Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей896Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 41 из 112
Показано с 401 по 410 из 1114.
    Пророк

Re: Велосипед как альтернатива

Сидало нада перетерпеть. Через неделю-полторы пройдет и втянешься.

Походу у тя резина Kenda Kinetics. Да, она достаточно зубатая, для грязи и бездорожья. Ее даже юзают для зимней ошиповки колес. Если собираешься гонять по асфальту, то рекомендовал бы сменить, бо среднее пятно контакта действительно для асфальта не айс. Ты ее сними и продай пока почти новая, а новую купи да и всех делов.

штатний скептик

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    Короче, я цілий тиждень вихідний, такщо кому нада компанія кататися по сонечку - обома руками ЗА!
    Поїхали. Хоч завтра. Обіцяють сонечко))
    Пророк

З одного боку радісні, адже я так довго цього чекав, з іншого боку досить сумні.
    - передні гальма не відрегульовані. одна колодка далеко стоїть, інша човгає.
    - задні гальма не відрегульовані. та ж сама фігня.
    - передня перекидка не відрегульована. якщо увімкнути саму легку передачу, назад з неї не перемикається.
    - здалося (щиро сподіваюся, що тільки здалося), що на передньому колесі присутня легка вісімка
    - агресивна зубата резина взагалі ніфіга не хоче їхати по асфальту. Тільки розкочегарив, хочеш пустити педалі, щоб кайфонути - а воно 10 метрів і вже майже зупинилося.

Ото таке
    тю, так це все виправляється бистро і безболісно) і нема чо сумувати. я обовязково до і після сезону їду на ТО в гараж до Віталіка (кстаті рекомендую, кому треба дам телефон, доволі швидко і дуже якісно робить)
    а у мене навпаки, передня покришка була класна (по окружності була світловідбивна полосочка, було мене харашо видно), але така шо неможливо їхати по піску. грузнула просто катастрофічно. пісок означав для мене смерть і ужасні зусилля. змінила (купила у Нільса за 100 грн), ну і трошки краще стало. ну і треба відрегулювати і гальма, і все решта, вдруг там треться шось, ну і накачать. та тут уже все те саме розказали.
    вітаю з початком сезону! в самої вже ноги на педалі рвуться, але нема взуття підходящого (
    штатний скептик

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    я обовязково до і після сезону їду на ТО в гараж до Віталіка (кстаті рекомендую, кому треба дам телефон, доволі швидко і дуже якісно робить)
    Нада! Буду вдячна))
    Пророк

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    вітаю з початком сезону! в самої вже ноги на педалі рвуться, але нема взуття підходящого (
    А я у звичайних кросівках "для тренування" поїхав.
    Переконаний, що існує спец-взуття для топтання педалей, але уявлення немаю, чим воно краще за мої кросівки ))
    Ответ Сообщение от Любаша Посмотреть сообщение
    Нада! Буду вдячна))
    +1
    Хай буде - воно їсти не просить. А як припече, то потім не знайдеш.
    Ответ Сообщение от Любаша Посмотреть сообщение
    Поїхали. Хоч завтра. Обіцяють сонечко))
    Завтра зранку спробую відрегулювати гальма.
    Якщо розберуся як, то й передній перемикач. І, впринципі, можна їхати.
    Правда, боюся, що з моїм незвикшим до бойових умов сідалом - далеко не заїду ))
    Пророк

А я у звичайних кросівках "для тренування" поїхав.
    Переконаний, що існує спец-взуття для топтання педалей, але уявлення немаю, чим воно краще за мої кросівки ))
    так у мене і звичайних жеж кросівок нема, якось так получилось... я не про дорогі супершкари, нє)) ну якто в кедах холоднувато мені кажеця. а більше нічого я не маю на ноги...
    Пророк

Воно то так. Але гума така, як наче не по грунтовій їздити, а по багнюці, чи піску.
    В мене схожі покришки. Широкі, зубаті, для бездоріжжя, не городські. Але якось я їх так полюбила, шо не хочу міняти, хоча багато разів мене до цього спонукали.
    Літаю по місту наче прілічно, принаймні, жигулі з буквою У - обганяю )
    Пасажир

kobieta, +1. Правда не настільки зубчасті як на фото. І то - вже на задній протектор доообре стерся.
    Пророк

Та от і я, мабуть, буду їх катати, доки не зітру.
    Фіг кому я тепер ці покришки впарю. Я хоч і проїхав на них від сили кілометрів 5, але по факту вони вже БУ.
    Пророк

Ch!p, та после 5 км по ней и не видно будет, что она юзаная. Имхо, резину тебе надо поменять, а то эта черезчур узкоспециализированная.
    Я себе смарт сем поставил, а если тебе наката хочется бери швальбу харрикейн.
+ Ответить в теме
Страница 41 из 112