Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей970Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 73 из 123
Показано с 721 по 730 из 1222.
    Пророк

Re: Велосипед как альтернатива

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    вже скучив за веліком, скорійше б весна, буду знов на роботу на ньому їздити
    а я и не прекращал, за эту зиму только два дня не ездил на велике :) , до работы 9 км...
    первый день это когда с утра было -20, испугался что замерзну, поехал на маршрутке... на следующий день при той же температуре поехал на велике :) , повлияли впечатления от общественного транспорта та и не так уж и холодно при -20 :)
    второй день это после второго сильного снегопада когда на утро еще не расчистили ни дороги ни тротуары... попытка выехать была но не далее 500м от дома :)

Пророк

У конкурсі малих грантів перемогли проекти від велосипедних активістів Харкова та Полтави

http://velotransport.info/?p=4140
    Пророк

Япония. Парковка для велосипедов.

https://www.facebook.com/video.php?v...type=2&theater
    Новачок

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    У конкурсі малих грантів перемогли проекти від велосипедних активістів Харкова та Полтави

http://velotransport.info/?p=4140
    Интересно, а к каким последствиям для велосипедистов (а не для велоактивистов) это может привести?
    Только не теоретически,а реально!
    Пророк

Ответ Сообщение от Lavrik Посмотреть сообщение
    Интересно, а к каким последствиям для велосипедистов (а не для велоактивистов) это может привести?
    Только не теоретически,а реально!
    з розробки Концепції починається робота над майбутньою велоінфраструктурою будь-якого міста. цей документ містить план того, що, коли і яким чином буде облаштовано в місті для велосипедистів. процес розробки концепції включає також громадські обговорення, дослідження інтенсивносіт руху велосипедистів на перехрестях, внесення необхідних коректив. кожен велосипедист може вплинути на те, якою буде веломережа в його місті.
    після розробки Концепції йде розробка міської цільової програми, її затвердження та подальше бюджетування.

в найближчій перспективі, звичайно, може здатися, шо нічого практичного це не дає. але, наприклад, як і будівництво будинку починається з розробки проекту/плану, так і будівництво велоінфраструктури починається з розробки Концепції розвитку велоруху.
    Здібна учениця

може хтось знає більш-менш актуальні ціни на велоконя? чи відразу до Славіка?
    Пророк

Ответ Сообщение от Olio Посмотреть сообщение
    Краще не будемо про погане. )
    На днях хотів прикупити цеп такий же, як стоїть зараз. Свій брав за 160 грн роки 2 тому, зараз такий же в районі 900 грн. Заодно глянув скільки ж вел коштує. Від 10к і вище.
    Здібна учениця

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Від 10к і вище.
    *поперхнулась чаєм.
    Це, я так розумію, не супер-пупер варіант, а просто нормальний, так?
    Пророк

Це, я так розумію, не супер-пупер варіант, а просто нормальний, так?
    Сама початкова лінійка брендових велів типу Келліс, Бергамонт, Трек. І то, я вже дивлючь від 12к ))
    Можна шось простеньке взяти фірми Noname ) але це вже на базар чи епіцентр іти )
    Пророк

Оліо, і я велоконя я шукаю. В Славіка вчора дивились, нема нічо дешевого і хорошого. Іноді долітають слухи про якісь партії недорогих б.у веліків з Заходу. Може хто знає точки продажу таких?
+ Ответить в теме
Страница 73 из 123