Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей100Благодарности

Результаты опроса: Согласились бы снятся для эротического журнала?

Голосовавшие
22. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • М : Да

9 40.91%
  • М : Нет

5 22.73%
  • Ж : Да

5 22.73%
  • Ж : Нет

4 18.18%
Опрос с выбором нескольких вариантов ответа.
+ Ответить в теме
Страница 7 из 8
Показано с 61 по 70 из 76.
    модератор

Re: Сьёмка для эротического журнала

Ну и как говорится - справедливости ради..мужская эротика
    а то все девушки и девушки..
    Миниатюры Миниатюры x_11036c55bc.jpg   x_51d3bb4c.jpg   x_56cf05eb.jpg  

Пророк

Ответ Сообщение от kolizey Посмотреть сообщение
    Я от тільки шо поняла остаточно..... мені отакі чоловіки не еротичні і не викликають взагалі ніяких емоцій
    модератор

зато какой свет....
    2.0

Victorious, аплодую! стоячи!
    До речі, мені дуже подобається те, що робить журнал Hair. ЦЕ ж ваще бомба. Це талант стилістів помножнений на роботу "мейкапєра" помножений на професіоналізм фотографа... жаль тіки що більшість тамошнього "матеріалу" абсолютно неприйнятна для повсякденного іміджу, а зачіска, чим простіше виглядає, тим важче робиться. і шо найголовніше, там не є превалюючим напрямком "буклі-кучеряшки"... коротше, отам реальний рівень.

AnnaVel, ви знаєте, я не знаю як у "більшості". бо в мене з такими речами проблеми немає, і мабуть я спілкуюся з "меншістю" в яких теж не надто на цім ґрунті трабли. ревнощі це перший дзвіночок про то, шо будуть трабли. а коли люди довіряють одне одному, то про шо мова. мабуть довіри зараз немає серед "населення", то це вже суспільна проблема імхо.

kolizey, ви канєшна подумаєте, що я сікаюся. але це не так. фотки не еротичні, а пошлі.
    фото которое было выложено мной ране модель считала "слишком эротичным для журнала"... рада, что мое и ваше мнение совпадает
    думка якраз тут не співпала. бо воно не еротичне, а знову ж таки пошле. два ліфчика з поролоном - в моделі шо, мінус перший розмір??? як на мене це рівень "Шалуньи".

ага, і мужики. перша і третя нічого так. ну то ж не ваші фотки? а взагалі згодна з Кобі, у жінки набагато цікавіше тіло у якості об"єкту для споглядання. А в мужика - цюцюрка - єдина географічна випуклість, і та не дуже естетична... а все інше поробили стероїди...
    Пророк

не могу выложить наших работ в этом жанре (Полтава город маленький:)
    только намеки:)
    Чорно-біле фото рулить.
    ри?

Я б знялася, але у жінки. У мене свої поняття про фотографа-чоловіка, і через те, що він фотограф, менше чоловіком для мене особисто він не буде.
    Стосовно "для журналу" - якби фото було гарне...і з відрізаною головою, то чом би й ні))))))
    Здібна учениця

на третій подобається погляд... а чоловіче голе тіло на фото чомусь аж ніяк не сприємайться як еротика... просто картинка...
    модератор

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    гарне...і з відрізаною головою
    некро-эротика
    jag
    Новачок

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    це моє суб"єктивне розуміння еротичного....
    Бездоганний смак, Нiкелер!

Мое ж ставлення до фото ню залежить вiд багатьох факторiв i контексту.

Говорячи про жiнок: таке фото мае iснувати у кожноi. Жiноче тiло - найдосконалiший, найестетичнiшый витвiр природи. До того ж -недовговiчний. Тому просто грiх не лишити про нього згадку.

Для кого: для себе самоi i свого единого, чи для усього свiту - тут уже цiлком залежить вiд контексту.

Для себе i свого мужчини -думаеться, мае бути у кожноi пари, окрiм, можливо якихось "беспредельных" правoславных фанатикiв МПЦ-вського штибу iз тих, що ходять, подiбно do мусульманoк, у чорних хустках, бачили, напевно, розумiете...

Для всього світу - якщо тіло близьке до бездоганного, характер жінки екстравертний, вона не відчуває від того жодного дискомфорту і іі чоловік не має нічого проти - то не бачу проблеми. Чим більше краси навколо - тим краще.

Більш того, коли тіло бездоганне, то воно, будучи оголеним, викликає більше естетичноі реакціі, аніж хтивоі. Наведу приклад: я часто відпочиваю на півдні Франціі. Там традиційно півпляжу - топлес, а іноді навіть на звичайних, не нудистьских пляжах, жінки можуть роздягтися повністю.

Типове спостереження: коли проходить поряд оголена жінка звичайноі статури, у чоловіків налице або несприйняття на моральних підставах, або ж навпаки - нормальна фізіологічна реакція, :))).

Коли ж трапляється оголена модельна красуня, то не помічаю ані несприйняття, ані хтивоі реакціі: виключно лише щире захоплення бездоганним витвором природи, естетичний компонент виходить на перший план перед сексуальним.

Що ж стосується чоловіків, то тут - значно строгіше. Чоловічий спосіб притягувати увагу соціуму до себе - це вчинки, а не краса тіла. Через те, для себе - якщо є чим гордитись, :)))) - прийнятно, а для всього світу - маю великий сумнів.
    ри?

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    некро-эротика
    Майже
+ Ответить в теме
Страница 7 из 8

Теги для этой темы