Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей970Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 94 из 123
Показано с 931 по 940 из 1222.
    Пророк

Re: Велосипед как альтернатива

Ответ Сообщение от GVL224 Посмотреть сообщение
    надо было напомнить про такое мероприятие на кануне в этой теме, а то я забыл и проехал в двух кварталах мимо...
    хто б мені нагадував шо треба нагадувать))

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    А я гадала, що то ВИ журналістів з п'ятого запросили ! А хто ж тоді ?
    А може це не вони знімали, а просто у нашого ТБ відео поцупили ?
    я розсилала прес-анонси, і ще київські організатори розсилали, може ще хтось запросив ) важко сказати
    у всіх національних каналів є свої журналісти і оператори на місцях, звичайно ж) інколи можуть взяти відео чуже, з дозволу власників

є бажаючі пограти в цю неділю у велоквест? розшукуються учасники: http://fastcyclist.pl.ua/forum/6-2852-1

Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    Від велосипедиста ніколи нічого дурного не жди
    Я их остерегаюсь: на дороге они непредсказуемы. Один раз в дождь прямо под колёса мне упал. Вышла, оказалось - пьяный(((.

Сама езжу на велосипеде но в качестве прогулки по бездорожью, а по городу не люблю.
    Філософф

Ялина, а Оксана Деркач давно є членом вашого руху? Просто подивився сюжет. Воно то все правильно. Хороша ініціатива і т.д., і т.п. Але ж чому ви дозволяєте людям, які дбають лише про своє збагачення (шляхом махінацій з громадськими грошима), за рахунок власної репутації лізти на повторний срок до кормушки? Чи я щось неправильно зрозумів і Деркач з вами вже багато років катається? Просвіти, будь ласка. Звертаюся до тебе, так як в сюжеті ти давала і-вю і була представлена як один із ідейних лідерів велоруху Полтави. Дякую за відповідь.
    Пророк

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    Ялина, а Оксана Деркач давно є членом вашого руху? Просто подивився сюжет. Воно то все правильно. Хороша ініціатива і т.д., і т.п. Але ж чому ви дозволяєте людям, які дбають лише про своє збагачення (шляхом махінацій з громадськими грошима), за рахунок власної репутації лізти на повторний срок до кормушки? Чи я щось неправильно зрозумів і Деркач з вами вже багато років катається? Просвіти, будь ласка. Звертаюся до тебе, так як в сюжеті ти давала і-вю і була представлена як один із ідейних лідерів велоруху Полтави. Дякую за відповідь.
    кстати да, вечно деркачиха на всех фотках
    Пророк

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    Ялина, а Оксана Деркач давно є членом вашого руху?
    оскільки вона катається на велосипеді, то напевно можна так сказати, тільки я не дуже зрозуміла шо саме мається на увазі під словом "рух"
    якшо загальний велорух в місті - то да, вона як велосипедист є його частиною, які і всі хто використовує велосипед
    я контактую з нею як з представником влади, оскільки це є метою проекту, який я зараз координую ("Полтава велосипедна"), я маю добитись від міської влади участі у розробці Велоконцепції і прийнятті її на сесії МР.
    я організувала акцію - вона приїхала на велосипеді на роботу і зняла про це сюжет. більше мені додати нічого.
    المزيد من النفط

, я маю добитись від міської влади участі у розробці Велоконцепції і прийнятті її на сесії МР.
    У вашу Велоконцепцію входить побудова велодоріжок у Полтаві ?
    Філософф

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    я маю добитись від міської влади участі у розробці Велоконцепції і прийнятті її на сесії МР.
    Ну дай Бог, щоб Деркач цьому сприяла після того, як знялася в сюжеті.

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    я організувала акцію - вона приїхала на велосипеді на роботу і зняла про це сюжет. більше мені додати нічого.
    Ти відповіла на питання. Дякую.
    Пророк

Ответ Сообщение от Karen Посмотреть сообщение
    У вашу Велоконцепцію входить побудова велодоріжок у Полтаві ?
    так, але треба ще пояснити. велодоріжки - це не зовсім правильне узагальнююче поняття, яке всі використовують коли кажуть про велоінфраструктуру. насправді велоінфраструктура це не тільки велодоріжки (взагалі конструктивно велодоріжка це відокремлена від проїжджої частини і тротуару спеціальна доріжка виключно для велосипедистів), але й велосмуги, велопарковки, велонавігація, знаки, веломаршрути, велосипедні події. це такий документ, який пояснює чому велорух необхідно розвивати і містить пропозиції по реалізації пропозицій. якось так)
    бог

المزيد من النفط

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    https://www.youtube.com/watch?v=xQ_I...CkwLQoY__Lg1_2
    І не потрібно ніяких велодоріжок...
+ Ответить в теме
Страница 94 из 123