Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей19Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 15 из 15.
    Пророк

Re: Бабушки в ОТ

Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    Но вот - беда! - отменили бабе Хросе льготы! и дали дотацию в размере 2,50 грн в день.
    На практике такого не будет по причине того, что на этой "льготной ниве" немало чиновников "пасутся". Вот так просто взять и отдать такой лакомый кусочек своего личного благополучия?
    Нет уж! Не для того мы к кормушке так долго шли, не для того работаем на 900-1200 гривен официальной зарплаты!

Примерно та же ситуация обстоит с "добровольной помощью предпринимателей"...
    Взять хотя бы тему обустройства детских площадок в разных точках Полтавы, когда заявленная стоимость оных была озвучена (по тем деньгам) порядка 7 тысяч долларов за каждую.

Но это уже тема политики, большой и малой.

Постійний відвідувач

Я поважаю пенсіонерів, в пільгових автобусах завжди поступаюсь їм місцем, але вони реально задрали. Пенсіонери - найбільша проблема громадського транспорту з якою треба боротися. Я сам студент і часто коли запізнюся зранку на пари (в інших ситуаціях схильний до варіанту пішки) користуюсь громадським транспортом. Буває їду 11 автобусом, він на маршруті здається один, а шлях його лежить то через ринок. І ці вибачте, придурки недороблені, так забивають салон, що просто навіть вдох зробити неможливо. По технічним нормам в той багданчик здається можна лише 40 людям сідати, а в реальності виходить значно більше, якщо до цього додати наші дороги, те що плататять лише чоловік 7-8, то от Вам вже сколочений гроб для автобуса в який його можна покласти через 2-3 місяця. Ні ну я розумію тих пенсіонерів, що працюють, їм їздити дійсно необхідно, але таких лише дещиця із великої купи.
    Для тих хто каже щось на зразок, подивитесь коли самі будете пенсіонером можу відповісти. Моя мама працююйчий пенсінер, багато її знайомих теж працюючі пенсіонери. І в цьому питанні вони повністю згодні зі мною, оті дегенерати, які катаються невідомо чого і для них велика проблема, через яку вони не раз спізнювалися на роботу. Тільки їм краще, їх не зупиняє віковий бар'єр, щоб послати якусь настирну бабулю.

Непогано було б, якщо пенсіонерів розділили на працюючих і непрацюючих. Кожній категорії видали б окремі посвідчення. І першим можна було б їздитити безкоштовно коли завгодно, а другим лише у денні години(наприклад з 12 до 17) та вихідні.
    Пасажир

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    На практике такого не будет
    Тоже так думаю.
    Хотя ИМХО был бы хороший выход из положения. Ездили бы только по делам, и экономили каждую копейку.

Ответ Сообщение от vetal115 Посмотреть сообщение
    По технічним нормам в той багданчик здається можна лише 40 людям сідати
    43. Це (розрахункова пасажиромісткість) доречі, єдина продумана річ у Богдані

а в реальності виходить значно більше,
    В реальності влітку в Богдан влазить бл. 60 середньостатистичних пасажирів.
    У "Леваду", звісно, скільки не напхнеш, а от у 11 у час-пік - мона))

Довідка:
    Миргород
    Стоимость проезда во всех видах автобусного транспорта - 1 грн.
    Пенсионеры ездят бесплатно по выходным и праздникам, а также по будням с 9,00 до 14,00.
    Школьники по будням с 7,00 до 18,00 ездят по 50 копеек.
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    Довідка:
    Миргород
    Стоимость проезда во всех видах автобусного транспорта - 1 грн.
    Пенсионеры ездят бесплатно по выходным и праздникам, а также по будням с 9,00 до 14,00.
    Школьники по будням с 7,00 до 18,00 ездят по 50 копеек.
    Це прикольно, нам би хто так зробив. Хоча час для пенсіонерів можна було б і поставити на годинки дві пізніше, десь з 11.
    А в них всі автобуси займаються розвезенням пенсіонерів та школярів, чи є якісь окремі?
    Пасажир

А в них всі автобуси займаються розвезенням пенсіонерів та школярів, чи є якісь окремі?
    Автобуси маршрутні, звичайні, але просто діє "знижка" :)
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2