Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей153Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 9
Показано с 61 по 70 из 84.
    Пророк

Re: НЮ фото

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Треба взагалі зробити фотосесію "Оголені дівчата Полтава форуму"!
    А я пропонувала ще в минулому році зробити аналог "Хто автор?" тільки для дорослих - " Хто власник?". Хто власник цієї ноги, наприклад. Чур, я ведуча!

Пророк

Re: Нужна ли тема "Эротическое фото"?

дада, підтримую черешню)))
    лайт, єслі шо я тут! але в мене не виликий досвід в ню фото, платен більш в цьому тямущий))
    part of me

черешня, брррр, волосаті чоловічі ноги розглядати?
    Пророк

Ну почнемо, для затравки, не з твоїх, Фрагов А далі, звичайно, ніякої дискримінації, гендерна рівність і всьо такоє. Жіночі-чоловічі-жіночі-чоловічі.
    ри?

Можна взагалі зберегти час і поєднати пріятноє з полєзним: "Лайт стропонить Пана К з пляшкою сема в руці, в тельняжкє на голе тіло і в тулупі, на голові папаха, в другій руці пльотка, в момент удара по бамперу пана К".
    Ну як би, хм, ...мене така фотосесія не дуже прівлєкаєт - нееротично, як на мене, і не смішно (бо я взагалі вважаю пана К несмішним), - но якшо Фрагов так вже жадає побачити як я в тєльніку луплю пльоткою по бампєру пана К - то шо ж, мені звичайно ж не жалко! Звичайно! Тільки для адміна, і тільки за особу цєну. Але вельмишановного пана ловитимете самі - я не думаю, шо він сам згодиться, щоб його страпонили)))

брррр, волосаті чоловічі ноги розглядати?
    Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    почнемо, для затравки, не з твоїх, Фрагов А далі, звичайно, ніякої дискримінації, гендерна рівність і всьо такоє. Жіночі-чоловічі-жіночі-чоловічі.
    Ну да! Підождііііііть! Раз уж тут таке завертілося...треба ж шоб по-чесному. Або хай хлопці ноги голять, або нам доведеться коси відпускати А то так,..відразу ж буде видно, шо то чоловіче, а інше - жіноче.
    Цікаво, хто-небуть заради експерименту з мужскої половини форума поголить ногу? Ну задля зйомки і сміху, понятно ж

Черешня, Кетя, тре’ буде вас зібрати в кучку, обох) Тоді насміємося вже втрьох і наклацаємо теж. І нє, ПлАнету я довіритися не можу в цьому ділі - ну ви ж розумієте Кетя, тобі ж все одно потрібна буде пробна модель, а Черешня - то вобщє, вчиться на ходу, скоро і вас, фотографів, переплюне мастєрством.
    Пророк

Згадала і вирішила вам розповісти, як я вже фотографувала напівоголену натуру.
    Моделлю виступала Кобі. Тоді вона була вогняно-руда і стрижена мало не під "0".
    Надумала я сфотографувати Кобі от в таку погоду, як зараз за вікном, лежачою на снігу в купальнику. Підговорила я її, може за канфєт, не помню. Почали складати план реалізації задуму, бо це ж не так просто здєлать! Не вийдеш , серед двору багатоповерхівки не ляжеш. Качєлі на задньому плані, сніг прим"ятий, та й люди бува пробігають.
    Зібрали ми з Кобі торбу та й пішли в поле. В чисте поле, щоб був не завалєн горизонт. Теоретично ми були не підковані, але чувствовали, шо нада йти в поле. А в торбі ми несли шаріки новогодні і червоні яблука. Щоб "нєбрєжно" розкидати їх навколо позуючої Кобі. Прийшли. У-у-у, вітер, зимно, отак як зараз. Кобі така вже на попятную, вже й канфєт їй не нада. Але ж Черешня шо, зря тут поставлена? Вобщім фотосесія удалась, в закоулках сімейного архіву храняться фото.
    Стройся в чергу! Хто наступний в поле зі мною?
    Пророк

... Вобщім фотосесія удалась, в закоулках сімейного архіву храняться фото.
    Стройся в чергу! Хто наступний в поле зі мною?
    Ну и где эти "яблуки на снегу"? Покажите пажалуста.
    Пророк

Рамм, так в закоулках! Кобі дозволила мені тільки розповісти, а не виставити.
    Гуру

сподіваюся, що окрім канфєт, яблук і новорічних кульок, ви взяли з собою в поле те, чим зігріваються ???
    Пророк

Рамм, так в закоулках! Кобі дозволила мені тільки розповісти, а не виставити.
    Тююююю.....яблука на снегу, что же мне с ними делать....
+ Ответить в теме
Страница 7 из 9