Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей82Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 19 из 20
Показано с 181 по 190 из 200.
    Пророк

Re: Где стоит печатать фотографии в Полтаве?

Відповіді не дочекався, відніс в Фотолюбитель на Зигіна.
    Що цікаво, проявили за 10 хвилин. Був приємно вражений швидкістю. Правда, не знаю за якість.
    Видно буде після надрукованих фотографій.

Хочу поділитися приємними враженнями про Фотолюбитель на Зигіна (щоправда, мені ні з чим пока порівнювати).

1. Як уже казав, плівку проявили за 10 хвилин. Не знаю, може я її так вчасно здав і мені просто пощастило... Сам факт.

2. Купив 2 плівки: Кодак 200 36 і Фуджифільм 200 36. Вирішив спробувати різні. Кажуть, що по кольорах відрізняється.
    Так от, прийшов додому, і лише тоді помітив, що мені помилково дали Фуджифільм на 24 кадри замість 36.
    Одразу зателефонував на магазин. Там мені пояснили, що таке в принципі може бути, але плівку, нажаль, не поміняють, можуть тільки повернути різницю в грошах. Адже, незважаючи на те, що я плівку не розпаковував, по-закону, світлочутливі матеріали поверненню не підлягають. Попросили зателефонувати через 5 хвилин, доки вони перевірять по-журналу, та по наявності, що дійсно продали мені не ту плівку.
    Зателефонував через 5 хвилин. Вислухав 15 вибачень. Мене згадали. Згадали яку плівку я купив, що помилково віддали не ту. І сказали, що якщо плівка запакована, то обміняють на 36.
    Що не кажіть - приємно.
    Адже я сам винуватий, що не перевірив...

3. Наступного дня відвіз плівку в друк. Витримав на собі здивований погляд: "Ви будете друкувати з ПЛІВКИ?? О_О". Потім мене попросили зачекати. Через хвилинку повернулися і запропонували спочатку надрукувати пробні знімки. І якщо мені сподобається, то віддрукувати всю плівку.
    Ну, діватися нікуди, чому б і не погодитися на такий сервіс?
    Доки сходив перекусив, то для мене вже надрукували три знімки (формат 20х30).
    Знімки мені сподобалися. І ще через 15 хвилин була готова вся серія.

Якість знімків чудова (як на мій погляд). А отже і плівка була проявлена якісно. І якісно надруковано.
    Кольори взагалі дуже приємно здивували, особливо, коли розумієш, що для таких кольорів ти ні секунди не потратив на проявку з RAW-формату, не крутив повзунків насиченості, експозиції, контрасту і теде.

Що не кажіть, а приємно за свої гроші отримувати якісний сервіс.
    Але, як кажуть, була в цій бочці меду і своя ложка дьогтю: культури роботи з плівкою у людей немає геть ніякої. З першої ж секунди, коли тільки здавав плівку на друк, дівчина не полінилася залишити кілька раз свої пальчики по всій довжині плівки. А також, продивляючись плівку на світло, звисаючими кінцями поялозити по столу, залишаючи на плівці подряпини та пилюку.
    А віддаючи мені готові фотографії, взагалі плівку намотали на руку і запхали до конверту.

Такі, здавалося б, дрібниці, де-що псують загальні враження.
    А так, взагалі, я задоволений.

Що-правда, повторюся, мені ні з чим порівнювати.

Ось так...

Сподіваюся, нікого не утомив такою кількістю буков. Якщо що, сильно не критикуйте.

Все ІМХО.

Пророк

Дякую за корисний коментар!
    Новачок

-Телефон фотолаборатории по ул.Калинина,9,если кому ещё нужен,- 63-01-04 (извините, он поменялся в очередной раз по техническим причинам);
    -Спасибо Ch!p за столь положительные отзывы о работе "Фотолюбителя" и извините за досадные огорчения;
    -Не в состоянии за один раз прочесть все 19 страниц темы, ограничившись первыми и последней, хочу сказать,что прочитанное вызвало недоумение.Многие затронутые вопросы решаются элементарной справочной информацией,которую Вам как клиентам всегда предоставят в любой фотолаборатории,в "Фотолюбителе" в частности.
    Как человек работающий в сфере фотобизнеса, постараюсь, в меру своей компетенции, ответить на интересующие Вас вопросы.
    Для начала предлагаю ознакомиться: http://well88photo.ucoz.ru/index/fotlubitel/0-22

PS.Спасибо за лестные (и нелестные тоже) отзывы о "Фотолюбителе". Любые мнения о нём очень интересны.
    Постійний відвідувач

Сегодняшнее...Впечатления...
    Печатал снимки на Калинина 9...Относила жена.Оператор по своему усмотрению исправил ББ,накрутил контраст и тд.Получилась кака...
    Усомнившись в своем мониторе(давно не калибровал) съездил на Универсам - фото такие как на мониторе...Выводы сами делайте...
    Пророк

Yurik71, а Ви попереджували оператора про те, що знімки редагувати не треба?
    А то, наскільки я знаю, редагування знімків (бб, контраст, яскравість) є обов"язковою послугою, якщо від неї попередньо не відмовитися.
    Особливо в недалеких конторках, типу "Фото+кава" що між зупинками Фурманова та Чайковського. (Працюю звідти неподалік - то туди ходять 2 рази: перший і останній. саме через "креатив" оператора. Хоча, можливо сама апаратура не налаштована, кольорові профайли і все таке...)
    Постійний відвідувач

Нет не предупреждали,мля нафиг нужен этот креатив? Это типа нажать кнопку:Автокорекция...А ему что повылазило что белое стало фиолетовым,
    на одном фото скинтон нормальный,на другом тот же человек заболел резко гепатитом...
    Ну на Универсаме я тоже кстати ничего не говорил...
    Пророк

Ответ Сообщение от Yurik71 Посмотреть сообщение
    Это типа нажать кнопку:Автокорекция...
    Скоріше за все, так і є.

А ему что повылазило что белое стало фиолетовым
    Та ніхто його не дивиться - виділив усе, Автокорекція, Автобаланс, Автоекспозиція => Печать!

Ну на Универсаме я тоже кстати ничего не говорил...
    Робіть висновки )
    Постійний відвідувач

Та отож...
    чайник

Телефон лаборатории в Универсаме 69-19-92 - милости просим и спасибо за оценку нашего труда!
    Плёнки мы тоже продаём, проявляем, сканируем и печатаем любой размер до 40Х60
    Так что приходите!
    ЗЫ- за 10мин проявить не возможно - она дольше по машине ползёт
    Пророк

Ответ Сообщение от CTAC Посмотреть сообщение
    ЗЫ- за 10мин проявить не возможно - она дольше по машине ползёт
    От якби одразу написали, то може б щось і пригадав.
    А так, давно вже діло було.
    Ну, може не 10, може 15.
+ Ответить в теме
Страница 19 из 20