Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей365Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 30 из 52
Показано с 291 по 300 из 517.
    Пророк

Re: Дороги Полтавы

Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
    Мама-йяма вроде говорил, что КиевХарьковШтрассен должен ремонтироваться за счет бюджета, даже в черте города.
    ЗЫ: поворот, как со Щербаней на Рассошенцы - это полный пи#$ец.
    )))то тты у меня на южном не был..там детский лепет

23q
    23-й участник

бюджета страны или города или области?
    Філософф

От ви всі переживаєте, що ми всі не бидло, а тільки деякі з нас. Але скільки з вас учить дітей ПДД? Діти з 3-х років сприймають уже все. Тобто, що до 3-х навчив, і усьо. Власне я вже скільком бабулькам з дітьми, дітям і подобним внушала, що на червоне йти не можна... А тут без світлофора - не розібратись.
    Хтось без сбавляння швидкості проїхав, хоч знав що жопа з дорогою, чиясь дитина перебігла бо (читаєм психлогію дітей) і все, далеко ходить не треба. Я б лічно била пику мамкам, що з вєлобєгами по пешеходному пруться. А потім 40 літні мужики думають, що перехід - це для вєліка.
    Або, як казала нам одно чуха - я ж вас пропускаю...( прівєт тобі коза). Повірте, таких треба бить ногами, вони по іншому не зрозуміють.
    до речі, дайте ссилку, де раніше була жалоба на дороги. Воно реально помага...Всім бобра)))
    23q
    23-й участник

АВАРІЙНА ВУЛИЦЯ ПЕТРОВСЬКОГО ПІД ПОЛТАВОЮ ВИЯВИЛАСЯ «НІЧИЙНОЮ»

Щербанівська сільська рада та Полтавська міська рада відмовляються ремонтувати вулицю Петровського

Полтавець Дмитро Кустуров на своєму автомобілі вскочив у яму на вулиці Петровського, яка знаходиться на території Щербанівської сільської ради. Своїми фото він показав, що автодорога усіяна ямами.

— Я викликав поліцію. Вони приїхали, і в свою чергу почали телефонувати в сільраду, в міську раду, але скрізь казали, що дорога їм не належить і вони не повинні її ремонтувати. Виходить, що дорога стала нічийною, — розповів він.

Пророк

"Вот, например, дороги в Днепропетровской области, которые делает Днепропетровская ОГА.
    Выделено из областного бюджета на это чуть больше 400 млн грн. Это в 10 раз больше, чем было выделено в позапрошлом году"
    Yuriy Golyk

Это я к чему? По всему видно, что на дороги пошли большие деньги. И на ремонт городских и дворовых дорог.
    Это видно и по Полтаве.
    И это заслуга правительства Яценюка!
    бог
    Cool

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    И это заслуга правительства Яценюка!
    ...деньги на ремонт дорог выделяются каждый год-СИСТЕМАТИЧЕСКИ, вот только сейчас, им, дали их реальное направление, а до этого просто деребанились... и сейчас тоже не без этого, но уже меньше.
    Пивовар

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    Полтавець Дмитро Кустуров на своєму автомобілі вскочив у яму на вулиці Петровського, яка знаходиться на території Щербанівської сільської ради. Своїми фото він показав, що автодорога усіяна ямами.
    — Я викликав поліцію. Вони приїхали, і в свою чергу почали телефонувати в сільраду, в міську раду, але скрізь казали, що дорога їм не належить і вони не повинні її ремонтувати. Виходить, що дорога стала нічийною, — розповів він.
    Это похоже вчера, часов в 6 вечера. Стоял ланос, дорожные "фишки" и копы.

23q, из бюджета страны. Типа ж это международная трасса.
    Пророк

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    Я б лічно била пику мамкам, що з вєлобєгами по пешеходному пруться. Повірте, таких треба бить ногами, вони по іншому не зрозуміють.
    Пику бити ногами надо
    - мамашкам, которые ожидая перехода выставляют коляски с чадами на проезжую часть перед собой и ждууууууут. Какого х...ра??? Почему коляску нельзя держать на тротуаре?
    - дебилам-пешеходам, которые вообще не смотрят на дорогу. "А чё? Это ж зебра! Я на зебре ЦАРЬ!" - и прутся
    - дебилам пешеходам с телефонами и в наушниках. Они смотрят в телефон и глухие. На дорогу шагают тупо глядя в телефон или тупо вперед. Голова у них влево не поворачивается
    - дебилам-пешеходам, которые думают, что если зебра, то ВСЕ! Пуп земли! Я ШАГАЮ ПО ЗЕБРЕ!!! При этом они сначала стоят и ждут, но в последний момент шагают под колеса. Их не ипет, что едет машина. Что машина не может встать, как вкопанная. Они ИДУТ ПО ЗЕБРЕ - остальное не важно. Важно показать, на сколько они круты, на сколько они круче тонны на колесах. О своей безопасности не думают вообще. Некоторые водилы пропустят, а если нет?

Вообще, такое чувство, что дебилов за рулем даже меньше дебилов-пешеходов.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Pentax, мабуть неадекватний пішоходів і водіїв однаково забагато. Скільки разів доводилось в центрі по кільцю тупо стояти і чекати на переходах, доки трапиться нормальний водій і пропустить на пішохідному переході, важко перерахувати. Іноді стоїш, а потім просто повільно і озираючись починаєш переходити, щоб дати зрозуміти водіям, що на переході треба збавляти швидкість і бажано пропускати пішоходів, особливо коли їх зібралося вже по обидва боки переходу.

П.С. А от тих, що в наглу лізуть під колеса або переходять в недозволених місцях я б бив, больно, поліцейською биткою. Бо інакше вони не розуміють.
    23q
    23-й участник

ступил на зебру - пропущу. стоишь на тротуаре возле тротуара, так може ты там просто стоишь...
+ Ответить в теме
Страница 30 из 52