Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей955Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 121
Показано с 51 по 60 из 1210.
    Пасажир

Re: Велосипед как альтернатива

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    об'їжджати припарковану машину не менше 1м (бо двері ж)
    В холодний період так ще можна. А от влітку - стільки матюччя вислухаєш через відкриті вікна машин))

Пророк

Re: Підвищення тарифу на проїзд

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    Велик? БЭУ? Из Европы?
    у мене такий
    у магазині (у Славіка, не памятаю точно як називається, всі звуть його "У Славіка", на перетині чапаєва і сінної), де продаються нові вєліки був і цей (і ще кілька беушних). тому і недорогий, і хароший, мені дуже підійшов, і як дєвочкі сподобався на вид

мій хлопець купив там же беушний джаінт, трооошечки коцнутий (попередній власник в,їхав в сітілайт), продава вєлік бо потрібні були гроші, терміново. а одного разу зустрілись у веломайстерні з ним і той просив продати вєлік назад, бо дуже любив той джаінт і оце побачив і прямо весь розчуствувався. через оту терміновість коштував він 2300, шо для цього вєліка дуже нормальна ціна.
    модератор

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    Пользоваться лисапедом в городе невозможно.
    В нашем городе.

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Взяти наприклад вулицю Жовтневу (ділянку вздовж каштанової алеї) - де там можна зробити велодоріжку? По-перше, вся крайня права полоса - це парковка, по-друге: три зупинки під ряд, тобто, маршрутки майже не міняють полосу - в крайній правій їдуть. Думаю, в нас ніхто не вміє правильно спланувати систему велодоріжок для всього міста, шоб велосипедист ніде не виїжджав на дорогу, на тротуар, а їхав по своїм тропам.
    ПОСЕРЕДИНІ!
    варіянт 1) заасфальтувати частину газону;
    варіянт 2) намалювати фарбою лінію по вже існуючій тротуарній плитці: 2/3 ширини для пішоходів, 1/3 ширини для велосипедистів. Від наших диких людей зробити імпровізований парканчик 30-40см (шоб впадло було переступати), а в цивилізованому світі вистачає просто фарбованої лінії, і народ не тусується на велодоріжці.
    Пророк

от про доріжки ще: http://rulivles.com.ua/
    початок непоганий)
    Пророк

Ответ Сообщение от crazyastronomer Посмотреть сообщение
    В нашем городе.
    Ясен пень.
    Філософф

Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    В холодний період так ще можна. А от влітку - стільки матюччя вислухаєш через відкриті вікна машин))
    Я ж кажу, почитати інфу, якщо почати оминати припарковану машину зараньше і плавно, щоб водії побачили, що ви збираєтесь маневрувати (50м) то ніхто і не скаже, хіба хто неадекват взагалі до велосипедистів. Я другий рік катаю, це два рази в день мінімум, то ні разу водії нічого не казали. Їздила і по Великотирнівській, і по Жовтневій, і по Леніна - всюди у нас їздити можна, автобуси на зупинках обганяєш як і на машині - показав обгон і пішов. Стрьомні місця звичайно Сінна-Жовтнева і центр-Леніна, але якщо не в час пік - то їхать можна.
    Пророк

Зацікавившись темою велосипеда, зіткнувся з тим, що геть не розумію сленга велосипедних форумів.
    Читав-читав як обрати перший велосипед, і очі зламав об термінологію.

В кінці кінців знайшов статтю, де вроді більш-менш доступно описано і термінологію, і які типи велосипедів бувають, і як вірно обрати модель від рами до обвісу.
    Можливо комусь теж стане в пригоді.
    Пророк

Тільки шо їхала з роботи - виявляється в такий час в нас вже не освітлюється ніяка вулиця, крім Жовтневої!
    Я їду додому по Фрунзе, Сінній, Зіньківській. Оце в час ночі - ніде нічо не горить. І машин нема майже - я з своїм ліхтаричком розрізала тьму. Один раз прямо під колеса кинулися дві кішки - єлі вивернулася.

А холод собачий!!! Оце скажу я вам виїхала... - вдень було нічо, а зараз - гола, боса... - єлі доїхала.
    Пророк

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Тільки шо їхала з роботи - виявляється в такий час в нас вже не освітлюється ніяка вулиця, крім Жовтневої!
    Да. Кстати. Днем последние несколько дней вся Сенная, Энгельса, Пушкаревская, Остапа Вишни сияют - везде включено уличное освещение на столбах средь бела дня. А вечером после 23-х часов практически везде полная темень. Идиотизм, да и только.
    Пророк

У меня и моей девушки comanche tomahawk, нормальный не дорогой вел. Если не гонитесь за брендом, то вполне адекватный вариант цена/качество, во всяком случае на велики именитых фирм такую комплектацию за такие деньги не ставят.
    А так, можно взять любую бюджетную модель Келлис, Джайнт, Гари Фишер, Трек, Мерида.
    У меня на работе сотрудник на велике с работы/на работу с Подола на Шербани гоняет и весьма доволен))
+ Ответить в теме
Страница 6 из 121