Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
  • 2 Сообщение от Merry Corpse
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2.
    Пророк

Конкурс студентських есе «Моє бачення майбутнього української транспортної галузі»

Проект ЄС «Підтримка впровадження Транспортної Стратегії України» оголошує Конкурс творчих робіт на тему: Моє бачення майбутнього української транспортної галузі.

Молодь – рушійна сила нашої держави. І саме тому ми хочемо почути твою думку, яким має бути український транспорт у майбутньому.

Якщо ти:
    • громадянин України
    • студент українського транспортного вищого навчального заклада;
    • маєш закордонний паспорт, чинний протягом наступного року

…твоя мрія може здійснитися!

Беручи участь у конкурсі, май на увазі, що твоє есе повинно відповідати наступним критерiям:

1) бути лаконічним (містити до 2500 слів);

2) бути написаним українською, російською чи англійською мовами;

3) демонструвати твою обізнаність зі змістом «Транспортної стратегії України на період до 2020 року», затвердженої українським урядом у жовтні 2010 року, з якою Ти ознайомитися на стронiцi: www.transport-ukraine.eu у роздiлi «Нормативна база».

Ми чекаємо на твоє есе до 5 квiтня 2013 року включно, і якщо компетентне журі визнає його найкращим, у травні ти вирушиш у ПОДОРОЖ ДО БРЮССЕЛЯ.

Окрім унікального досвіду знайомства з культурою іншої держави, на тебе чекатиме незвичайна екскурсія штаб-квартирою Європейської Комісії.

Оскільки поїздка триватиме три дні, переконайся, що в травні ти матимеш вільний від занять час. Твоя мандрівка повністю оплачується, тож починай писати прямо зараз!

Електронна скринька приймає роботи з 7 листопада 2012 року:

Daiva.Vilkelyte@transport-ukraine.eu

Застереження:

У конкурсі не можуть брати участь студенти, що працюють у будь-якому проекті ЄС в Україні.

Джерело: http://www.civicua.org/grants/view.html?q=1916351

Пророк

Re: Конкурс студентських есе «Моє бачення майбутнього української транспортної галузі

судя по состоянию дорог, только таким должно быть будущее
+ Ответить в теме