Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей955Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 69 из 121
Показано с 681 по 690 из 1210.
    Завсідник

Re: Велосипед как альтернатива

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Я тільки наслідки бачив.
    Новина

Вконтакте відписався, шо все гуд. Підлатали трохи в лікарні і все.

Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Я кажу про те, що люди далекі від цього діла вважають, що якщо велік виглядає отак
    якшо чесно, мені наприклад отакі факти пофіг. люди ходять в одязі зі стразами (тому шо блищить), купують якісь речі просто через те шо вони здаються їм красивими чи виглядають наворочено.
    у випадку з вєліками ця обставина просто не має значення, як по мені. тут головне це те, шо людина пересіла з машини чи з маршрутки на вєлік. це і є головна вигода - шо ця людина тепер створює попит на велоінфраструктуру, вона укріплює своє здоров'я, не забруднює повітря, і вотетовсьо шо ви і так знаєте. може там колись вона розбереться в цій темі і купить собі якісніший велосипед, але головний профіт уже случився - вона користується байком, а не машиною.
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    andy, хз. Я тільки наслідки бачив.
    28-летний велосипедист направлялся в сторону улицы Фрунзе, выехал на встречную полосу, где налетел на маршрутный автобус «Богдан», что ехал ему навстречу, сообщает пресс-служба областного ГАИ.
    как же задрали велопидары!

и хрен с ним, что этого "аса" отправили в больничку. из-за него у водителя "Богдана" и пассажиров возникли проблемы. вопрос: нахрена им это!?
    Пасажир

Велосипед від Укрпошти у Решетилівці)

Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    люди ходять в одязі зі стразами (тому шо блищить), купують якісь речі просто через те шо вони здаються їм красивими чи виглядають наворочено.
    я трохи все ж з тобою не погоджусь. От якраз оте красіве зі стразами, наляписте, як на прикладі першого фото вєліка, і є дешевим, від нього копієчним жлобством аж пре. А коли річ дорога, коли в ній все до дрібниць продумано - деталі, механізми, тобто якісне внутрішнє і благородне некричуще зовнішнє, то це говорить про те, що річ стояща! Не обов"язково вона має коштувати 18 тищ. Але вище середньої потрєбітєльської межі. І, звісно ж, не секрет, що чим дорожча річ, тим вона комфортніша.
    Не знаю, шо там у тебе за вєлік. Та який би не був, думаю, ти навряд чи б після нього сіла, приміром, на "Мотовелло", який стоїть в сараї у моєї бабусі)
    ЗИ. Хоча я на ньому все дитинство відгасала)))
    Пивовар

sharasha, ну блин, убрать в первом все свистелки и перделки, проложить культурно тросики, выкрасить в нейтральный цвет - будет не особо отличаться от второго. Хотя, если б все было в один цвет в первом - он бы не так наляписто выглядел.
    Нервова, курррва

Паук, не заперечуватиму. Може й так. Але виходимо із поданого вище матеріалу))) Чим дешевша річ, тим більше її хочуть прикрасити, себто продати. Та й купівельна аудиторія, думаю, у таких веліків - село, вокзал, базар. Прішол, увідєл, пабєділ!))))
    Людина, яка свідомо підходить до велоспорту, буде вивчати ринок, ціни, якість, марки і теде. І вже, маю сумніви, що захоче піти і купити собі перший ліпший красівий...
    Пророк

це як с машинами. можно ездить (в принципе), як на жигуле, так и на мерседесе. хотя, на мерседесе (ясен пень) лучше)))
    опять же если нужно просто ездить в городе, то зачем тратиться на крутой внедорожник? если особо нет денег, но есть желание ездить, то люди берут ланосы, жигули, китайцев и просто ездят. по горам на таких авто не погоняешь, но для просто ездить сойдет. аналогичная фигня с великами
    Нервова, курррва

Tail, парадоксально, шо якраз на ланосах, жигулях і китайцях і возять курчат, гусят, мішки картоплі, розсаду повен багажник і ще тьоті і бабці на колінах ящики з помідорами бурими тримають))) І гасають на них грунтовими дорогами між селами.
    А GL-ки, ML-ки возять повітря))) Але це вже все офтоп.
    Пророк

ну дык, к сожалению, все от злыдней нашего народа. ибо кто б из этих перевозчиков гусят-картопли отказался б от иномарочного внедорожника? или хотя б реновской кенгурушки?
+ Ответить в теме
Страница 69 из 121