Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей955Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 55 из 121
Показано с 541 по 550 из 1210.
    Пророк

Re: Велосипед как альтернатива

ось хароший пост про вєлічних радників :))

Пророк

Ответ Сообщение от Lavrik Посмотреть сообщение
    Это шутка? Очень смешно...
    в Киеве уже велосипедисты заявили о своих желаниях власти
    Пророк

Ответ Сообщение от Хоттабыч Посмотреть сообщение
    так, до речі, ось цей документ
    а ось як його сприйняв кличко

хотілось би розробки таких же кроків і в полтаві. хто у нас займається такими питаннями?
    Новачок

Ответ Сообщение от Хоттабыч Посмотреть сообщение
    Заявлять о своих желаниям можно и нужно, но 101% гарантия, что это окончится традиционной болтовней!
    Это не пессимизм, это реальность!
    Пророк

Ответ Сообщение от Lavrik Посмотреть сообщение
    Заявлять о своих желаниям можно и нужно, но 101% гарантия, что это окончится традиционной болтовней
    в полтаві я не бачу навіть болтовні про те шо треба комплексно підходити до цього питання, не те шо чіткого плану впровадження якихось кроків велостратегії розвитку міста
    заявляються раз на рік на велодні, чи я шось пропустила?
    Пророк

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    в полтаві я не бачу навіть болтовні про те шо треба комплексно підходити до цього питання, не те шо чіткого плану впровадження якихось кроків велостратегії розвитку міста
    заявляються раз на рік на велодні, чи я шось пропустила?
    Я думаю, что проблема лежит на уровне генерального плана города.
    Кто его видел? Как там реализована вообще реконструкция и модернизация транспортной инфраструктуры города?
    Без фундаментального основания в решении этого вопроса мы снова будем в лучшем случае довольствоваться открашиванием полосой разметки части тротуара у пешеходов или дороги у машин. Или наляпыванием асфальта под бордюр и это типа съезд/заезд для инвалидов (за редким исключением).
    А в корне вопроса. Наша местная власть. Выборы панове, а потом контроль. Но конечно и конструктивная позиция.
    Пивовар

Генплан есть на сайте мерии.
    Вот: http://www.rada-poltava.gov.ua/city/plan/
    Пасажир

У Києві пересування на велосипеді само по собі набагато складніше, ніж у Полтаві. У Полтаві немає купи розв'язок, немає кілометрових мостів, немає метро, тому у нас, за замовчуванням, місто вже більш-менш пристосоване для велосипедистів.

Про яку інфраструктуру може йти річ, якшо у нас у місті звичайних доріг немає, не те що велодоріжок чи ще якихось суперпринад для велосипедистів.
    Пророк

Цветков В. - Велосипедная прогулка (1965)

Дейнека А. - Колхозница на велосипеде (1935)

Пластов А. - Девушка с велосипедом (1955-1956)
    Пророк

Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    Про яку інфраструктуру може йти річ, якшо у нас у місті звичайних доріг немає, не те що велодоріжок чи ще якихось суперпринад для велосипедистів.
    про таку, яку потрібно продумувати на етапі проектування нових чи реконструкції старих доріг. дорожка сама не виникне нізвідки. її будівництво потрібно закласти в бюджет, в план, вотетовсьо. опять же, сама вона туда не залізе, її треба туда вложити. ким, коли і як - ось це вопроси. в ідеалі, міська влада сама дійти своїм мозгом, шо це потрібно людям, велосипедистам, шо це здоров'я, безпека, розвиток міста. вона повинна проявити, як мінімум, інтерес до цього питання. якщо ж ні - то мають бути велосипедні лоббі в органах міської влади, які повинні просувати це питання, організовувати зустрічі з громадою (представниками велоорганізацій), з чиновниками. разом розробляти програму розвитку велоінфраструткури міста.

зараз, якшо і будується нова дорога (це окрім дендропарківського поодинокого випадку), то велодоріжка в ній не передбачена. а я кажу саме про це - шо кожна нова дорога повинна, якшо це передбачено в плані впровадження мережі велодоріжок, будуватись разом з велодоріжкою. як в києві (там, правда, будуть доріжки, а потім думають, як їх з'єднати в одну мережу, але це хоч шось)

наприклад, на юровці недавно поклали новий асфальт. по факту, там багато участків робили від бордюра до бордюра - почті з нуля, якшо так подивитись. так вони закатали асфальт, опять же, без стоків для води (на обочині вже збираються калюжі, які потім ці обочини розмивають і руйнюють - де логіка в таком ремонті?), ясно шо без велодоріжок, про тротуар навіть не подумали (а там є і зупинки громадського транспорту і залишки старого розтрощеного тротуару), бордюри лишились старі - тобто теж не в ідеальному стані. вопрос: чого не можна раз зробити просто якісно? від бордюра до бюордюра, надовго, а не на два года? *кінець риторичного вопроса*

так шо те, шо нема доріг і нахріна нам велодоріжки, раз нема нормальних доріг - то це вопшето взаємопов'язані штуки. одне витікає з іншого: нема велодоріжок, тому шо нема нормальних доріг.
+ Ответить в теме
Страница 55 из 121