Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей896Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 60 из 112
Показано с 591 по 600 из 1114.
    Пасажир

Re: Велосипед как альтернатива

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    Кобі он заводить прямо в магаз і просить охоронця пригледіти.
    Я колись набрався наглості зайти в ТРЦ "Київ" з вєліком до приватбанківського терміналу, то охорона не пустила, сказала - став на велопарковку, яка кількадесятметрів від входу

Пророк

Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    Я колись набрався наглості зайти в ТРЦ "Київ" з вєліком до приватбанківського терміналу, то охорона не пустила, сказала - став на велопарковку, яка і кількадесятметрів від входу
    почему не была послана в пешее эротическое с осмотром достопримечательностей в растительности?
    Пророк

Кобі он заводить прямо в магаз і просить охоронця пригледіти.
    я на базарах коли треба кудась забігти то прошу бабусь пригледіти, а потім купую в них якусь зелень абошо, неважно шо - чисто з вдячності за послугу))
    Ну, це лише в одному атебі (на 5 школі), бо там є місце, шоб поставити. Звісно, ніхто там більше веліків не ставить, але люди взагалі не часто їздять велом наодинці. Частіше за все спостерігаю, шо хтось лишається з веліками біля атб, а хтось заходе скуплятися. Я завжди по місту сама їду, тому стараюся перестрахуватися, коли це можливо.

А в бабок стараюся купити до того, як лишаю велік їм в надзор

Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    Я колись набрався наглості зайти в ТРЦ "Київ" з вєліком до приватбанківського терміналу, то охорона не пустила, сказала - став на велопарковку, яка кількадесятметрів від входу
    Теж неоднократно була обругана там охороною, але я аж до банкоматів не перлася. Я завожу і пристібаю біля першої лавки. На всі претензії відповідаю, шо на вулиці небезпечно і поки вони мені не будуть гарантувати безпеку, я заводитиму всередину (хоча всередині теж стрьомно і переживаю)
    Пророк

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Теж неоднократно була обругана там охороною, але я аж до банкоматів не перлася. Я завожу і пристібаю біля першої лавки. На всі претензії відповідаю, шо на вулиці небезпечно і поки вони мені не будуть гарантувати безпеку, я заводитиму всередину (хоча всередині теж стрьомно і переживаю)
    я таким чином посилаю охоронців які просять зняти рюкзак (а у мене там гаманець, мобілка, ключі і дофіга інших речей може бути, фотік, ноут, та ну малолішо) - шо вони не забезпечують сохранность речей в шкафчиках - а у мене в рюкзаку сто штук дєнєг напрімєр, так шо дасвідос.
    Пророк

я таким чином посилаю охоронців які просять зняти рюкзак (а у мене там гаманець, мобілка, ключі і дофіга інших речей може бути, фотік, ноут, та ну малолішо) - шо вони не забезпечують сохранность речей в шкафчиках - а у мене в рюкзаку сто штук дєнєг напрімєр, так шо дасвідос.
    стосовно сумок, рюкзаків і т.д. я повністю згоден, але вєлік пхати у ТЦ.....
    Пророк

збираюсь сьогодні поїхати подивитись і можливо придбати такого красуня. звичайно б/в, бо за новий викладати шалені гроші як раз напередодні відпусти не маю, а ні можлівості, а ні бажання. думаю для новачка і такий б/в підійде

Radon QLT Race 4.0

Завсідник

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    для новачка і такий б/в підійде
    Як що не вбитий, то і не для новачка піде.
    Пророк

Ответ Сообщение от derikpro Посмотреть сообщение
    Як що не вбитий, то і не для новачка піде.
    та запевняють шо начебто в дуже гарному стані, останнє сервісне обслуговування зроблене цією весноію ( а шо робили окрім амортизаторів фіг знає)
    AnD
    Постійний відвідувач

сколько стоит такой велик?
    Пророк

просять за нього 500е
+ Ответить в теме
Страница 60 из 112