Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей969Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 16 из 123
Показано с 151 по 160 из 1222.
    Пророк

Re: Велосипед как альтернатива

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    і чи варто за це 500 грн переплачувати
    если стоит вопрос денег, то бери дешевле, особой разницы скорее всего нет. Но там еще вилки разные. В моем спеше стоит как раз ХСТ V3. Реально дубовая вилка. Про другую ничего не скажу, спрашивать у Славика нада, но по идее чуть лучше. На счет ободов не скажу ничего в чем может быть разница.
    Манетки - это рычажки скоростей, что на руле висят. А вибрейки видно для 29" колеса не ставят.

Вот для самообразования таблица классов Шиманы

Пророк

Таблицю класів шимани я вже читав раніше.
    Причому значно ширшу, ніж ця. У Шимани для різних типів велосипедів різна класифікація. Для МТБ одна, для прогулочних друга, для шосейних третя.
    Ответ Сообщение от froguz Посмотреть сообщение
    В моем спеше стоит как раз ХСТ V3. Реально дубовая вилка.
    Дубова, всмислі, жорстка? (класна?)
    Чи дубова, всмислі, нікуди не годна?

Думаю, проїздивши все життя на Салюті, а потім на Україні - люба вилка буде за щастя.
    Пророк

Чи дубова, всмислі, нікуди не годна?
    Настолько негодна, что немеют кисти. По идее вилка должна реагировать на неровности, а тут никак просто, только если резко тормоз передний жать. Но опять же советую сейчас не забивать этим голову. Выбирай по бюджету вел и катайся. Меня просто начинает заносить на полемику никому ненужную тут.
    Пророк

Так а на ній хіба жорсткість не повинна регулюватися?
    Пророк

Так сталося, шо за останній тиждень я пробила колесо (заднє) ТРИ рази! Це при тому, шо на цьому веліку я катаюся з 2008 року і за ці 4 роки колесо пробивала всього 3 рази, а тут - за тиждень три...
    І шо цікаво - таке як всі три випадки не пов"язані між собою - ну, тобто, це не одна і та ж штука, яка застрягла в покришці з першого разу і пробиває колесо. Вобщем, дивні речі, але мова не про те.

Пишу про те, шо мене дивує. Всі три рази в мене з собою була запаска (я вожу і наклейки з собою, але це на випадок, якшо вобще вже судьба до мене не угодна і я проб"ю колесо двічі за день - не встигши покласти нову запаску) і всі три рази, люди, які опинялися поруч, або яким я писала, виражали велике здивування тому, шо в мене є запасна камера, насос, бортировка. Дивувалися і люди, які їздять на веліку і ті, які вобще від цього далекі.

І мене от це серйозно дивує - я була впевнена, шо ВСІ люди, які сіли на велік, шоб хоч на 100 м від дому від"їхати, беруть з собою ремкомплект. Почала питати в кожного, а шо б він робив, аби пробив колесо, на шо всі такі: ем.. ну.. ну... да, це канєшно надаааа, ти маладєєєц, да.. може ж бути, шо і в полі проб"єш - і шо тоді дєлать... Тю! Та зачєм поле?!! Ну от пробила я серед міста - до мого дому кілометрів 4 і шо робити? Були версії, шо хтось би пішов на автобус (ну.. я вночі всі три рази пробила), хтось би пішки повів додому.
    Якось це дивно так... - люди настільки впевнені, шо з ними нічо не случиться чи голови нема?

Вчора здивував один на роботі (міняла вночі камеру на роботі, бо пробила, видно, ще вдень і замітила тільки тоді, коли треба було виїжджати): виходить з офісу, а я сижу на полу і міняю камеру, кругом всяке розкладено. Здивовано подивився на мене і каже: перший раз бачу, шоб дівчина таким займалася. От чого тут дивуватися?!! Ти бачив дівчат на велосипедах? Так от подумай - шо їм робити, якшо в них пробилося колесо? плакати? Такі люди чудні... чесне слово...

Ще один такий же кілька днів тому (перший прокол в цій потрійній серії): пробила колесо на сінній, сижу - міняю. Підрулює на віннері - хоче допомогти. Ну, на - помагай (я вже почті все зробила сама, але хочеш побути спасатільом - я не проти). Так от начинає (вухатий, ясне діло): "а пачіму такіє дєвушкі єздят саміііі?" По-перше: я там була тіки одна дєвушка і даже оглянулася, шоб переконатися, чи нема за мною ще кількох дівчат. По-друге: мене просто заціплює, коли я чую таке, або подібні питання. Я понімаю, шо ти вухатий і хочеш подкатіть якось, але ж хіба розум є?
    А з ким таким дєвушкам їздити? З охороною?

Висказалася трохи, бо накипіло за тиждень - наче ніхто нічо поганого не робе і не каже, але просто визиває таке.. роздратоване здивування в мене реакція МУЖЧИН на ситуацію "дівчина + велосипед".
    Пророк

Так а на ній хіба жорсткість не повинна регулюватися?
    на подобных вилках это не работает, хоть и заложено конструкцией. Тоесть на самом мягком нифига не работает. Поработало пару месяцев вначале и все.
    23q
    23-й участник

kobieta, а если цепь порвется? вози с собой еще цепь!
    Пророк

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    kobieta, а если цепь порвется? вози с собой еще цепь!
    Всяке вже бувало - рвалися тросики гальмівні, тросики перемикання швидкостей, вилітали болтики, якими прикручувався багажник для подорожей, текли гідравлічні гальма, ламалися спиці.
    Досвід набувається по ходу того, як шось трапляється і виходили з ситуацій по-різному - за обставинами.

В залежності від того, куди їдеш, формується ремкомплект: якшо це подорож по бєздорожью і далеко від цивілізації, то береться все, шо тільки можна - інколи навіть мийка для ланцюга, бо бувають ситуації, шо велосипед просто не крутиться - в таку кашу попали. Якшо це катання по місту, де протягом кількох годин можна добути допомогу, - ланцюг, тросики і т.п. можна не возити, оскільки займає все разом багато місця, а возиться тільки мінімальний набір, який займає незначне місце (підседільна сумка, або кишеня в рюкзаку) і допомагає в САМОМУ розповсюдженому випадку, з того, шо може трапитися з велосипедом.
    Пророк

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    а если цепь порвется? вози с собой еще цепь!
    Выжимку+запасные звенья.)
    Пророк

Ще по поводу ланцюга: майже всі поломки (ланцюг, гальма, перекидка, спиці і т.д.) - вони не просто так, а тому, шо шось давно пора було поміняти, не пройшов ТО (а бажано таки раз в рік все перевіряти), не доглядав за велом і т.д.
    А от прокол колеса - це те, шо ти не можеш попередити і запобігти цьому. Звісно, стараєшся об"їжджати всякі скланки-шкарабанки, але це просто повезе-не повезе і всьо.

До речі, згадала тільки що, який вчора бачила чудний транспорт.
    На вид, як огромний триколісний "гном-4", але здається, там нема педалей і вобще нічо не крутить людина, яка там їде - мабуть воно з мотором (бачила вночі і здалеку. тому погано роздивилася).

Виглядає воно приблизно так:
    http://gyazo.com/9f747779ea037f52130...png?1339661273

Їхало зі швидкістю... кілометрів 20 за годину
+ Ответить в теме
Страница 16 из 123