Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей66Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 6
Показано с 31 по 40 из 53.
    2.0

Re: Що є красиво?

справедливості ради ось ці ссилки
    http://www.modelmayhem.com/pics.php?id=1204756
    http://www.modelmayhem.com/pics.php?id=593690
    тут дійсно є на шо завтикнуть.

Кузьмич, в отій картинці, де дєвушка з шарами могли б трохи шкіру фотошопнуть... дуже ж пятніста. і губи ті хвіолєтові... тоєсть в мене особисто до той фоти купа претензій. але ж і правда видно, шо не хоум стафф. а бабіщі агресівні - на Суісайд Гьорлз переважно. але ж естетичніші, ніж отам така потворна тьолка... я б таку не фоткав... імхо. а викладені вами фото, я погоджуюся, непогані як для свого жанру. просто може якби на Фотосайгті я б лазила не там, де нра, а по пересічній мєсності, то накопала б і в нашім просторі фєкалій. але якось менше бачила в наших краях таких страшних моделей. кстаты, як вам це http://www.photosight.ru/users/22875/
    rjuh, єсть іщо женщіни в русскіх сєлєньях....

Скажена потвора

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    ... просто може якби на Фотосайгті я б лазила не там, де нра, а по пересічній мєсності, то накопала б і в нашім просторі фєкалій. але якось менше бачила в наших краях таких страшних моделей.
    +1

кстаты, як вам це http://www.photosight.ru/users/22875/
    rjuh, єсть іщо женщіни в русскіх сєлєньях....
    ... і у наших сєленіях тожє є . Фотки цього автора (схоже, мешканця України) таки технічно зроблені. Композиція і усе таке інше є. IMHO.
    2.0

rjuh, ага, автор мешканець України, це точно.
    а я оце думаю, трохи не в дану тему думаю, адже є кажися гілка про те, чому фотографи знімають переважно портрети. так от, як на мене, вигини тіла, півтони, півтіні, форма, рух - вони самі по собі естетчні, коли фотаєш красиву людину, або (що частіше) відчуваєш настрій фотографії. тобто це не стільки портрет, скільки пейзаж людського тіла. із горами, улоговинами... отаке наприклад
    http://www.modelmayhem.com/pic.php?p...&group_id=&ua=
    Пророк

.... так от, як на мене, вигини тіла, півтони, півтіні, форма, рух - вони самі по собі естетчні, коли фотаєш красиву людину, або (що частіше) відчуваєш настрій фотографії. тобто це не стільки портрет, скільки пейзаж людського тіла. із горами, улоговинами... отаке наприклад
    Согласен полностью с утверждением, но примеры - бррррр....
    это скорее не пейзажи тела, а картины катастроф. А упражнения с рамой умилили...
    Скажена потвора

rjuh, ага, автор мешканець України, це точно.
    а я оце думаю, трохи не в дану тему думаю, адже є кажися гілка про те, чому фотографи знімають переважно портрети. так от, як на мене, вигини тіла, півтони, півтіні, форма, рух - вони самі по собі естетчні, коли фотаєш красиву людину, або (що частіше) відчуваєш настрій фотографії. тобто це не стільки портрет, скільки пейзаж людського тіла. із горами, улоговинами...
    nickeler, знімки людей, зокрема портрет, - чи не найскладніший жанр фотографії. Треба бути неабияким психологом, щоб зробити дійсно гарний знімок людини, який отримає схвальні відгуки не тільки родичів та знайомих цієї людини, але становитиме художню цінність сам по собі. На додачу, у сприйнятті та оцінці знімку багато що залежить не тільки від фотографа, але й від смаків та художнього рівня глядача.

отаке наприклад
    Щось, у мене воно нічого не показує
    Пророк

незна, то помоему еще не самое худшее, кстати вполне нормальная лоснящаяся сосиска)
    порой в контакте гордо народ вывешивает ТАКОЕ что на голову неналазит, и ждет бурных аплодисментов, типа маша ты такая красавица!
    2.0

rjuh, та в мене чогось тоже! виложило називається...ракло щас поправим

RAMM, не той прімєр дивився... щас вродь сцилка паше.
    Пророк

Ответ Сообщение от rjuh Посмотреть сообщение
    ...Треба бути неабияким психологом, щоб зробити дійсно гарний знімок людини, який отримає схвальні відгуки не тільки родичів та знайомих цієї людини, але становитиме художню цінність сам по собі....
    Да. На этом модельмайхем такого не найдешь. Не портите себе вкус, и послевкусие, наслаждайтесь работами действительно хороших мастеров, благо их в достатке.
    2.0

RAMM, ну шо ви так! врага нада знать в ліцо, шоб понімать "шо такоє харашо, шо такоє плохо". тим більше на вкус і цвєт, як ізвесно, хламастєри абсолютно різні.
    Пророк

nickeler, это не враг, просто у этих сайтов вполне определенная направленность - демонстрация товара. И несомненно это имеет право быть. Но искать на них нечто художественное - это напрасно. Да, и про фломастеры тоже согласен.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 6