Всі напевно пам'ятають півроку назад - чи то жарт, чи то скандал, коли в Яндексі при запиті "ворог народу" на першій позиції видавався сайт російського гаранта конституції aka президента. Було дуже забавно спостерігати цю картину.

Для кожного більш менш грамотного SEO-шника просунути по такому слабенькому запиту будь-який сайт на перше місце взагалі то не є взагалі ніякою проблемою. Іван Зайцев 1963 року народження теж був "в темі" і вирішив таким чином проявити свою дотепність. Наставив лінків і бах, жарт вдався. Але не варто забувати в якій країні він живе.

Яндекс швиденько забанив всі ресурси на яких стояли "ворожі" беки. Тобто постраждали взагалі безневинні . А ось Іван потрапив під конкрентний заміс як повідомив ІТАР-ТАРС

Таганськая міжрайонна прокуратура Москви передала до суду кримінальну справу про образу президента РФ. Про це повідомили в середу в прес-службі столичної прокуратури. "В ході розслідування кримінальної справи відносно Івана Зайцева 1963 року народження, було встановлено, що він поширював в мережі Інтернет інформацію, ображаючу честь і гідність президента РФ”, - повідомили в прес-службі.

Кримінальна справа була збуджена по статті "образа представника влади" УК РФ, що передбачає максимальне покарання у вигляді виправних робіт до одного року. Проте проведена в рамках справи судово-психіатрична експертиза встановила, що Зайців страждає на психічне захворювання і "не може віддавати звіт своїм діям". "У зв'язку з цим прокуратура передала до суду кримінальну справу для вирішення питання про застосування примусових засобів медичного характеру відносно Зайцева", - вирішили в прокуратурі
От так, якщо не посадять, в больнічку відвезуть відпочивати.

Бережіть себе, не жартуйте так, особливо в над-демократичній країні, як Росія.