Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей896Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 47 из 112
Показано с 461 по 470 из 1114.
    Пророк

Re: Велосипед как альтернатива

Ні, ми ще не доросли до таких відстаней.

штатний скептик

Jedi_Lee, ви з нами, чи к чєму оте "бррр"? Запрошення проїхатися містом зумовлене тим, що багато з жителів цієї теми ще не дуже впевнено тримаються в сідлі і можуть не мати цілого дня, щоб присвятити його покатухам.

Ch!p, завтра зранку не зможу. А маршрут гарний)) За дамбою каталися тиждень тому - чудовий ліс! "Насадочку" можу дать поюзать)) Юпітер у мене є 200мм (на кропі 300 тобі буде)) Якшо тебе не лякає вага і ручний фокус))
    Для аппетиту - картінки з Млинів
    Миниатюры Миниатюры web-8247.jpg   web-8238.jpg   web-8301.jpg   web-8228.jpg   web-8229.jpg  

Пророк

Ответ Сообщение от Любаша Посмотреть сообщение
    Юпітер у мене є 200мм
    він же, небось, до Нікона не підійде?
    Та навіть якщо й підійде, нехочу напрягати ранковими візитами))
    дякую, наступного разу буду мати на увазі.
    Картинки круть!
    штатний скептик

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    він же, небось, до Нікона не підійде?
    Переходнічок потрібен)) М-42. І тоді підійде.
    Як покатались? Ми теж в Яківці проїхались))
    Пророк

Дякую, покатались на славу.
    Завтра фоточки викладу, бо цілий день зайнятий, ніколи і в інтернеті пошариться ))
    А покищо можу похвастатися маршрутом:
    http://www.sports-tracker.com/#/work...qvcr71mnnkrr6c
    За цим разом обійшлося без проколів, хоча пригода таки трапилася - заблукали трішки, і поїхали по кругу =)
    Але швидко отямилися, і повернулися на шлях істинний ))

Вперше в житті мені не вистачало фоторюкзака з функцією "швидкого витягування камери" - доки знімеш рюкзак, доки розстебнеш, доки дістанеш камеру, а пташка вже утекла.
    Бачили ворону розміром з порося.
    Перебільшення, звісно, але вона правда була ОТАКЕННА *розводить руками в сторони*
    Але доки розчохлив камеру - ворона смилась.
    Пророк

Ch!p, а какое у тя давление в колесах, что ты уже умудрился два раза камеру латать? Я за 4000 км два раза кололся и то один по глупости.
    Пророк

З тиском в колесах взагалі окрема історія.
    Коли взяв вел, Славік сказав приблизно наступне: "Вел готовий до вживання - сідай і їдь".
    Я сів і поїхав )). Правда, як вже писав глибоко вище - педалі щось зовсім не крутилися. Кивав на зубату гуму, мовляв, вся біда в ній, та на непідготовлений організм.
    Так, воно звісно теж впливає, але не такий я уже й здохляка, щоб так пасти задніх.
    Реально, з першої покатухи на 30 км я приїхав геть зовсім мертвий і заморений, хоча всі мої супутники живі і відпочивші. При тому, що народ крутнули педалі - їдуть накатом насолоджуються, а я маслав що бешений лосяра, і не міг навіть з ними на рівні їхати.
    Короче, вирішив перевірити тиск в колесах. І... [цензура] колеса виявилися абсолютно порожніми!!
    Ні, в них звісно щось було, що не давало мені їхати взагалі на самих ободах, але там реально було менше 0.5 атмосфер (чи як там воно...).

За одиниці виміру це ще одна окрема історія в якій я розібрався, потім запутався, потім знову розібрався.

Короче, накачав я камери до 2.0 (думав, що до 3.2, але виявилося що до 2.0).
    Вел як підмінили.
    Крутити стало в рази легше. Нарешті я зміг їхати з усіма на рівні. Хоча в накаті продовжував програвати - знову ж таки грішив на зубаті колеса.
    Потім я взяв, і попросив товариша проїхатися на його Трек3700 з бонтрагерами. Блін, так там крутиш - взагалі навантаження не відчуваєш.
    Дивно якось стало. Звісно, я розумію, що колеса грають роль, але щоб настільки легше було у нього крутити...
    Задумався.
    Думаю, може ще підкачати, адже на колесах написано, що качати від 2.8 до 4.5. Думаю, накачаю до 4.5.
    І тут я помітив, що не по тій шкалі компресора я качав колеса. Що ті, що я думав 3.2 навіть до 2.0 не дотягували, і виходить, що я продовжував на пустих колесах їздити!!!

Короче, вкачав нарешті правильні 4.0.
    І знову вел як підмінили!
    От тепер я вже теж став насолоджуватися покатухами. Так, я продовжую програвати в накаті, але все-таки крутити стало в насолоду, а не в напряг.
    Вирішив, що відкладу цю зубату гуму до осінніх "кізяків", а на зараз таки візьму кмітливих семів. (благо, можна якраз упасти на хвіст до замовлення на bike-components).

Ось така історія.
    І, нарешті, відповідаю на запитання:

Ответ Сообщение от froguz Посмотреть сообщение
    Ch!p, а какое у тя давление в колесах, что ты уже умудрился два раза камеру латать? Я за 4000 км два раза кололся и то один по глупости.
    На момент проколів в колесах було тріхи менше, ніж 2.0.
    Обидва проколи - шип акації.

Да, і раз зайшла така тема, то цікаво, якими насосами користується народ?
    Бо у мене звичайним походним ручним насосом за 10 ує вистачає сили накачати тільки десь до 2.0. Далі вже качається дуже-дуже туго.
    Пророк

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    Да, і раз зайшла така тема, то цікаво, якими насосами користується народ?
    Колеса лучше подкачивать дома напольным насосом, бо ручным маслать не особо в кайф. Ручной у меня VK какой-то, качает хорошо, но долго. Качать колесо с нуля вообще жестяк. На днях пойду куплю напольный с манометром, тем более у меня дудка еще работает от давления и качать приходится частенько.
    Щас тоже буду покупать резину, то тоже смотрел в сторону СмартСемов, но всетаки решил брать Хуррикейны с двойным компаундом. У них накат по асфальту лучше, а в говнах я не катаюсь.
    Пророк

У меня обычный компактный ноунейм. На момент покупки в Велоплюсе стоил 50 грн.
    Качать относительно долго, но щас у меня до 3,5-3,2 накачаны им, без особых напрягов.

froguz, на БВ уже спрашивал, но еще тут спрошу )) У тебя или знакомых случайно нет ненужной/нерабочей правой манетки срам х5? )
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    У тебя или знакомых случайно нет ненужной/нерабочей правой манетки срам х5?
    я читал про твое горе с манеткой, но к сожалению нет на примете где взять. У меня стоят Х-3, пока живы.
+ Ответить в теме
Страница 47 из 112