Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей970Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 58 из 123
Показано с 571 по 580 из 1222.
    Пророк

Re: Велосипед как альтернатива

На велосипеді завжди їду тротуаром. Це порушення? Дорога видається страшнішою. Там іншй ритм, набагато більші ризики. Став учасником дорожнього руху - маєш знати ПДД, нести відповідальність. Тротуаром звісно скакати через бордюри не сладко і пішоходів не зручно оминати. Та все ж шукаю якісь спуски, об"їзди, сигналю. Дорога для машин, тротуар для пішоходів, велосипедист - скрізь інородне тіло, якщо немає велодоріжки.

Новачок

Жаль, що в нас в Україні немає велодоріжок, було б набагато простіше. Сама водій зі стажем - завжди заважають велосепедисти на дорозі, а з іншого боку їм теж нема куди подітися...
    Пророк

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    На велосипеді завжди їду тротуаром. Це порушення? Дорога видається страшнішою. Там іншй ритм, набагато більші ризики. Став учасником дорожнього руху - маєш знати ПДД, нести відповідальність. Тротуаром звісно скакати через бордюри не сладко і пішоходів не зручно оминати. Та все ж шукаю якісь спуски, об"їзди, сигналю. Дорога для машин, тротуар для пішоходів, велосипедист - скрізь інородне тіло, якщо немає велодоріжки.
    Про Правила дорожнього руху

6. ВИМОГИ ДО ВЕЛОСИПЕДИСТІВ

6.6. Велосипедисту забороняється:

в) рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках (крім дітей до 7 років на дитячих велосипедах під наглядом дорослих)
    Пророк

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    "хочу" это хорошо, а что вы сделали?
    для справки: каждое муниципальное образование имеет право организовать собственную милицию - дуйте своим ГО к меру, требуйте организации веломилиции для нужд города, становитесь позаштатныим/штатными/ещё какими-то инспекторами/сержантами/бдящими/... и штрафуйте дебилов на двух колёсах
    не вижу проблем ... ©
    ну може й займуся цим, якшо складуться певні обставини в житті :)) але нема у мене ніякого вело-ГО єслішо. но нада про це подумати))) просто є своя робота, і йти інспектором в мєнтовку какбе ніколи
    а взагалі така логіка мене трошки дивує: не подобаються мєнти - іди мєнтом, не подобається депутат - іди депутатом, не подобається сантехнік - іди сантехніком і вопше всю роботу роби сам. хоча ж як громадяни ми можемо вимагати від держави нормального виконання своїх жеж обов'язків - на це тіпа мають іти наші податки.

в) рухатися по тротуарах і пішохідних доріжках (крім дітей до 7 років на дитячих велосипедах під наглядом дорослих)
    кстаті цікавий момент, бо пункт ще є такий:
    Вимоги до велосипедистів, що рухаються по проїзній частині

1. Рухатися по проїзній частині на велосипедах дозволяється особам, що досягли 14-річного віку.
    шо дєлать дитині з 7 до 14 років? де їздити?
    Пророк

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    1. Рухатися по проїзній частині на велосипедах дозволяється особам, що досягли 14-річного віку.
    ще треба добавити, знати правила руху, та безпеки (не здавати іспити, а знати взагалі, доречно в школі вивчати, як предмет
    Пророк

ну може й займуся цим, якшо складуться певні обставини в житті :)) але нема у мене ніякого вело-ГО єслішо. но нада про це подумати))) просто є своя робота, і йти інспектором в мєнтовку какбе ніколи
    а взагалі така логіка мене трошки дивує: не подобаються мєнти - іди мєнтом, не подобається депутат - іди депутатом, не подобається сантехнік - іди сантехніком і вопше всю роботу роби сам. хоча ж як громадяни ми можемо вимагати від держави нормального виконання своїх жеж обов'язків - на це тіпа мають іти наші податки.
    уже писал: вы когда строителей нанимаете для ремонта квартиры вы деньги отдали и будь что будет или контролируете, проверяете? а?

кстаті цікавий момент, бо пункт ще є такий:

шо дєлать дитині з 7 до 14 років? де їздити?
    не изучал этот вопрос, если интересно могу уточнить
    Пророк

уже писал: вы когда строителей нанимаете для ремонта квартиры вы деньги отдали и будь что будет или контролируете, проверяете? а?
    так в тому-то і справа, шо механізми контролю таких підрядників як будівельники всім відомі. політика - вєщь більш загадочна і плутана. я от інколи намагаюсь внікнуть, але швидко втомлююсь від цього ужаса.
    або ж таке: чи може громада полтави вплинути на мера, якшо його вже обрано, але він не справляється зі своїми обов'язками (ну от наша ситуація). всі варіанти чітко прописані, і громада там практично нічо не рішає. так же і тут - кожен з нас може тіки обрати мера, але не скинути його. це можуть зробити депутати, але опятьже - як ми можем на це впливати? отож. бригаду будівельників я можу звільнити, а бригаду мера не можу.
    Пророк

так в тому-то і справа, шо механізми контролю таких підрядників як будівельники всім відомі. політика - вєщь більш загадочна і плутана. я от інколи намагаюсь внікнуть, але швидко втомлююсь від цього ужаса.
    або ж таке: чи може громада полтави вплинути на мера, якшо його вже обрано, але він не справляється зі своїми обов'язками (ну от наша ситуація). всі варіанти чітко прописані, і громада там практично нічо не рішає. так же і тут - кожен з нас може тіки обрати мера, але не скинути його. це можуть зробити депутати, але опятьже - як ми можем на це впливати? отож. бригаду будівельників я можу звільнити, а бригаду мера не можу.
    ситуация есть - механизма выхода из ситуации нет. значит что? правильно, методы нужно создать
    да, сложно. да, оному это не под силу, но "борітесь - поборете"
    я так дума... ©
    Пасажир

Ненавиджу велосипедистів, які їздять тротуарами.
    І як пішоход, і як велосипедист - їду тротуаром хіба що коли треба проїхати квартал-другий по односторонній вулиці проти руху.
    бог

НАРОД!!! В Полтаве украли велосипед! Кто может помочь тем, что смотреть в оба глаза и если что маякнуть на телефон человеку...ПОЖАЛУЙСТА!!!
    Подробности о велосипеде и контактные данные пострадавшего:
    рама:leaber fox drag star 09 покрашина порошковой краской в оранжевый(есть бороздочька от болта ротора на левом дропаунте)
    вилка: marzocchi z1 cr bomber со семной горилой и ногами в заводской покраске
    пер.колесо:
    втулка новатек 9ось чорная и есть мелкие капли белой краски
    спицы черные
    обод дм24 серебристый
    зад.колесо:
    втулка задная Novatec D042SB-SS 36H QR white
    обод Dartmoor Fortress белого цвета
    спицы серебристые
    резина:
    Continental Mountain King 2.4
    Maxxis High Roller 26x2.50
    камры макссис фрирайд и базар колпачки в виде кельтских крестов
    система шимано под квадрат
    педали вп
    касета наборная цепь кмс
    успокоитель провил
    переключатель оригенальная кампанела серебристого цвета короткая лапка и клеймо в видекальмара
    манетка срам х4 без стеклышка
    рубашкажолтого цвера
    тормоза перед шимано 535 ручка серая зад шимано 446 полностю черная гидролинии и калиперы черные
    ротора хаес 203мм
    подседел байк позитив сиденее ддк черное
    перходники зад.шимано 203 черная пер. золотистая
    руль азоник 710мм вынос короткий со знаком х по бокам грипсы на замках
    можно реально определить по вилке и переклюку так как их на всю украину 2-3 шт.
    кто обладает какой либо информацыей прошу сообщить 0999662600 Руслан за помощь вернуть байк вознагрожу от души

может детали попадут на барахол будте внимательны а я благодарен

Вот ЛИНК на оригинальную тему на иксах. Всем спасибо и удачи в поисках!
+ Ответить в теме
Страница 58 из 123