чином, ні з того, ні з сього, таксист повинен заплатити до 20 жовтня 884,46. Для вас це невелика сума?! Тоді, для вас можна робити мінімалку й 30 гривень, для вас це буде невідчутно, а таксист буду насправді заробляти гроші.

Я підозрюю, що багато таксистів замислилися над тим, щоб з нового року відмовитися від легального звозу.
    богиня

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Та мені якось без різниці: що, у кого і скільки. Просто хотілося дізнатися для себе, на майбутнє. Доводиться користуватися таксі (на щастя, не для того щоб їздити на пари), і частіше за все це десь близько 14-16 грн. Тепер буду робити свої висновки, слідкуватиму за змінами тарифу.

П.С. Марка і стан машини мене мало хвилюють. Головне, щоб їхала. І водій не засинав.
    всі таксі не будуть працювати на одному тарифові, тобы залишиться тільки уважно слідкувати за ціновою політикою і обирати. Умови -- щоб їхала і водій не засинав від тарифу не залежить.

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Я підозрюю, що багато таксистів замислилися над тим, щоб з нового року відмовитися від легального звозу.

до речі не тільки таксисти, багато моїх знайомих, пов`язаних з малим бізнесом в інших сферах теж над цим замислилися
    ри?

тобы залишиться тільки уважно слідкувати за ціновою політикою і обирати
    Як написала вище - це і робитиму.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Я підозрюю, що багато таксистів замислилися над тим, щоб з нового року відмовитися від легального звозу
    Ага, а наша влада як завжди почне влаштовувати перевірки і проч. Ну хочуть вони більше грошей і все. Але про владу то можна сказати - бачили очі, що вибирали. Повертаємося до часів, коли таксі прийдеться ловити на зупинках і подібних місцях.
    Пророк

Тепер буду робити свої висновки, слідкуватиму за змінами тарифу.
    Саме так. Я вже довгий час допомагаю усім зацікавленим особам, викладаючи актуалізовані тарифи усіх полтавських служб.
    Марка і стан машини мене мало хвилюють. Головне, щоб їхала. І водій не засинав.
    Умови -- щоб їхала і водій не засинав від тарифу не залежить.
    Помиляєтесь. Залежить. Якщо водій їздить сам та на своєму авто, то технічний стан автомобіля буде задовільним. Коли стареньку машину цілодобово експлуатують найняті водії, стан такого автомобіля може бути украй незадовільним. А це і ваша безпека на дорозі, й впевненість, що автомобіль не стане, як вкопаний посеред дороги, коли будете поспішати на роботу. А тарифи у своїх та орендованих автомобілів різні. Так само, як і водії.
    ри?

Саме так. Я вже довгий час допомагаю усім зацікавленим особам, викладаючи актуалізовані тарифи усіх полтавських служб
    Так, і я Вам за це вдячна. Але не завжди є можливість швидко оновити свої знання тарифів, особливо якщо стоїш десь біля клюба вночі))) Таке як треба заранчє про це подбати)
    Пророк

Так, і я Вам за це вдячна. Але не завжди є можливість швидко оновити свої знання тарифів, особливо якщо стоїш десь біля клюба вночі))) Таке як треба заранчє про це подбати)
    Будь ласка )
    Своїм родичам я періодично роблю роздруківку нових тарифів, щоб хоч дома вони могли переглядати актуалізовані тарифи. А потім вся надія на пам’ять, мобільний телефон, та вдачу )
    богиня

Помиляєтесь. Залежить. Якщо водій їздить сам та на своєму авто, то технічний стан автомобіля буде задовільним. Коли стареньку машину цілодобово експлуатують найняті водії, стан такого автомобіля може бути украй незадовільним. А це і ваша безпека на дорозі, й впевненість, що автомобіль не стане, як вкопаний посеред дороги, коли будете поспішати на роботу. А тарифи у своїх та орендованих автомобілів різні. Так само, як і водії.
    помиляєшся скоріше ти, або хочеш обілити дійсність. Серед моїх знайомих є як власники служб таксі, так і самі водії, які в них працюють, при чому ці знайомі працюють в справді різних службах. І технічний стан автомобіля не залежить від того хто ним керує, тарифи тим більше -- власнику служби байдуже чий це автомобіль.
+ Ответить в теме
Страница 24 из 76