Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей66Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 53.
    Руда, з хвостом

Що є красиво?

Монтажу весільне відео. Поряд з оператором працює одна з продвинутих полтавських фотографів. Зранку у нареченої. Виставляє кадр. Сторонній голос за кадром: «О, я таку фотку на сайті бачив!». Любопитно. Забиваю у гугл. Тієї не знаходжу. Зате на одній з сторінок (там для перегляду по кілька штук фото відкривається на одній) 4 різних пари на одному і тому ж місці, по суті в одних і тих самих позах….
    Я розумію, що ідеї штука не безкінечна, коли знімаєш по кілька весіль в тиждень. Питання в тому нащо так відкрито демонструвати конвеєрність. Тільки логотипу не вистачає – Тут має бути ваше аналогічне фото!
    І ота фраза з-за кадру…. Все як так і має бути.
    Але питання ось чому: всі люди різні і мають (або не мають) своє поняття і чуття, ЩО Є КРАСИВО?? Як вибрати із сотень фотографій те, що запам’ятається і буде належним чином оцінено як людьми досвідченими, так і тими, хто у фотографії нічого не розуміє, а має прості критерії: подобається/не подобається.

З життя: показую кадр - двоє стоять на доріжці, яка красиво (як мені здавалося), з перспективкою тікає вдаль. Кадр врівноважений: справа двоє, зліва доріжка. Фраза стороннього споглядача: «Нє, ну все то добре, от їх би тільки в центр змістити».

P.S. Перегорнула ще одну сторінку. Прогрес. Усього дві ідентичних фотки. Тільки з різними обличчями.

2.0

Re: ЩО Є КРАСИВО??

о, це про то, шо ми якраз балакали!
    я думаю, що головне тут - відчуття естетичного смаку. а ті, хто не хоче думати над чимось новим, ті фігачать штамповки.
    --------

К каждой свадьбе нужен индывидуальный подход.А точ то все фотографии в одном и том же месте эт понятно,прост никто не задумываецо о поисках иных,уникальных мест
    Руда, з хвостом

Та навіь не в тому суть, що не задумується, а в тому, що не задумуючись виставляє півдесятка однакових фоток - як презентацію себе в найкращому вигляді
    --------

можливо не зверта уваги на ті фото що раніше виставив
    Руда, з хвостом

так вони підря ідуть....
    модератор

у друга в сентябре свадьба.. сколько стоит фотосьемка хорошая?
    --------

встерчайтесьс фотографом и договаривайтесь.
    Сколько фотографов сколько и цен будет

КАЖДАЯ СВАДЬБА ИНДИВИДУАЛЬНА
    Пророк

Ответ Сообщение от Rinka Посмотреть сообщение
    ...
    Але питання ось чому: всі люди різні і мають (або не мають) своє поняття і чуття, ЩО Є КРАСИВО?? Як вибрати із сотень фотографій те, що запам’ятається і буде належним чином оцінено як людьми досвідченими, так і тими, хто у фотографії нічого не розуміє, а має прості критерії: подобається/не подобається.
    ...
    Достаточно трудно совместить эти критерии(подходы, оценки).
    Но можно и создавать работу имея в виду эти разные критерии, так сказать мягко подталкивая людей к пониманию художественной фотографии.
    Также можно исходить из целевой аудитории фотографий, как то:
    коммерческая свадебная, коммерческая креативная, художественная,
    коммерческая художественная, рекламная, для души и тп и тд.
    модератор

ориентировочно сколько? три варианта кинь))
+ Ответить в теме
Страница 1 из 6 1 2 3 ... ПоследняяПоследняя