Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей66Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 6
Показано с 41 по 50 из 53.
    Скажена потвора

Re: Що є красиво?

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    rjuh, та в мене чогось тоже! виложило називається...ракло щас поправим

RAMM, не той прімєр дивився... щас вродь сцилка паше.
    nickeler, сцилка і правда, паше. Було б краще не поправлять

2.0

rjuh, ну і ладно...а мені всі равно нравицця. може я канєшно ізвращенка... но мені пофік. *обідилося і надулося*
    Зануда

Ответ Сообщение от cethy11 Посмотреть сообщение
    порой в контакте гордо народ вывешивает ТАКОЕ что на голову неналазит, и ждет бурных аплодисментов, типа маша ты такая красавица!
    Якщо б не вони, як би існувала "Школа уродов" в ЖЖ?
    http://community.livejournal.com/shkola_urodov/
    Подивишся і зрозумієш, яке широке уявлення про красу мають люди...чи хто там ще..
    Скажена потвора

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    rjuh, ну і ладно...а мені всі равно нравицця. може я канєшно ізвращенка... но мені пофік. *обідилося і надулося*
    nickeler, давай міріцца - я ж абіжать і не хотів навіть. Нравицца такой стіль - і ладно. От я, ваще, людей плохо фотаю - так я еті свої "творєнія" даже не показую нікому, шоб не засміялі . Кода меня склоняють за урни на ПП, кривий "горізонт", "перешарп", чорні тіні, біле небо, "лєвий"/"правий" уклон - то це нічого. Але не хочу шоб лаяли за криві очі, прищі на ПП, завеликий ніс та потворні вуха. Розумію, що ніхто так не може спотворити людину одним дотиком пальця, як фотограф, але шоб ці "шедеври" в інтернеті показувати ... Ну, може, нехай онуки мої колись посміються зі своїх малих татка і мамки (тобто моїх дітей) та бабусі з дідусем (тобто мене з дружиною). Може і я посміюся разом з ними
    2.0

rjuh, шоп йа та абіжався? нибуду! всьо ок! просто єсть фотки, які всім нравляться, есть на любітеля... ну і єсть школа уродів і общество его ворсєйшества ковра... шо тут скажеж...
    Пророк

fabulist, ага, бачили , знаєм
    Офтоп:
    чесно кажучи не думала шо ви таке знаєте (щире здивування(без сарказму))
    2.0

думала куди б його..згадала, шо є отака тема, де час від часу розводиться бардак. як на мене оцей проект дійсно красивий http://vision-magazine.ru/
    витриманий і якщо так можна сказати концептуальний
    Любопытный

Простите за офтоп, но не смог удержаться с одним из вариантов ответа на вопрос данной темы.
    Итак, "Красота науки", или "Искусство математики":
    http://shakin.ru/creative/fractals.html
    2.0

Андрей Ш, ну чому оффтоп. норм )))
    Любопытный

Ну, вроде как оффтоп, потому что тут вроде как рассматриваются фотографии снятые фотиком, а не отрендереные в мат. редакторе. Хотя это тоже фотографии (в контексте фотография - "световое письмо") ;)
+ Ответить в теме
Страница 5 из 6