Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей955Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 45 из 121
Показано с 441 по 450 из 1210.
    штатний скептик

Re: Велосипед как альтернатива

Ch!p, завтра ввечері? Їхатиму з Алмазного. Годин в 5-6? Коли?

Пророк

Ой, ні... Завтра не зможу.
    З понеділка хоч кожного дня.
    А до понеділка ай воркінг-хард
    Пророк

А я велосипедист-початківець. Кручу повільно, боюсь машин, далеко не доїду. Якщо хтось такий самий, то я б теж не проти покататись.
    Пророк

Позавчера открыл сезон, сегодня продолжил обкатку ))
    Съездил в Велоцентр, так пока по каменке поднимался таких выхлопов надышался, шо капец. Та и дальше по городу не фонтан. (( До сих пор в горле першит.

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    А я велосипедист-початківець. Кручу повільно, боюсь машин, далеко не доїду. Якщо хтось такий самий, то я б теж не проти покататись.
    так может наоборот - опытный нужен, который проследит, шоб ты под колеса не лезла? ))
    штатний скептик

черешня, так я далеко і не збираюсь. Так ото, шоб була причина - так до Кафки біля альтанки. Кава нічотак, фіалки пахнуть на весь парк, сонечко сідає - красота. Ну, або в інше місце і причину пошукаєм)
    Допишу) Я тож в сідлі менше року. А їхати швидко не в кайф - мені нада всіх котів роздивитися і прочі рослини.

Merry Corpse, а маршрут, шоб не по загазованной дороге, не придумать? Кстати, тоже вчера у Славика побывала. Кампутер купила. В понедельник на ТО, потом уже поставлю и буду цифрами хвастать))
    Пророк

Блін-блін-блін!
    Харош знущаться!
    Ніяких покатух!
    Сидіть всі вдома, і чекайте, доки я з роботою покінчу!
    Пророк

Ответ Сообщение от Любаша Посмотреть сообщение
    Merry Corpse, а маршрут, шоб не по загазованной дороге, не придумать?
    ну... можно было по институтскому прорезу попробовать проехать, но я после зимнего перерыва так сразу не решился.
    Пророк

Merry Corpse, тіки хоітла те саме відписати, дублюю зі свого фб, раз тут всі про початок велосезону розказують:
    сидю вранці (ну, годині так о першій) і думаю собі: ташошето такоє, скоро літо пройде, а я все ніяк не юзаю вєлічок. виїхала ж на роботу (вдруге за рік!). ледве доїхала. ну, шо жар-жар то само собою, а те шо нІяк дихати від машин на дорозі... охохо. звернула швидко на ставки, в ліси, в поля, "за туманом и за запахом тайги", бо це ж просто йой. в гришкином лісі гарно, наче і нема ніякої тобі дороги, наче тіко оці заячі тропи і і вся оця красота. хоч би швидше зеленіло все! ввечорі ж дочекалась на офісі поки спаде трафік на великотирнівській, і тоже так бережком-бережком, та й доїхала. а тут коло під'їзду якийсь хвацький парубок притримав двері коли я затягувала вел (от спасіба хто б ти не був). мєлочь но приятноооооо

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    Блін-блін-блін!
    Харош знущаться!
    Ніяких покатух!
    Сидіть всі вдома, і чекайте, доки я з роботою покінчу!
    ггггггггггггггггггггггггггг
    не втрималась, ізвінітє
    штатний скептик

Які ж ми ніжні)) Мамкам з колясками, ба є чим дихати біля дороги, а їм, бачите, нічим? Ялино, вдруг надумаєш до альтанки прокататись (так розумію, з Садів?) - то дуже зручно і приємно по Баяна (рівно і машин майже нема), тоді по Сінній до О.Вишні широкий тротуар, На Вишні машин тоже нема, но дорога... наче танками порита, місцями. До самого Корпусного майже нема машин (ну, тілько на перехрестях), а від Корпусного можна по ПарКомуни або прямо по кам'янці, якшо не жалко п'ятої точки. Ввечері таки прогуляюся туди, хоч би й сама. Хтось надумає приєднатися - буду рада.
    Пророк

Ні, ну одна справа, коли ти просто йдеш пішком по тротуару, а зовсім інша, коли інтенсивно крутиш педалі прямо мимо богданчика, який пшакає тобі прямо в обличчя такою чорною хмарою, що там не те що дихати ніяк, а й дороги за нею не видно.
    Тобто, я маю на увазі 2 пункти:
    - безпосередньо на проїжджій частині вихлопів в рази більше, ніж на тротуарі.
    - через фізичне навантаження велосипедист змушений вдихати ці вихлопи значно інтенсивніше, ніж пішохід.
    Таке хоч в распіраторі катайся...
+ Ответить в теме
Страница 45 из 121