Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей90Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 9 из 18
Показано с 81 по 90 из 174.
    Пророк

Re: Найдорожча фотографія в світі продана за 4,3 млн доларів

Ответ Сообщение от fabulist Посмотреть сообщение
    От дуже подобається:

Четыре иллюстрации того, как новая идея огорашивает человека, к ней не подготовленного
    ну и что же с того? А как же "лучше горькая правда, чем сладкая ложь"?

Зануда

Ответ Сообщение от Lera Посмотреть сообщение
    А как же "лучше горькая правда, чем сладкая ложь"?
    Я вже зрозумів, що Ви володієте надзвичайно універсальними знаннями і критеріями, які дозволяють Вам відразу сказати, який твір мистецтва є лайно, а який - шедевром. І завдяки цьому "нєсгібаємому стєржню" Ви здатні урєзать гірку правду фальшивому художнику чи понтовитому фотографу. Ну, як от у Хармса.
    ну и что же с того?
    Для мене, як я вже сказав, ці питання визначення є дуже полемічними. Більше "с того" - нічого.
    Пророк

ну і ми знову повертаємся до першої сторінки: які ж критерії "культурной ценности"? Може не варто йти на другий круг? ))

ну ясно тепер. Може десь на марсі істоти разом працюють, тоді малюють шедеври, продають один одному, далі ділять порівну гроші і засинають з посмішкою. Але принаймні на землі запропонувати схожий лад хоча б у загальних рисах ніхто не може. А до утопій в мене цікавості немає.
    Наразі найцікавіше у цій темі для мене - розподіл мистецтва на "справжнє" і "не справжнє", на "так називаємоє" і "шедеври".
    Тут, як на мене, ще можна було б провести досить цікаві паралелі з гностицизмом і агностицизмом, але то такоє ))

На счет утопий, Приключения Незнайки - идеальный общественный строй. Там и художник хороший есть - Тюбик)) http://literus.narod.ru/Childrus/Nos...najka01/03.htm

Я вже зрозумів, що Ви володієте надзвичайно універсальними знаннями і критеріями, які дозволяють Вам відразу сказати, який твір мистецтва є лайно, а який - шедевром. І завдяки цьому "нєсгібаємому стєржню" Ви здатні урєзать гірку правду фальшивому художнику чи понтовитому фотографу.
    Может универсальных знаний у нас и нет, зато свое личное мнение проглядывается. И если мне на гавно скажут - шедевр, то я скажу - гавно ваш шедевр.
    Зануда

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    На счет утопий, Приключения Незнайки - идеальный общественный строй. Там и художник хороший есть - Тюбик))
    дякую, я читав.)) Художник гарний, а симатизують всі неканонічному Незнайці. Бо він живий і безпосередній ))).

Гарно знала про мистецтво культ.-просвєт. комісія! Що правильно - дозволяла, що чужде - забороняла. От би зараз так! Витягнув мєріло...таааак....Це - бєзідєйно...пусто...понти....а от Це - зрєло, масово, відповідно....

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Может универсальных знаний у нас и нет, зато свое личное мнение проглядывается. И если мне на гавно скажут - шедевр, то я скажу - гавно ваш шедевр.
    Ясно. Я скажу інакше - мені не подобається. Або - я не розумію. Або - не чіпляє.
    Але Ваша удаль багатьох приваблює. Ну то що ж....кожен обирає для себе.
    Пророк

дякую, я читав.)) Художник гарний, а симатизують всі неканонічному Незнайці. Бо він живий і безпосередній ))).
    всі - это не корректное обобщение. Емнип, в школе мы Незнайку вовсе не любили.

Гарно знала про мистецтво культ.-просвєт. комісія!
    Как ни странно, во времена культ.-просвєт. комісії толковых произведений было больше. Это не моё мнение, а самих митцiв. Вон только недавно режисёры на это сетовали и писатели...да все переодически.

Критики по сути - та же культ.-просвєт. комісія, только теперь они всё больше смахивают на рекламных агентов.
    Зануда

Как ни странно, во времена культ.-просвєт. комісії толковых произведений было больше.
    тоді Вам це її "виїзне засідання" має сподобатися:
    http://ru.wikipedia.org/wiki/Посещен...ая_реальность»
    ))
    2.0

Как ни странно, во времена культ.-просвєт. комісії толковых произведений было больше.
    ой лі! а ще нам досі розказують, що наша освіта найкраща освіта в світі. і главне вірять жеж в це, а то що індекс цитованості наших науковців наближається до нуля, нікого не колише. і наші накові періодичні видання щойно вийшоввши припадають пилом в бібілотеках. настільки "безцінні" напрацювання "науковців"
    До речі, маю дома підручник "Естетичне виховання" 1971 рік.
    Так от, від естетичного виховання там нема майже нічого. Зате є розділ "Краса праці і виробництва"... "Соцреалізм", "Комунітична партія і радянське мистецвто" і це є визначальною темою підручника. то шоб я так жив, шоб на такому учиться....
    Пророк

тоді Вам це її "виїзне засідання" має сподобатися:
    http://ru.wikipedia.org/wiki/Посещен...ая_реальность»
    ))
    ах, оставте. Если записывать в идиоты всех рядом с кем Хрущёв засветился, то никого приличного вообще не останется. Особенно в сельском хозяйстве

Критикой в той или иной мере занимались все блестящие писатели, от Бунина и Набокова, до Горького и Блока, от Цветаевой до Маяковского, от Шолохова до Пастернака. Замечательным критиком был Александр Солженицын. - скажете они тоже в своей "отрасли" ничего не понимали?
    Зануда

Критикой в той или иной мере занимались все блестящие писатели, от Бунина и Набокова, до Горького и Блока, от Цветаевой до Маяковского, от Шолохова до Пастернака. Замечательным критиком был Александр Солженицын. - скажете они тоже в своей "отрасли" ничего не понимали?
    ну вобщем я вже казав. Є різниця між "мені не подобається","я не розумію", "не чіпляє" і "Ваш шедевр - гімно".
    Критика буває різною. Дещо я не приймаю навіть у цих величних людей. ))
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    ой лі!
    наверно ой попадётся линк - кину, как кинематографисты на НТВ сами говорили, шо оказывается как-то не творится нам без цензуры. С мнея какой спрос - за что купила, за то и продаю
+ Ответить в теме
Страница 9 из 18