Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей896Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 63 из 112
Показано с 621 по 630 из 1114.
    Пророк

Re: Велосипед как альтернатива

ми забуваємо шо крім нас, таких отлічних і бесстрашних, є ще інші види велосипедистів (бо велосипедисти - це ж люди, а люди всі різні), і всі діяти і думати як ми не можуть. в силу різних обставин.
    це так як з пішоходами. поки ми молоді, завзяті і бігаєм-скачем, поруч з нами в місті живуть люди, які ледве можуть спуститися в перехід, іншим важко тягати каляску по незручним пандусам. про інвалідів я краще промовчу.
    у сіспільстві є не тіки здорові працездатні громадяни, є дофіга різних варіантів, і всім цим людям повинно бути комфортно в місті, в якому вони живуть. просто тому шо це нормаьно і нічого революційного в цьому нема. це та ідея, яку поширюються зараз Кац і Варламов у себе в Росії і в Москві в часності. пока нас все влаштовує, інші не можуть з цим справитись. значить, вони відчувають себе непотрібними цьому суспільству - про них просто ніхто не думає і не згадує. значить, одні "рівніші" за інших, получається так?
    інакше звідки оці думки про те шо якшо мені велодоріжка непотрібна, так і всі можуть без неї обійтися? якшо тобі пандус не нужен, так може ніде їх не будувати? не занижувати двері в автобусах? не знижувати бордюри на перехрестях (а, цей пункт не влаштовує - це нада дєлать! да?)

Пасажир

Ялина, шо ти мене оце мочиш, га?)

Я не кажу шо не порібні велодороіжки і всьо такоє, я кажу шо Полтава уже сама по собі пристосована для вєліків у порівнянні з Києвом, і велосипедисти Полтави не мають 80% тих проблем, які мають кияни. І велодоріжки тут кардинально нічого не поміняють, натомість у Києві - суттєво.

Наступного разу їдеш з нами тестувати київські дороги?)
    Пророк

Ответ Сообщение от Victorious Посмотреть сообщение
    а яка проблема його припаркувати біля входу? замок коштує 24 грн. якщо удвох, велосипеди можна просто зчепити між собою.
    Якшо удвох, то ясно шо один лишиться стерегти веліки, поки інший купуватиме шось в магазині!
    Замок є в кожного! Це по-дефолту вобще. Про це ніхто навіть не говорить. Говориться про те, шоб цим замком пристібатися всередині ТЦ. Я б не лишила без замка вело посеред ТЦ "Київ". Я і так, якшо лишаю його прив"язаним до лавки там, то не більше ніж на 5 хв і ці 5 хв прощаюся подумки з ним.

Ну і наче зараз існує тільки один тип замка, який не перекушують - це U-образний, який коштує... гривень 500 і це не саме гірше. Погано те, шо він огромний і важкий як тисяча чєртєй. От якшо пристібати ним, то в тебе лишиться те, шо ти безпосередньо примотав (рама, наприклад). Колеса на ексцентриках знімаються в лічені секунди.
    Новачок

Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    Ялина, шо ти мене оце мочиш, га?)

Я не кажу шо не порібні велодороіжки і всьо такоє, я кажу шо Полтава уже сама по собі пристосована для вєліків у порівнянні з Києвом, і велосипедисти Полтави не мають 80% тих проблем, які мають кияни. І велодоріжки тут кардинально нічого не поміняють, натомість у Києві - суттєво.

Наступного разу їдеш з нами тестувати київські дороги?)
    Наверное если сравнивать Полтаву с Киевом - Вы правы.
    Но это естественно при сравнении провинциального городка с мегаполисом!
    Следуя такой логике надо заявить, что наилучшая велоинфраструктура где-нибудь в забытом богом селе или в пустыне.
    Не буду говорить про развитые страны, стоит хотя бы посмотреть на Беларусь, в частности г. Минск.
    Огромный город, идеальные дороги (как и во всей стране) и целая сеть велодорожек непосредственно в центральной части Минска!
    Существуют тысячи городом хуже Полтавы, но есть и столько же городов лучше!
    Давайте равняться на Лучшее...
    Пасажир

Ответ Сообщение от Lavrik Посмотреть сообщение
    Наверное если сравнивать Полтаву с Киевом - Вы правы.
    Но это естественно при сравнении провинциального городка с мегаполисом!
    Суперечка почалася саме з повідомлення Ялини, в якому говорилося про облаштування велоінфраструктури у Києві. Тому й порівнюю.
    Пророк

Дівчата повинні їздити на веліках у чорних футболках з бузковою вишивкою, типа вишиванка.
    Гарно так виглядають...
    Гуру

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    у чорних футболках з бузковою вишивкою
    а чого іменно з бузковою? :)
    Пророк

Ответ Сообщение от Lindorie Посмотреть сообщение
    а чого іменно з бузковою? :)
    Вчора таке бачив... га-а-а-арно виглядає )))
    Пророк

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Вчора таке бачив... га-а-а-арно виглядає )))
    то надо було сфотографувати :)

по темі, то за 6 днів - один раз коритувався авто, вчора їздив до мами по валізи, у суботу вже буду в Барселоні:) усюди їзджу на велосипеді, дуже зручно і весело, ще й корисно для здоров'я
    Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    то надо було сфотографувати :)
    На машині обігнав, тільки в зеркало бачив... )))
+ Ответить в теме
Страница 63 из 112