Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей294Благодарности

Результаты опроса: Чи користуєтесь Ви таксі?

Голосовавшие
115. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Так

76 66.09%
  • Ні

3 2.61%
  • Інколи

36 31.30%
+ Ответить в теме
Страница 21 из 76
Показано с 201 по 210 из 760.
    Пророк

Re: Срочно))

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Є альтернатива викликати таксі. І я із задоволенням це зроблю. І да я заплачу хоч 20, хоч 30 грн за маршрут, як ви висловлюєтесь, "стоянка-двір" аби до мене тільки не чіплялись бухі виродки.
    Дозвольте пригадати вам, - ви не могли зрозуміти, як це може бути, що якісь замовлення нерентабельні, й привели варіант, що у вас може виникнути необхідність проїхати від стоянки до двору.

Чудово! Якщо заради своєї безпеки у вас виникла необхідність проїхати невелику відстань на таксі, й ви готові платити за це, - то будь ласка. Щоб такі виклики були більш менш рентабельними й для перевізника, була піднята плата за мінімальний проїзд. Тепер всі задоволені, - клієнти безпечно під’їжджають з стоянки до свого двору, а таксист отримує більш реальну оплату за такі унікальні замовлення.

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Робота таксиста - крутити кермо, а не задавати питання чи обурюватись маршрутом. Є тарифи, люди платять по тарифах. Думаю, тут питання має бути вичерпане.
    Ось тільки не треба виставляти таксиста тупим бидлом, яке повинно мочки крутити кермо заради великорозумних sharash. Таксист, це звичайний підприємець, якій вкладає в бізнес перевезень значних коштів. Тому, він буде впливати на політику диспетчерської служби, щоб вона ураховувала різні аспекти, які важливі для перевізника.

Нервова, курррва

Ответ Сообщение от nevodka Посмотреть сообщение
    ну как же, просто так выполнить свою работу, взять у вас деньги и не возмущаться?!
    Як в анекдоті: "А пагаваріть?")))
    Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    Ось тільки не треба виставляти таксиста тупим бидлом
    Ось тільки не треба казати, шо всі вони інтілігєнти в 5 колєнє! Я досить часто їздила на таксі. Тре визнати, шо таки в 006,055 і в Мандарині більш-менш пристойні мужики (хоча Шансон і не викоріниш). А в дешевших службах просто жах! Не ображайтесь тільки, але так же ж воно і є. То воно приїде обкурене, як скотина; то воно 2 дня як полтавчанін, маршрутів не зна, зато тіліфончік просе; то воно мурчить і пре триповерхові мати. То таких, знаєте, язик не повертається назвати підприємцями!
    повинно мочки крутити кермо заради великорозумних sharash
    Заради клієнтів в першу чергу! І не тре думать, шо я сідаю в таксі і починаю умнічать!))) Я доволі привітна особа))) Але коли починається розмова типу: шо тут єхать? сока тут іті?, то Да, я нагадаю йому про те, шо це його робота, за яку він отримує гроші від клієнтів, від таких "великорозумних шараш!)))
    Непостоянный посетитель

Enter, понятно, что все хотят загрести сразу и много, но ведь так не бывает
    Пророк

понятно, что все хотят загрести сразу и много, но ведь так не бывает
    К чему это?
    ну как же, просто так выполнить свою работу, взять у вас деньги и не возмущаться?! зачем вы ездите на нашей службе? больше такого не делайте!
    У любого бизнеса есть своя специфика, которая может быть непонятна стороннему человеку. Ночные клубы устанавливают фейс контроль и могут не впустить клиента без объяснения причин. На воздушном транспорте вам придется проходить разные контрольные схемы и столкнуться с регламентом безопасности и множеством ограничений. В некоторые рестораны вас не впустят в шортах и тапочках. Типография не станет браться за тираж, который ей невыгоден.

Такси это тоже бизнес. Есть клиенты, которые хотели бы, чтобы их везли по бездорожью, потому что "так ближе". Некоторые клиенты, вызвав такси, могут не выйти и перестают реагировать на звонки диспетчерский, и им плевать, что водитель потратил горючее для проезда к ним и потерял двадцать-тридцать минут своего времени. Хватает наркоманов, которые купив дозу, могут попытаться ширнуться прямо в такси и попробовать улизнуть не заплатив. Все эта специфика будет сказываться на работе такси, как с официальной поддержкой диспетчерской службы, так и просто на уровне водителей.

И вы будете смеяться, но действительно некоторым клиентам водитель и диспетчерская служба говорят: "не ездите больше на нашей службе". Его включают в чёрный список и в будущем не принимают от него заказы.

sharasha , так, я згоден, в таксі є різні люди, з різним рівнем культури, освіти и т.д. Але це не привід принижувати всіх таксистів одним махом. В Полтаві більше двох десятків служб, й нормальні таксисти є у більшості з них, а не тільки у трьох. Я радий, що ви привітна особа, й не починаєте «умнічать», як тільки сядете в таксі.
    Нервова, курррва

Але це не привід принижувати всіх таксистів одним махом
    Хм... Де я принизила усіх таксистів? Це ж ви почали мені розказувать про службу охорони і всьо такоє.
    Може і в більшості. Я маю телефони тільки цих трьох. І вони мене повністю влаштовують. Всі інші повидаляла нафік через вищеописані причини!
    Непостоянный посетитель

Ночные клубы устанавливают фейс контроль и могут не впустить клиента без объяснения причин. На воздушном транспорте вам придется проходить разные контрольные схемы и столкнуться с регламентом безопасности и множеством ограничений. В некоторые рестораны вас не впустят в шортах и тапочках. Типография не станет браться за тираж, который ей невыгоден.
    не очень удачные примеры, в них человеку изначально отказывают в услуге, он не успевает воспользоваться сервисом.
    мы же говорим про прием заказа, выполнение услуги, получение за нее денег - и следующее за этим возмущение "бизнесмена".
    Пророк

не очень удачные примеры, в них человеку изначально отказывают в услуге, он не успевает воспользоваться сервисом.
    мы же говорим про прием заказа, выполнение услуги, получение за нее денег - и следующее за этим возмущение "бизнесмена".
    Как я уже писал выше, такси тоже некоторым клиентам отказывает в услуге и у этого отказа тоже есть свои этапы развития.
    Что же касается "возмущений бизнесмена", то учитывая аргументированные "возмущения" и была повышена стоимость минимальной стоимости проезда. Теперь все будут довольно, - клиенты и таксисты ;)
    Новачок

может у кого то есть номера телефонов нормальных таксистов с 054 скиньте, иногда нужна машина в харьков или кременчуг
    НлО

Новое такси "Абсолютплюс" - понравилось! Диспетчер сразу сказала цену, получилось на 2 грн дороже, чем в "Эконом" по такому же маршруту. Только машина приехала не жигули, а Шкода.
    Кстати, в "Эконом" поднялась минималка - 10 грн
    escape_the_sofa

Ответ Сообщение от ISTERIKA Посмотреть сообщение
    Абсолютплюс
    А номер?
+ Ответить в теме
Страница 21 из 76